1

Тема: merginos, Jus man paaiskinkit.

va niekaip as nesuprantu vieno dalyko... bendravau su viena tokia penele. viskas buvo ok. bet paskutinemis dienomis neis skambucio nei zinios, sako egzam  ruosiasi, nors visur online sedi... sako egzam ruosiasi. gal as toks naivus ir nieko nesuprantu?

2

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

nuvaryk pas ja ir paklausk tiesiai sviesiai :V

3

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

hmmmm.... cia aisku viska man atmazas is paneles :Dniu zinoma as klyst galiu

4

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

tai kad jinai tyli, nieko nesako...

5

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

gal tu jaj nebereikalingas ir ji negali to pasakyti tiesej sviesej,ir nori likti gerajs draugais?

6

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

gali but. smile va susiradau padejeju, greit as cia ishsiaiskinsiu big_smile

7

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

beje, kiek laiko su ja bendrava?:V

8

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

istikruju nedaug. apie menesi

9

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

ko tu nori, kad naktiy per kelias min.jau patarima gaut? tongue

10

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

as dag ko noriu smile bet kas is to big_smile

11

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

jei po egzu ir toliau ignoruos, siusk ja kuo toliau uz tai, kad net normaliai pasakyt i akis nesugeba! smile

12

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

joa, man atrodo taip ir padarysiu. dabar pats specialiai tylesiu, kol egzai baigsis. gerai cia ar ne? smile planas chuliganas

13

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

manua, jog tu ja itarineji... ats jau yra negerai, nes nebepasitiki tuo , ka ji tau sako. is dalies ir ji keistokai elgiasi. tad patarciau nieko nebelaukti, nueiti pas ja ir tiesiai sviesiai paklausti kas atsitiko, galu gale, kaip sekasi mokytis ar pan. nespresk anksciau laiko. butina tau su ja pasneketi. sekmes smile

14

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

ne viska skaitei. jau tiesiai sviesiai klausiau. tipo viskas ok, bet taip but negali

15

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Richardas, 19 пишет:

ne viska skaitei. jau tiesiai sviesiai klausiau. tipo viskas ok, bet taip but negali

ai taip visada jos daro , nieko gero tada nelauk , nors galiu ir klisti .  viskas bus ok po egzu tu . jei ne tai ...

16

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

man dar taip nebuvo.. ir isvis nekenciu kai meluoja

17

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Richardas, 19 пишет:

va niekaip as nesuprantu vieno dalyko... bendravau su viena tokia penele. viskas buvo ok. bet paskutinemis dienomis neis skambucio nei zinios, sako egzam  ruosiasi, nors visur online sedi... sako egzam ruosiasi. gal as toks naivus ir nieko nesuprantu?

arba nenori bendrauti,arba ruosiasi egzam ir ka nors apie juos su draugais kalba...:? na palauk keleta dienu ir pats pamatysi kox bendravimas toliau bus....egzu jau nebus,o jei ir toliau issisukines...ech....ne karo metai,bus dar tu panu wink:V

18

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

O man atrodo, kad nieko jau laukti ir nereikia tau. Sorry, bet manau, kad tai panai nelabai tu ir rupi. Mes, panos, daznai primastom kokiu nors priezasciu, kad tik atsimazint. Vis atsiranda kokiu nors neatideliojamu "reikalu" ar dar ko nors panasaus. Taip elgiames, nes nesinori tiesiai sviesiai zmogui sakyt, kad jis taves nedomina. Nesinori jo izeisti. Arba dar galimas variantas, kad ta tavo drauge yra nusiziurejusi dar koki nors vaikinuka, bet tie santykiai tarp ju nera tvirti ir ji nezino, kaip elgtis, kadangi jeigu jai nieko gero su tuo vaikinu neiseis, ji bijos prarast ir tave. Bijos likt be nieko.
Zinau, kad savo zinute taves tikrai nepradziuginau, bet sakau, ka galvoju. Visgi neblogai pazistu paneles, juk ir pati esu mergina

19

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Karolina, 18 пишет:

jei po egzu ir toliau ignoruos, siusk ja kuo toliau uz tai, kad net normaliai pasakyt i akis nesugeba! smile

karolina, pamenu mes vienoj temoj apie tai snekejom, kodel jus negalit pasakyt tiesiai sviesiai i akis ir tu man ilgai aiskinai ;] o dabar pati sakai, kad tokias reikia palikt. net keista kaip zmoniu nuomone keicias ;]
esu ir as sutikes n panu, kurios taip elgiasi, net prispaustos prie sienos, beveik nieko neislemena, vis tiek issisukineja. turbut tokios jau jos. Julija, aciu tau uz atvira nuomone, manau tavo zodziuose labai daug tiesos smile

20

Re: merginos, Jus man paaiskinkit.

Julija, 19 пишет:

O man atrodo, kad nieko jau laukti ir nereikia tau. Sorry, bet manau, kad tai panai nelabai tu ir rupi. Mes, panos, daznai primastom kokiu nors priezasciu, kad tik atsimazint. Vis atsiranda kokiu nors neatideliojamu "reikalu" ar dar ko nors panasaus. Taip elgiames, nes nesinori tiesiai sviesiai zmogui sakyt, kad jis taves nedomina. Nesinori jo izeisti. Arba dar galimas variantas, kad ta tavo drauge yra nusiziurejusi dar koki nors vaikinuka, bet tie santykiai tarp ju nera tvirti ir ji nezino, kaip elgtis, kadangi jeigu jai nieko gero su tuo vaikinu neiseis, ji bijos prarast ir tave. Bijos likt be nieko.
Zinau, kad savo zinute taves tikrai nepradziuginau, bet sakau, ka galvoju. Visgi neblogai pazistu paneles, juk ir pati esu mergina

aciu uz nuomone smile ta as cia liaudi surinkau, ne tam, kad dziugintu mane big_smile jau ir pats numaniau kas yra, o dabar dar labiau isitikinau. iir dar isitikinau tuo, kad merginos visalaika turi "atsargini varianta" big_smile big_smile big_smile. ka jau padarysi, bet kaip cia jau buvo sakyta - juk ne karas, o toliau patys zinot