Re: Fu Tiu
Yra tokia situacija. Mes, zmones, esame daugialypes butybes, turime galimybe gyventi is karto keta pasauliuose. Visa tai realu ir visa tai veikia. Yra daug saltiniu, kuriuose pasakojama, kaip zmones gyvena ne cia, bet kitame savo vidiniame pasaulyje, o sis pasaulis reikalingas tik tiek, kiek to reikalauja fizinis kunas. Dabar issivaizduokite kiek is tikro tereikia zmogui, kiek reikia kunui kad jis pilnavertiskai funkcionuotu. Visa kita, ko siekia butybes, kurios laikosi sios materialios realybes, lai jie visa tai ir turi, tai pelenai. Mums tereikia nedideles mazumos deka kurios savo vidiniame pasaulyje mes turime tiesiog fantastini pasauli su nepalyginamais isgyvenimais kuriu nera siame dylanciame kraste. Kalbu be detaliu, bet is savo patirties ir kas pradoksalu, ateina metas kai tenka rinktis si, puvanti, dulyjanti pasauli, ar likti kitame, kuris niekuomet neisnyks, nepasens, nesugrius, neisduos, kuriame tu esi tiesiog valdovas ir visa aplinka tiesiog susiderina su tavo pojuciu, isgyvenimu pasauliu. Cia bet kokia patirtis paveikta karmos, pasekmiu, o ten viskas svyti tyrumu. Hmm, parasiau tai vien tam, kad pats tai galeciau pamatyti is salies.
