8021

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kuroce ka as zn tiek prirasiau visko ir velniop nuejo visas mano knygu sarasas... hrhrrr...

8022

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia i foruma ka nors tai rasei? smile
o kas zmones mokino, kad reik rasyt taip, kad neatjugtu? ;D
gal moketum glaustai pasakyt, tai ka norejai? smile jei i foruma rasei smile

8023

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, Auri, duok kakton tu jam ;D ;D ;D

8024

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai as glaustai ir rasiau mano pacio internetas susibalamutino blembacki........!

8025

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na  va jau liko tik 4 puslapiai a4 perskaityti ir tipo kaip o ir busiu ismokes ta filosofija nelemta :}

>> o kok jus cia liudnom gaidom prakalbot ? :-)

8026

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai klausysi tu savo patarimu :? ar ne :? kaip patart, tai patari,o pats kakton davei ar ne :V

8027

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole, apie ka tu cia? :?
Linai, kaip kalba vystos, taip ir kalbam ;D

8028

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijoliuk, tai vat kad zinok vat ir daviau kakton. Bet savo kakton big_smile big_smile big_smile

8029

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

Nijoliuk, tai vat kad zinok vat ir daviau kakton. Bet savo kakton big_smile big_smile big_smile

>> Auri pameni ka mes kalbejom vakar ar kada cia big_smile
>> tai va padariau rinkos tyrima ir turiu dziuge zinia wink mano kaime yra tas produktas ir as ji snd pirkauir paragavau su citrina na visai idomus skonis bet man bravarijos lb gardus pi koks gardus alus :::b18

8030

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nieko nieko Linutai is pirmo sykio nieko neuzburia tas alus wink cia tas pats kaip ir su tonicu. Pirma karta slykstus. Antra karta puse velnio, o poto nebegali gyvent be jo big_smile~

8031

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D o tai kurio velnio gert ir antra karta, jei pirma slykstus pasirodo?
ar mergele kalbinat antra karta, jei ji jusu nesuzavejo? :::008

8032

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

Nieko nieko Linutai is pirmo sykio nieko neuzburia tas alus wink cia tas pats kaip ir su tonicu. Pirma karta slykstus. Antra karta puse velnio, o poto nebegali gyvent be jo big_smile~

>>>>>>>>>>
Auri su toniku man tai kitaip yra.. as kai uzsimanau greipfurtu tai nusiperku tonio skardine na nzn kiek ten buna na tokio dydzio kaip kolos.. tai vos isgeriu as ta kardine man kartumo buna per akis kokiems metams big_smile

8033

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:DDDD nu zdz baikit jus cia vartyt mane ir patys zinot kad nieko nera geriau uz svyturio balta su citrina tongue smile

8034

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

:DDDD nu zdz baikit jus cia vartyt mane ir patys zinot kad nieko nera geriau uz svyturio balta su citrina tongue smile

palaik kiek laiko mes jau pazistami :?
jau kokie beveik 3 menesiai jei skaiciuosim nuo pastojimo kluban ir jau tu maani kad mes cia stumti vieni ant kitu susirinkom :::818 as taip jokiu budu nemanau na nebent Nijoplyte mane kartai paterorizuoja ir viskas :::b18

8035

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai, as cia jau trys menesiai (jei nesiknaisiojam ir neieskom oficialios istojimo datos big_smile ), o tu tai daugiau...
nors is tiesu man atrodo kad cia jau esu bent metai... ;D pamenu taip tingedavau atsiverst mat 20 puslapiu budavo ar pan prirasyta, o kai pagalvoji jog virs simto perskaiciau pries pradedama reikstis... ;D

8036

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

Nijoliuk, tai vat kad zinok vat ir daviau kakton. Bet savo kakton big_smile big_smile big_smile


tai kuo ta tavo kakta nusikalto :? nemusk saves, gi gaila... :::818
>del to svyturio tai mes jau vertinsim, ir jei nepatiks, tai sakysim, kad vis tiek patiko ;D
>> va va, Linuk, dabar del visu tavo problemu kalta patapau as...

8037

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na joa visi cia baisiai daug skaite wink

8038

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

big_smile:D:D:D o as anksciau pamenu 10 psl tema pamatydavau ir jau manydavau kad **** o ne tema ten... :DDDDDDDDDDd

8039

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu joa, man ir tas pats, o dabar jau nebesibaidau... ;D
tik Evelinos istorijos neikirtau :::008 laiko nebuvo o veliau kaip ir pasitrauke is apyvartos.

8040

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as tai gal 400 puslapiuku apturejau :? ojeeee, siaubas big_smile
>>> bet va ir as apziurejau, kad beliko maziau nei 2000 SMS"u ;D iki 10.000-ojo posto.. tai sakyciau visai grazu butu jei ta garbe musu Tatai suteiktume wink ir nepasissiuklintume;)