41

Re: Santuokos pliusai

Andre пишет:

Skaitau jus abu ir taip gera - vat, pavyko pasiekti, kad nuoširdžiai parašytumėt smile
Daugiau neerzinsiu.
Šiandien smile

Tu nesuerzinai o atskleidei daug neigiamų faktų apie save :
1) kad nenori dirbti
2) kad neslaugysi vyro jeigu jis susirgs arba taps invalidu


Aš manau kad tai proga vyrams susimąstyti

42

Re: Santuokos pliusai

Faktų??????
Apie save? faktų?

Įdomu, kas per mintys turi būti žmogaus galvoje, kad būtent taip išanalizuotų tekstą smile

43

Re: Santuokos pliusai

Andre пишет:

Skaitau jus abu ir taip gera - vat, pavyko pasiekti, kad nuoširdžiai parašytumėt smile
Daugiau neerzinsiu.
Šiandien smile

Aš visada rašau tai ką galvoju todėl nereikėjo dėti jokių pastangų. Manęs tai visiškai neerzina, žinant moterišką natūra aš jau būčiau pasiruošęs iššūkiams

44

Re: Santuokos pliusai

O aš tikiu meilę)

45 (2024-08-30 11:17 отредактировано Daktaras nuo varenos)

Re: Santuokos pliusai

Konstantinas пишет:

O aš tikiu meilę)

Net neabejojiu kad ji yra, bet... Dažniausiai ji būna vienpusė. Abipusę meilė patiria vienetai.

46

Re: Santuokos pliusai

Visi santuokos pliusai - žr. skyrybų reglamentavime smile

47

Re: Santuokos pliusai

Dirs пишет:

Visi santuokos pliusai - žr. skyrybų reglamentavime smile

Tikiuosi niekada neturesiu skyrybų)

48

Re: Santuokos pliusai

Konstantinas пишет:
Dirs пишет:

Visi santuokos pliusai - žr. skyrybų reglamentavime smile

Tikiuosi niekada neturesiu skyrybų)

Manau didžioji dalis susituokusių taip pat galvojo.

49

Re: Santuokos pliusai

Kazkaip uzejau, paskaitinejau.
Atrodo zmones jau metuose, o dar apie visokias meiles tiki.
Butu gal ir neblogai ,jei visi susitartume kas yra ta meile. Nes kai ja kiekvienas suprata savaip, gaunasi nesusipratimai.
Mano nuomone ,meile buna tik motinos savo vaikui ir gyvunams. Kai myli juos uz tai ,kad jie tiesiog yra. Ir nieko nereikalauji atgal. Na prisiko katinas kampe,kol buvai darbe , nu ir ka? Paimi iranki, sutrvarkai smarve ir toliau tupiniesi gyvunu, nes koks jis fainas. ir tam nereikia jokiu popieriniu irodymu ar parasu.
O visa kita   nera meile.
Santuoka isvis yra verslo sandoris. Santuokos kodekse nera nieko apie meile, ten viskas apie pinigus.

50

Re: Santuokos pliusai

Ricardas пишет:

Kazkaip uzejau, paskaitinejau.
Atrodo zmones jau metuose, o dar apie visokias meiles tiki.
Butu gal ir neblogai ,jei visi susitartume kas yra ta meile. Nes kai ja kiekvienas suprata savaip, gaunasi nesusipratimai.
Mano nuomone ,meile buna tik motinos savo vaikui ir gyvunams. Kai myli juos uz tai ,kad jie tiesiog yra. Ir nieko nereikalauji atgal. Na prisiko katinas kampe,kol buvai darbe , nu ir ka? Paimi iranki, sutrvarkai smarve ir toliau tupiniesi gyvunu, nes koks jis fainas. ir tam nereikia jokiu popieriniu irodymu ar parasu.
O visa kita   nera meile.
Santuoka isvis yra verslo sandoris. Santuokos kodekse nera nieko apie meile, ten viskas apie pinigus.

Nu tai isivaizduok kad moteris yra gyvunas pasiemi moterį į namus ir rupiniesi ja nes ji tokia faina

51

Re: Santuokos pliusai

Ricardas пишет:

Kazkaip uzejau, paskaitinejau.
Atrodo zmones jau metuose, o dar apie visokias meiles tiki.
Butu gal ir neblogai ,jei visi susitartume kas yra ta meile. Nes kai ja kiekvienas suprata savaip, gaunasi nesusipratimai.
Mano nuomone ,meile buna tik motinos savo vaikui ir gyvunams. Kai myli juos uz tai ,kad jie tiesiog yra. Ir nieko nereikalauji atgal. Na prisiko katinas kampe,kol buvai darbe , nu ir ka? Paimi iranki, sutrvarkai smarve ir toliau tupiniesi gyvunu, nes koks jis fainas. ir tam nereikia jokiu popieriniu irodymu ar parasu.
O visa kita   nera meile.
Santuoka isvis yra verslo sandoris. Santuokos kodekse nera nieko apie meile, ten viskas apie pinigus.

Bet tu labai teisingai apibudinai meilę) tai būtent noras rūpintis moterimi tiesiog už tai kad ji tokia yra. Bet tema buvo apie santuokos pliusus

52

Re: Santuokos pliusai

As kaip vyras santuokoje pliusu nematau.
Jei buciau moteris, tada taip, pliusu yra.
Sudarydami santuoka, du zmones tarp saves pastato valstybe,kuri jei iskils kokiu problemu ateityje jas ir spres. O tos problemos kaip taisykle daugumoj atveju buna turtines ir pinigines.

53

Re: Santuokos pliusai

Nu bet problemos gi yra issprendziamos jas reikia spręsti o kartu su tuo lavinti savyje problemų sprendimo įgūdžius) štai tau ir vienas iš santuokos pliusų: komunikavimo įgūdžiai gerėja nes tu nuolat priverstas socializuotis su moterimi o jei yra vaikų dar ir su vaikais turi komunikuoti) o vyrai be šeimos jie tokie truputį laukiniai aš pats pagal save pastebiu jau pradeda trūkti socialinių įgūdžių

54

Re: Santuokos pliusai

Dar santuokos pliusas: moteis nudirba visus buitinius darbus ir tau atlaisvina laiką kazkokiems aukstesnems darbams: verslavimui, kūrybai, strategavimui. Kai esi laisvas nuo buities tu gali užsiimti protine veikla. Aš būtent už tai esu dėkingas moteroms kad jos atlaisvina mane nuo buities

55

Re: Santuokos pliusai

Kostia, cia juk akivaizdziai asmeniskumai smile Jei zmogaus patirtis ji pakeicia, teoriskai joks forumas nepades. Si tema is principo suteikia proga moters pazeminimui. smile nors tikiu, kad ji ne tuo tikslu buvo sukurta.

56

Re: Santuokos pliusai

Elle пишет:

Kostia, cia juk akivaizdziai asmeniskumai smile Jei zmogaus patirtis ji pakeicia, teoriskai joks forumas nepades. Si tema is principo suteikia proga moters pazeminimui. smile nors tikiu, kad ji ne tuo tikslu buvo sukurta.

Nea tai viešieji ryšiai ir crowd marketing) nu va žiūrėk ieskoke yra keletas moterų heiteriu na ten Bestas ir dar keletas žmonių ir atsiranda štai tokia tema. Ir aš dabar turiu pasirinkima: stumti ant moterų arba ne. Jeigu aš pradeciau varyti ant moterų aš būčiau vienas iš daugelio. O pradėjęs rašyti apie romantika ir meilę aš jau esu vienintelis tokioj temoj. Jauti skirtuma? Prieš ateinant į temą aš pasirenku vaidmenį kokį įvaizdį formuoti savo postais: ar blogiuko ar romantiko ar dar kokį nors) jauti kaip suveikia viešieji ryšiai? O įvaizdžio formavimas ir pokalbio temos nukreipimas čia jau crowd marketing) taip kad aš čia tik viešaisiais ryšiais uzsiemu) ir mano postai apie meilę nereiškia kad aš naivus lochelis ir kad iš manęs galima pusę turto atimti)
Meile tikiu bet moterų varkes irgi žinau
Nu va taip ir gyvenam truputį ne Tiesoje su savimi

57

Re: Santuokos pliusai

Konstantinai, lavinti problemu sprendimo igudzius gali ir be santuokos. Taip pat gali socializuotis, komunikuoti ir isvis viska daryti ka tik nori. Tam nereikia santuokos.
Kas liecia buities darbus, tai as kaip vienas gyvenantis galiu pasakyt : grindis valo robotas, skalbia ir dziovina skalbianke per savaite karta ar dar reciau, man tik ideti ir isimti. Karta susitvarkes namus, daugiau ju netvarkau gal du menesius, nes tiesiog nera kam ju sujaukti. Taigi likusi laika galiu skirti ,kaip tu sakai kurybai verslavimui, strategavimui ir tam niekas nemaiso. Vienas gyvendamas visiems tiems reikalams kaip tik turi marias laiko. Ko nepasakyciau apie draugus ir bendradarbius ,kurie su zmonom ir pastoviai paskende tokiuose reikaluose, kokiu mieliau neturetu. O vyru visi strategavimai ir verslavimai dazniausia baigiasi ,kai zmonos pasako: mazai pinigu, geriau susirastum antra darba, ko cia sedi sau ant sofkes, matai kaip as namuos sukuosi, nieko nespeju....,geriau padetum.

58

Re: Santuokos pliusai

As maziau strateguoju, turbut pakankamai gerai jauciuosi, kai tiesos su savimi daugiau sau leidziu smile
Bet as ne apie tai. Man kartais susidaro ispudis, kad zmones tokiu budu uzmaskuoja savo poreikius. Nu pvz.,kai paauglis po nelaimingos meiles zada zudytis is tikruju jis reikalauja buti isklausytas ir nuramintas. Taip ir cia, piktis ant blogu bobu man skamba kaip vaikiskas issukis - tipo "Nu, davai, irodykit, kad as neteisus". Ir tada, ziurek ir atsiras kokia mamule, kuri atskuba su bonusais ir myles uz tai kad fainas, net kai jis prikakos kaip katinas ir nenuskriaus smile kazkakaip taip jau kartais...

59

Re: Santuokos pliusai

Elle пишет:

Kostia, cia juk akivaizdziai asmeniskumai smile Jei zmogaus patirtis ji pakeicia, teoriskai joks forumas nepades. Si tema is principo suteikia proga moters pazeminimui. smile nors tikiu, kad ji ne tuo tikslu buvo sukurta.

Nežinau ką turėjai galvoja rasydama "asmeniškumai" nes ši tema manęs visiškai neliečia, bet nesenai teko pamatyti keletą skyrybų atveju kur moterys tiesiog "numelze" vyrus kurie visą santuokos laiką jas išlaikė. Sakai ši tema suteikia progą pažeminti moterį? Gal todėl kad tu supranti kad moteris skyrybų atveju elgiasi ne visai sąžiningai?

60

Re: Santuokos pliusai

Čia nereikia niekam nieko įrodinėti. Norėjau tiesiog išgirsti nors keletą argumentų kodėl vyras turėtų teisiškai įregistruoti santuoką, bet jų neišgirdau.