7801

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

:? :? :? nu man ji juokinga ir tiek.. nepatinka, nesijuokit, bet as tai krentu zemen, man dar reikia pasijuokti ;D

juokiuos kartu ;D
bet man patinka, kad ir juokingose foto zmones sugeba atrodyt grazus... :::008 nu ka, ir s aplipes grazus zmogus liks graziu big_smile

7802

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kad pas mane kita situacija.. ta vokietuke klausinedavo tik tuos, kurie kazka pasakydavo auf deutsch :V o kitu ne neliete.. tai as kokia 3-4 sarase budavau pagal kvietima ;D ji man kokia tais vokiecfobija ivare ;D ir kratausi as jos, kaip velnias kryziaus
>>> o as matkes eidavau prie lentos savanore ne del pazymio, o kad isgelbeciau savo draugu uzpakaliukus nuo negero pazymio.. bet viena diena mokytojuke pariso, kas per reikalas ir man neleisdavo eiti prie lentos

7803

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

krataisi vokieciu? juokauji big_smile o kas anakart su NELINUTE vokiskai po akim mano susirase? ;D
;D siaubas kokia saunuole tu buvai.. o kaip ta moytoja jus isaiskino? big_smile

7804

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu velnias, katik atsidariau ta "ko troksta tavo moteris" suzymejau ten, paspaudziau ok, o db reik ivest draugo varda bei emaila, o ka daryt jei tokio neturiu? ;D

7805

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai man kai nuotaika uzeina, tai papletkavoti visai fainiai :::818 bet siaip as mokytis jos nebenoriu,o paciauksti kartais smagu wink
>>>kaip kaip... klausia kas nori ir vis as...taip pusmeti koki tesesi... ka zinau :? bet suprato ji ... jau man ji blogu pazymiu nerasydavo, jei suklysdavau ;D karta taresi su manim kada kontra rasyti.. ar 5dieni ar 3dieni kitos savaites.. tai as jai tiesiai sviesiai pasakiau: jei moka, parasys ir 5dieni, jei ne, tai ne 3dienis jiems nepades.. ir tikrai jie daugiau laiko neskirs matkei.. tai va,,, rasem 5dieni.. as kalta del to buvau.. bet niekas iki siol to nzn,..
>>>> ai, as dar koki blogi esu padarius ;D 6 lietuviu istaisiau i 8 zurnale.. nes man maise :::819 keitesi ta semestra 3 lietuviu mokytojos, tai kai 3 atejo ir pataisiau, nes man aukletoja duodavo zurnala ir reikedavo pazymius vaikams i pazymiu knygeles surasyt ir visa kita..  tai as blogiete - pasinaudojau tarnybine padetimi :::734

7806

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D joa... nedoruole... siaubas!
bet as irgi ne sventoji :::008 per mane chemikine nebesistenge paskutinius pora meteliu aiskint klasej chemijos taip kaip anksciau kad stengdavos iaiskint ;D

7807

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ssveikuciai as taip irsakaiau kad privarysu=t jus cia belekiek big_smile ir vestuves jau planuo ja ;D...

7808

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu, einu as miegot, labos visiems, cia uzsuksiantientiems, o jei kas suks cia is ryto, tai laba ryta ;D

7809

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu ka daryt, reikia gi berneliam zmoneliu ;D

7810

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sese, geriu as calsberga :::537 ir misliavoju ar eit migio ar ne.. nes kominuke vaiksciojau. dar verkiu, kad mano ismyleta ir laukta pieniska sriuba kazkokia preska.. druskos KAP visada nera ;D
>>bet kaimyneli sutikau savo :::742 ta is mango.. kur rodziau mole

7811

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as ir einu jau liulia tik uzsukau pasisveikint ir pasiust :::419 labanaktux

7812

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

sese, geriu as calsberga :::537 ir misliavoju ar eit migio ar ne.. nes kominuke vaiksciojau. dar verkiu, kad mano ismyleta ir laukta pieniska sriuba kazkokia preska.. druskos KAP visada nera ;D
>>bet kaimyneli sutikau savo :::742 ta is mango.. kur rodziau mole

papasakosi ryt ok sesut ir as tau ryt pasakysiu kiek man algos pervede wink na ikiux

7813

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

TAi jau Sigitai tu jau visiskai buvau mano Kraste ir jau visiskai manes nepamatei o nematei todfel kad as geriau tekila kaitinaus pirty ir voliojausi sniege kaip koks sveikuolis ;D
>> o 6dieni irgi tokios pacios linksmybes baltos degustavimas bet jau be pirties big_smile

> va todel manes ir nepamatei :-)

>> Na jau Jus Diana su Nijolyte cia davet snektos apie mokyklas mokslus ir senus gerus laikus big_smile
>> O NELINUTE irgi jau patapo turtinga dama ir pamastys apie mokslus wink saunuole ssaunuole ir mums pasigirti galesi kiek algos apturejai wink

7814

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai, na ir as angelu nebuvau... tik aisku pirtim ir sniegu nesimegavau.... big_smile

7815

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sigitas, 23 parašė:

Linai, na ir as angelu nebuvau... tik aisku pirtim ir sniegu nesimegavau.... big_smile

zn zn tu geras ir pazadi pasitaisyti big_smile
>> tia kai kita karta busi kur bus pirtis tai pasimegausi situo malonumu smile

>> o ka tu veikei mano kraste greit klok viska :::b18 vaje jei nenori nepasakok nes apsiziurejau i foto ir i tavo mase tai as jau bijau :-)

7816

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na ir radai ko baimintis... big_smile Tavam kraste man dazniausiai gerai pavyksta laika praleisti, tai rades proga visuomet tuom stengiuosi ir pasinaudot... Beja, kalba irgi vezanti... big_smile

7817

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sigitas, 23 parašė:

Na ir radai ko baimintis... big_smile Tavam kraste man dazniausiai gerai pavyksta laika praleisti, tai rades proga visuomet tuom stengiuosi ir pasinaudot... Beja, kalba irgi vezanti... big_smile

o kalba tai super duper big_smile nors kalbu jau literaturine kalba bet tarmiskai niekada ir nemokejau tai
kai kur nors prasizioju Vilniuje arba Kaune tai is kato dzuku isvadina arba suvalkieciu big_smile
>> o gal ir nesibaiminciu gal tik atrodai piktas dede ir viskas wink
>>> o mano kaime galima papramogaut tikrai.. kaip ten sako kas iesko tas randa :-)

7818

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai ziu as tajp ziuriu vienaip ir kitaip... akis trinte trinu, net gnybtelt sau meginau - nepadejo. Visgi rytas, net mintys protingesnes turetu but na ir viskas aiskiau skaidriau turetu but, na bet kaip lauzem fizikos desnius, taip ir ziuriu kad tebelauzom sekmingai ir toliau. Nu pritryniau as cia jums nu bet istiesu norejau pasakyt kad stebiuos kaip mes su Linutu dar nezenuoti vaikiai po tokiu slaptu seseliniu cia makliu, kurias musu mafijozes moteriskes cia organizavo.. :? Matyt, mes su Linutu tokie nepaklausus ir neprekines isvaizdos kad ner kur mus nei prastumt (net turkija nejama), nei kur suvartot (bulviu skust nemokam) :V :? :? :?

7819

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

tai ziu as tajp ziuriu vienaip ir kitaip... akis trinte trinu, net gnybtelt sau meginau - nepadejo. Visgi rytas, net mintys protingesnes turetu but na ir viskas aiskiau skaidriau turetu but, na bet kaip lauzem fizikos desnius, taip ir ziuriu kad tebelauzom sekmingai ir toliau. Nu pritryniau as cia jums nu bet istiesu norejau pasakyt kad stebiuos kaip mes su Linutu dar nezenuoti vaikiai po tokiu slaptu seseliniu cia makliu, kurias musu mafijozes moteriskes cia organizavo.. :? Matyt, mes su Linutu tokie nepaklausus ir neprekines isvaizdos kad ner kur mus nei prastumt (net turkija nejama), nei kur suvartot (bulviu skust nemokam) :V :? :? :?

>>>>> Auri jau mum teks susitaikyti su ta mintim kad mes  entinkami eksplotacijai.. bet nei pas tave nei pas save as defektu neuzziurejau lyg 2 rankos 2 kojos grazus padorus vyrai bet niekas msusu nejama tai kaip cia db yra :?
jau visiskai mergaites gedykites :-)

7820

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai, visu musu dzaugsmu ir nelaimei as dziaugiuosi kad ir kokie tie musu defektai bebutu (fiziniai ar dvasiniai) juos visus galima isgydyti, bent trumpam, uzvartojus viena ar kita backike Svyturio aliuko big_smile