8101

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

lek lek sekmes wink

8102

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sluostausi asareles, Dianele wink kuo linksmiausios tau sventes :::435 tikiuosi nenusivilsi ir prisiminsi kaip geri :V
>> maniau eiti su draugutem ant kalniuku visaip kaip pasiciuzinti, bet kazko gal pavargus po savaiteles... apsimislinau :V

8103

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

vat kad as nepasilikau pijokaut tai ir atsiminsiu wink tuoj ateis draugute, laizysim ledus, gersim kava... :::008 sokoladu gyva pekla kaip ir kavos... big_smile big_smile big_smile big_smile

8104

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ledus valgykit tik po geros pertraukos kai isgersit kava nes dantukai skils... :::042

8105

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

mes pirma ledus sukirtom big_smile

8106

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labu dienukiu wink as dabar va sedziu, atsiverciu forumiuka ir pagalvojau.. bus tokia diena, kai musu klubo temuke nueis i antra puslapi ir nesedes 1-ajame :?

8107

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas,
apie koki cia pirmaji puslapi kalbi? :?

8108

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

dave man sesute to balto su citrina paragaut jau man jis is butelio skanesnis negu su citrina wink nepyk auri bet as jo negersiu su citrina, man jis  :::254:::254

8109

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D gi jis sake, kad tik is trecio karto tepamegsta zmones ji big_smile

8110

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Auris, 19 parašė:

Nijoliuk, tai vat kad zinok vat ir daviau kakton. Bet savo kakton big_smile big_smile big_smile


tai kuo ta tavo kakta nusikalto :? nemusk saves, gi gaila... :::818
>del to svyturio tai mes jau vertinsim, ir jei nepatiks, tai sakysim, kad vis tiek patiko ;D


tai va,,, :::819 pats skaniausias gerimas kuri esu gurksnojus :::537 dabar man jau nuo jo priklausomybe :::819 viskas, be jo negaliu gyventi... kaip ant adatos :::734 viskas...... bausk, Auri, mane tuo svyturio baltuoju :::734 as to nusipelniau :::525....
>>> o jei rimtai ir tvarkingai, tai as jo nenoriu.. tikra bauda :-) bet tai man skaniau su citrina jis, nes vienas tai man pelesiais ir kerpem apauges visaip kaip wink bet nieko, vis tiek uzliuliuoja visaip jo poveikis :V va, sedziu ir rezgu planus girta eiti ant kalnu .. vis tiek as tai ivykdysiu siandien wink
----------------
del to 1 psl... as siandien nepaaiskinsiu, nes jau viskas man.. manes nera (drunk) << veikia cia skypes kodai ar ne :?

8111

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

p#$# neveikia ...

8112

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D tikrai tau jau sakes mazyte... linksmu pasiciuzineti wink

8113

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

man nei is 3 nei is10 jis su citrina nepatiks cia tik skonio gadinimas tongue

8114

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o ar meginai? smile

8115

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taip, tai todel ir sakau kad neskanu, as siap balta svyturio geriu bet tikrai as jo su citrina daugiau negersiu

8116

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, ta prasme ar meginai bent 3 karttus gerti? smile

8117

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo ir dar sake sesute mane bandys juo girdyt :::b18, nes lauke labai salta ir ji verkia kad negales niekur iseit smile

8118

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai pora kartu nuo kalniuko o po to sildytis is vidaus ;D
em, o judvi kartu gyvenat? :?

8119

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jau ne karta buvo tai pasakyta kas kaip big_smile reik atidziau skaityti big_smile wink

8120

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na as daznai atkreipiu demesi, kad judvi kartu liepiat viena kitai lova klot ar pan ;D bet siaip idomu tiksliau ir smulkiau smile ar man dabar knistis kazi kur kad suzinot? ;D