61

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

Žaneta, 20 пишет:

nemanau kad durna tema, forumas tam ir reikalingas kad issakytume savo pamastymus,ir gal tada paciam gims genialiu ideju...

Pritariu...

Zmones, leiskite reikstis, juk ir per durnas temas galima gyvenima suprasti tinkamai...

62

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

na nesuprantu as tu draugysciu su ex panelem, nes jau ne karta esu isitikinusi, kuo jos baigiasi, va o vaikinukams, kurie musu nesupranta, galiu atsakyti klausimu, kaip reaguojat, kai mergina bendrauja su kitais, o ypac su buvusiais? tikrai nepatikesiu, kad ramiai tai toleruojat...

63

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

Teisingai Tomas sako.....kad jis turi kuo rupintis dabar.....Praeitis yra praeitis ir ja reikia pamirsti smile

64

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

o jum jusu vaikinai ex nerupi?

65

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

na man ex nerupi bet va vienam ex as taip rupiu kad net kai buna plotas na s as ji kartais pakvieciu nes jis bendroj chebroj tai jis pripisa man prota kas as jam nebeidomi ir kad jam patinka mano drauge o kai as susiburkuoju su kitu jis pradeda lyst laizystis ir pan ir tada pradeda **** prota kad as uzsisikau del to kad jam patinka mano  drauge o galu gale pasako kad ji jam nepatinka

66

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

Sia tema sakyciau vaikinui lengviau prieiti prie paneles su kuria jau kazkada bendravo, negu vel pradeti is pradziu daryti ispudi kitai merginai...

67

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

prisiminimai visad islieka...negalima istrinti nieko is praeities, del to kartais lygina vaikini savo pneles su buvusiosiomis,tai naturalus procesas..juk ir panos ta daro..ir nereikia to neigti:pp

68

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

Rasa, 18 пишет:

prisiminimai visad islieka...negalima istrinti nieko is praeities, del to kartais lygina vaikini savo pneles su buvusiosiomis,tai naturalus procesas..juk ir panos ta daro..ir nereikia to neigti:pp

nevisada visi lygina..
kartais norisi viska pamirsti kas buvo su buvusiu..

69

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

Vilija, 18 пишет:

zinoma...sena mejle nerudyja..sakau is patirties..ajsku tu gali isimylet kita 2,3,4,10 kartu is naujo..bet visada prisiminsi sawo tikraja mejle..

ir dazniausiai ta tikra meile buna pirmoji....

70

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

Nu siaip del buvusiu, tai kazkaip visada bent karts nuo karto tenka prisimint buvusia...gal ir nesinori gal ka, bet taip jau nutinka ir nieko neiseis padaryt. Vis delto kad ir kaip ten bebutu, su buvusia teko draugauti, ja myleti, o mylima(myleta) zmogu ne taip jau ir lengva pamirsti. Be to, kai issiskiri, dazniausiai lieka tik geri prisiminima-neiseina prisimint to, kas buvo negerai, blogai. Taciau viska pamirst, uzglaistyt ir padet atsigaut po issiskyrimo gali padet esama meile. Jei neknis proto, neprikaisios del visko kas buvo ir pan. tai tikrai galima su viskuo susitaikyt ir graziai gyvent. Bet jeigu esamas zmogus netoleruoja tavo praeities, tai tik vis labiau skaudina tave ir vercia pamastyt, ar tikrai nebuvo tai labai netinkamas gyvenimo posukis issiskiriant su buvusiu.. Manau kad tikrai nereikia spaust zmogaus ir kaltint del to kad mylejo kazka kita... neutral

71

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

as suprantu kodel jiems jos rupi,nes man ir paciai rupi mano buvusieji.ydomu kaip sekasi,kuo uzsiima,ne todel,kad jiems kazka jausciau,paprasciausiai smalsumas.

72

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

as tai su savo vaikinu issiskyriau vien del buvusios jo merginos

73

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

manau as pavydeciau vis delto, jei mano vaikinas daug bendrautu su buvusia:/

74

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

big_smile

75

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

as tai nedraudziu bet pavydziu:)

76

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

o va as buvau isiskyrus su sawo x bet db easm best friend smile ir jei nori tj tegul ir bendrauja

77

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

ir su jo buvusia susipazinau pasirode liux panele big_smile~

78

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

rupi del to kad kazka dar jauti. kai nat zmogaus nusisvilp tai ir nesidomi kas ir kaip.

79

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

su vaikinu issiskyriau priesh metus, o dabar esame geriausi draugai... nejauciu skirtumo kada plepu su juo, o kada su  drauge ir nematau tame musu bendravime nieko blogo... Jis mane net su savo naujaja mergina supazindino ir pats su mielu noru pazindinasi su maniskiais smilebig_smile

sunku butu isbraukt zmogu is gyvenimo kada jus sieja grazi praeitis... smile

80

Re: Kaip manote del ko vyrams vis dar rupi ju buvusios paneles?

pasakysiu savo nuomone.na jai vyras vedes buvo turi vaiku tai taip rysys be abejo turi buti,bet jai sako mes tik siaip palaikom rysy,buvom ilgus metus dag prisiminimu,daug visko patirta,norim buti tik draugais.tai tikrai nera tu rimtu santykiu tarp jusu.jai myli turi padeti taska praeiciai ir kurti ateiti matydamas tawe.:):):::707