8161

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia, Linuk, del siaubo baubo :? man tai jega,kai ziuri filma sustingus ir per kuna laksto belekokie siurpuliukai :::305.. karta ziurejau su klasioku viena filma, kuri jis gerai zinojo, o as nezinojau.. tai jis tokioj ojojojojoj:::216 vietelej man tik "BU" ir griebe uz rankos :::216.... o dieve, maniau sirdis i kulnus nusoks :::215, kaip sokau,kai lekiau is kambario.. bet ten buvo SUPER :::035:::024 o jei dar pries mieguti paziuri koki toki filmuka, tai apsaugok dieve.. ;D uzmigt bijai, o jei dar reikia pries miega kur nors :V nueiti, tai koridorius patampa pacia baisiausia vieta :} bet filmas turi buti geras :V

8162

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

butent del siu isvardintu priezasciu as seubakynu ir neziuriu big_smile big_smile big_smile na o kas ten ka praignoravo? :?

8163

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

apie koki ignoravima prabilai Auri :?
>> Nijolyte kam kratytis is siaubo jei gali pasiziureti tieiog gera trileri arba super duper komedija big_smile

8164

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taigi, Laura, (ar koks ten jos vardas, tingiu ziuret atgal :? ).. ji parase >> Labas, berniukai.. ar kazkaip wink
>>> o mane tai va tie dalykuciai ir veza....

8165

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ai pasake ir pabego ;D

> gal mes tokie tik sau nuostabus o kiti musu baidosi ir tik pasisveikine isbega ;D

8166

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nzn, cia daug kas kas uzsuka pabega...
>> ale tikrai, gal cia mums susimastyt deretu :? gal mes kaip is kokio baubisko filmo ;D

8167

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Joia musu svarstytinas klausimas bus MIELI KLUBIECIAI TOKS : AR MES ESAM TOKIE ATGRASUS VISUOMINEI.. O GAL MES SU AURIU ESAM PER GERI JUS DAMOS NE TIK KLUBE ESANCIOS KAD MUSU NEGEIDAUGAT :?

>> va toks mano apeliavimas i viesuomene big_smile

8168

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kazkas is kuklumo nemirs :::819

8169

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

kazkas is kuklumo nemirs :::819

na jei neatsimerkia zmones tai as akis jiems praplesiu ;D

8170

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tayp, tayyyyp... sviesk visuomene musu :::908 halogenine saule ;D

8171

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ir vel tu tyciojiesi... nemiegosiu su tavim per meeta tongue

8172

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tu manai, kad tu su manim nemiegosi :::b02 naivuolis NAI-VUO-LIS.... ;D pasiguldysiu ir nepabegsi ;D gali jau dalintis su Danguolyte evakuacijos planais ir kurpti planus, kaip begti big_smile jau dabar matau,kad miegosi man is kaires (kai as miegu ant nugaros) big_smile) ,.... prisimink, kas buvo :V , kai pasakei, kad nemiegosi tarp musu su sessute... atminties as tau negaivinsiu ;D
>>> juokdarys..... ;D

8173

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

tu manai, kad tu su manim nemiegosi :::b02 naivuolis NAI-VUO-LIS.... ;D pasiguldysiu ir nepabegsi ;D gali jau dalintis su Danguolyte evakuacijos planais ir kurpti planus, kaip begti big_smile jau dabar matau,kad miegosi man is kaires (kai as miegu ant nugaros) big_smile) ,.... prisimink, kas buvo :V , kai pasakei, kad nemiegosi tarp musu su sessute... atminties as tau negaivinsiu ;D
>>> juokdarys..... ;D

na nieko ten nebuvo nieko nebuvo.. :::a14

8174

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gerai.. nieko nebuvo... nieko... :V as ta Nieka pakartosiu :::b18 leisi ar neleisi ;D

8175

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

yikes mane zagins ..... gulesiu zaginas per meeta ;D

8176

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as taip nedaryciau sad prasau manes pries visus klubiecius nesmeizti... pasirodysiu, kaip kokia :?.....

8177

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

Joia musu svarstytinas klausimas bus MIELI KLUBIECIAI TOKS : AR MES ESAM TOKIE ATGRASUS VISUOMINEI.. O GAL MES SU AURIU ESAM PER GERI JUS DAMOS NE TIK KLUBE ESANCIOS KAD MUSU NEGEIDAUGAT :?

>> va toks mano apeliavimas i viesuomene big_smile

taip, jus esat patys nuostabiausi atgrasuoliai todel mes nedristam jusu imt wink
bet ale prabilo tas, kuris vestuves sutares ir kvietimus prades dalint... :? ;D

8178

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

as taip nedaryciau sad prasau manes pries visus klubiecius nesmeizti... pasirodysiu, kaip kokia :?.....

sakei miegosiu su tavim noresiu to ar ne.. gi cia visi prievarta uzuosti gali :-)

8179

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

as taip nedaryciau sad prasau manes pries visus klubiecius nesmeizti... pasirodysiu, kaip kokia :?.....

o kai vieni busit, tai gales sakyt ka panorejes? ;D

8180

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

va, man galvele prasviesejo .. specialiai net sugrizau ;D
>> Linai, nesidrovek, as zinau, kad tu nori :::b16 as zinau....juk visi savi :::920 cia tu kazkokius psicholiginius dalykelius taikai wink tipo >> ne ne... as >> tayyp tayp :::742 bet pasleptai tu ir tikiesi to ;D ;D prikirpau as tavo maza sike ;D