8461

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai va wink nevisi supranta big_smile

8462

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

tai va wink nevisi supranta big_smile

as manau kad Diana pazada pasitaisyti :::b18

8463

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu tikekimes tikekimes wink
>>> ikaliau svyturio ir picos puse sukirtau  ir jauciu kad man spenge (drunk) big_smile

8464

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

nu tikekimes tikekimes wink
>>> ikaliau svyturio ir picos puse sukirtau  ir jauciu kad man spenge (drunk) big_smile

as irgi va einu i parde pirkti alaus ir duonos batonu i kaima vaziuosiu as smile

8465

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ooo tai siandien klubukas liks tuscias wink

8466

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na tai vaziuosiu as ryt wink
bet snd tai eisu tvarkytis nes reikia jau apsikuoti :-) neatvaziuojat man filmo neatvezat ir neatsiunciat :} big_smile

8467

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kad kompaktu neparnesa ir mano ex padave vissa papke ir dabar nei  pati neturiu ka paziuret :::022

8468

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Lina, 23 parašė:

tai va wink nevisi supranta big_smile

as manau kad Diana pazada pasitaisyti :::b18


o kas tas Laurynas? :::818 as rodos paziurejau kaip Nijoliuke rase, tai ir as uzrasiau... :?

8469

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:
Linas, 19 parašė:
Lina, 23 parašė:

tai va wink nevisi supranta big_smile

as manau kad Diana pazada pasitaisyti :::b18


o kas tas Laurynas? :::818 as rodos paziurejau kaip Nijoliuke rase, tai ir as uzrasiau... :?

na musu visagalis alaus naikintojas Lauris :::b18

8470

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

tai kad kompaktu neparnesa ir mano ex padave vissa papke ir dabar nei  pati neturiu ka paziuret :::022

> nu jau tas tavo ex tai visiskai big_smile

8471

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:
Linas, 19 parašė:
Lina, 23 parašė:

tai va wink nevisi supranta big_smile

as manau kad Diana pazada pasitaisyti :::b18


o kas tas Laurynas? :::818 as rodos paziurejau kaip Nijoliuke rase, tai ir as uzrasiau... :?

na musu visagalis alaus naikintojas Lauris :::b18


tai taip is karto ir reikejo sakyt smile Lauryna mat cia isradot negirdeta big_smile mielai su juo aulaus isgerciau dabar :-) nors su bet kuriuo is jusu dabar isgerciau big_smile
o siryt dar geresne mintis kilo... per miegus big_smile noriu per pilnati giedra zvaigzdeta nakti alaus papludimy atsigert... smile

8472

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:
Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:
Linas, 19 parašė:
Lina, 23 parašė:

tai va wink nevisi supranta big_smile

as manau kad Diana pazada pasitaisyti :::b18


o kas tas Laurynas? :::818 as rodos paziurejau kaip Nijoliuke rase, tai ir as uzrasiau... :?

na musu visagalis alaus naikintojas Lauris :::b18


tai taip is karto ir reikejo sakyt smile Lauryna mat cia isradot negirdeta big_smile mielai su juo aulaus isgerciau dabar :-) nors su bet kuriuo is jusu dabar isgerciau big_smile

> mes su tavimi gettumem tik kokiuose krumuose kad mentai nematytu ;D nes mes i dabokle pakliuti nenorim uz nepilnametes girdyma :-)

> na tai gi Auris bus su vienu bilijonu ai tada atsiskraidinsim su helikopteru visus i viena kruvaa ir tada jau bus gerai ragausikm visko ir tekilos ir baltos ir visko visko :::b18

8473

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

dar tures gerai pamoket mamelei, kad nezistu uz isvaryma... :V arba mane visam pasiimt ir islaikyt bent kol dirbt pradeciau, o sito vargsas tai jau nenoretu ;D

8474

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

dar tures gerai pamoket mamelei, kad nezistu uz isvaryma... :V arba mane visam pasiimt ir islaikyt bent kol dirbt pradeciau, o sito vargsas tai jau nenoretu ;D

:::819 as tavo mamos bijau jau... na tai as islaikysiu tave tik tada jei busi mano dukra nes zmona kaip jau ir turiu :::b18

8475

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gerai gerai, nesipersu gi i zmonas smile o ir ne taip jau maza tesu... bedai esant galeciau turbut ir dabar save islaikyt. aisku, gyvenimas ziauriai pasunketu, bet...
siandien variau mociutes su gimse sveikint. atejo drauge, nu as rengiuos... mama sako kur ismauni. sakau pas mociute. "o pasisakyt nereikia? reikes pradet draust" ir lialialia. nepatinka man is anksto sakyt, nes per daug po to nori suzinot. ir siaip as nelabai norejau sakyt kur einu, bet produris eidama, kaip ir visada, tai buciau pasakius, o jai tai nepatinka.

8476

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ka cia pliurpiat big_smile

8477

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

paskaityk brangioji wink

8478

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jau skaiciau big_smile tik siap paklausiau smile lauras yra lauryno trumpinys ir sesute panaudojo jo varda gal linksnyje todel taip ir gavosi, cia tas pats kas parasytai lina galininko linksnyje ir nepsuprasi ar linuta ar mane galvoj turi ;D

8479

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu joa...
ai, Lauras nebuvo meete praeita karta, todel ji ir monavojo smile as pagalvojau apie viena mergicka, rodos Laura vardu buvo, kuri buvo cia biskuti pasirodzius, bet dingo po to vakaro... :V galvojau, kad apie ta kalba big_smile
nu kaip sesute, nebepyksta? smile

8480

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea big_smile jau nebe :V