1

Tema: Lietuva ira musu tevyne

Mes joj gimem ir augam:-D!!!!!!!!!!!!!

2

Re: Lietuva ira musu tevyne

iiiiiiiiiir ? as gymiau SSSRe o augu GB ir man ta lietuva nerupi

3

Re: Lietuva ira musu tevyne

Nesamoninga tema...:::118:::124:::121

4

Re: Lietuva ira musu tevyne

Myliu Lietuva, o temos autorius turetu zinoti, kad yra, rasoma su y, ne su i:D

5

Re: Lietuva ira musu tevyne

je tas pacukas man patinka su savo durnom temom juokingom:D

o kad joi gymiau ir augau tai joa:D bet daba augu gb ir dzin:D

6

Re: Lietuva ira musu tevyne

nu joa joa tevyne ta lietuva big_smile

7

Re: Lietuva ira musu tevyne

Aha, as irgi cia gimiau ir augau:D)

8

Re: Lietuva ira musu tevyne

na jei jau lietuviai, tai bent gal rasykim taisyklingai :{

9

Re: Lietuva ira musu tevyne

Erika, 25 parašė:

na jei jau lietuviai, tai bent gal rasykim taisyklingai :{

Teisingai, ir reiketu lietuviska srifta ysijunkt... big_smile
O Lietuva ir liks Lietuva... :V

10

Re: Lietuva ira musu tevyne

myliu

11

Re: Lietuva ira musu tevyne

joa visi mes ja mylim tik shikam ant jos kas garsiai kas tyliai ir varom kas garsiai kas tyliai:D

12

Re: Lietuva ira musu tevyne

Nikita, 16 parašė:

iiiiiiiiiir ? as gymiau SSSRe o augu GB ir man ta lietuva nerupi

as tau sakau persikraustik i gb puslapius ir viskas bus gerai ciai su mumis nereiks bartis lietuviaiais eik su tai stroais durniais kalbet ir gal daugiiau sutaps mintys

13

Re: Lietuva ira musu tevyne

Evaldas, 22 parašė:

joa visi mes ja mylim tik shikam ant jos kas garsiai kas tyliai ir varom kas garsiai kas tyliai:D

uz visus prasyciau nekalbet ipac uz mane supratai

14

Re: Lietuva ira musu tevyne

Evaldas, 22 parašė:

je tas pacukas man patinka su savo durnom temom juokingom:D

o kad joi gymiau ir augau tai joa:D bet daba augu gb ir dzin:D

tai ko cia sedi lietuviskam puslapi varyk i GB puslapius ir visaks bus gerai

15

Re: Lietuva ira musu tevyne

Evaldas, 22 parašė:

joa visi mes ja mylim tik shikam ant jos kas garsiai kas tyliai ir varom kas garsiai kas tyliai:D

nu sorry, niekada nevariau as ant lietuvos. mylejau ir mylesiu,
tu uzsieny, tai gal taip ir darai.... jei, ne, sorry.....

16

Re: Lietuva ira musu tevyne

Evaldas, 22 parašė:

joa visi mes ja mylim tik shikam ant jos kas garsiai kas tyliai ir varom kas garsiai kas tyliai:D

;D nu taigi lietuviai esam big_smile

17

Re: Lietuva ira musu tevyne

vilma joa zinau:D todel i nekreipiu demesio:D nijole.. oj wink nesek pasakyciu pries miega;)
algiz o tu nenori kadanors ishsiplauti smegenu?

18

Re: Lietuva ira musu tevyne

Nu nzn, niekur nemaciau kad padorus lietuvis butu "sikes" ant pacios lietuvos;) Jei kas nors ir yra kritikuojama - tai musu valstybes valdininkai. Ir gerai daro kad juos kritikuoja. Gerai daro kad kritikuoja politikus. Gerai daro kad kritikuoja komunistine nomeklatura, komunistini sleifa. Teisingai. Kaip kitaip, jei ne kritika, issigydysim? Galvoji viskas praeis ir viskas bus ciki jei visi tyles ir uzsimersk blogybem? Pamegink uzsimerkt ir susitaikyt su zmogzudziu kuris nuzude tavo sese!

Tu neuzsiciaupsi niekad. Pulsi ir kritikuosi ji, maisysi su purvais. Taciau vienas zmogzudys nera visa valstybe. Tu pasmerksi visus zmogzudzius ir ant ju varysi. BET ar gi tai galima ivardyti kaip VISA VISUOMENE? Tad susimastyk del savo stereotipu ir ka tu klasifikuoji;)

19

Re: Lietuva ira musu tevyne

oj o kad lietuviai dievo pasiuntinukaj. sventuoliai.........
musu politikai ir yra lietuva....... m,es esam lietuva ir... o musu lietuviu debilu oj patikek labaj daug pats zinai ....... ka jie daro svetur ir savoj lietuvoj.....

20

Re: Lietuva ira musu tevyne

yikes bjauresnio stereopitiskumo nesu girdejes. Kaip tu dristi politikus vadinti Lietuva? Noretum, kad as Airius vadinciau fasistais, nes sutikau 3 fasistus airius ir dabar man visi airiai mat fasistai. Tu susimastyk, dieve tu mano, kokiu mastu stereotipus tu naudoji.

Musu Lietuviu debilu daug. Musu Lietuviu apskritai daug. Musu protingu Lietuviu irgi daug (irodyk, kad ne). NERA tautos be savo debilu ir be savo intelektu. Nepamirsk, kad pats esi Lietuvis. Kad ir kaip tu to nenori, tavo tikrosios saknys yra Lietuva. Ir labai gaila, kad pati Lietuva nesneka. Ji tau pasakytu ka ji mano apie tokius, kuriuos uzaugino ir ja poto paliko merdeti.

Tiesa... ir vel as nuvertinau:) Juk tu is tu, kurie verkia del visko aplinkui ir kaltina visus, o pats ne ka geresnis? Nepatinka tau Lietuvos valdzia? Taip ji nera is geresniuju... Tai kodel tu myzi i bata ir slepies Airijoje?:) Ar bandei susirast bendraminciu ir nukreipt pastangas i valdzios prevencija? Ar tu pamirsai, kad visgi Lietuvoje Demokratija? Demokratija yra baisi atsakomybe musu visu LIETUVIU. Jei mes nesirupinsim ta Demokratija tai ji ir bus tokia issigimus kokia yra dabar smile