8601

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana..sveikinu;) dabar mums abiem teks priziureti...pagaliau pagalba atejo...
Nijole kaip laikaisi? skaiciau kitoje temoja kad irgi norejai moderatore tapti...

8602

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, jie sakė, kad iš mūsų klubo reik ir moderatorių komandą rinkt ;D
vat aš jau nemažai pasidarbavau big_smile skaitau forumus ir puosiu visus geltonai ;D praddejau nuo iki 18 mažius tvarkyt big_smile bet ir dideli ten pakliuva big_smile
beje, dėkui smile
va, kol tavęs nebuvo ir Fedią sutvarkiau ;D dabar sakosi jau suprato, kas tos geltonos kortelės ;D

8603

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nezinau sirdele plista noriu mirt del tu geltonu kad didelem negalima ir kad taip nedrasu cia ir bezdzium mane isvadina:::022 o as ti "atsiprasu" .na bet jau praejo viskas:) ir ne vieta cia aiskintis abu isibiegis visi.O dabar apie gerus dalikus kaip matau arteja tukstantasis puslapiukas gal jau rytoi bus virs devyniu simtu ti ta proga sveikinu visus esancis ir tiiiiek dAAAug pririrasiusius...:::034

8604

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu va gerai kad kaikurie protingi pasidaro:D o siaip tai cia labai daug tokiu zmoniu kurie nemoka normaliai bendrauti...tik vad tiek vienodu temu yra kad visko cia neustvarkisi...arba nespeji...bet manau reiketu mum pasidarboti...ir visas vienodas temas pasalinti...nes buvau pora kurias uzrakinau...bet visu kolkas nesugebejau...o dviese bus kurkas lengviau

8605

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nenorejau as ta moderatore patapti :? , ten tik siaip partija kuriau, kad linksmiau butu big_smile) nes neturejau ka veikti :::818 o as ja buti negaleciau,nes ne visas temas skaitau, ir tyyyyyyyyyyyngiu :V
>>> kokiu lauktuviu :? belekokiu ;D as neisranki :::b18 man tiks viskas :::b18 :
ir :::702, ir :::524, ir :::632 << ;D , ir :::114, ir :::133, ir :::910, ir :::103, ir :::537, ir :::228, ir :::751, ir :::800, ir :::150, ir :::131 ..nu zdz, viskas, tik ne  tas su koduku 123 ;D

8606

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomai, aciu paciu uz sveikinimus wink bet tave ne bezdžiumi vadino, o bėdžiumi wink
>>> bet zinok, kad 10.000-oji zinute yra pazadeta musu mylimajam Tatai Auriui, todel ne nedrisk rasyti jos wink

8607

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu jo moderatore buti irgi sunku...nebegali paprastai perskaistiti viska ir atsakiti...reikia dar patvarkiti bet man patinka toks darbas:)

8608

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kodėl negali paprastai persiskaityti? :? nesupratau :? man irgi patinka big_smile oj kaip malonu baust nusikaltėlius... ;D

8609

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

kodėl negali paprastai persiskaityti? :? nesupratau :? man irgi patinka big_smile oj kaip malonu baust nusikaltėlius... ;D

uii kokia ziauri esi:D

8610

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Evelina, 17 parašė:
Diana, 17 parašė:

kodėl negali paprastai persiskaityti? :? nesupratau :? man irgi patinka big_smile oj kaip malonu baust nusikaltėlius... ;D

uii kokia ziauri esi:D

tai jau visi žino, o kas ne, sužinos ;D
o tu atlaidi? smile

8611

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labux smile
>>> Diana tai tu ne iki 18 ziurek o ziurek kad nepilnamecei nerasinetu temose kur skirta virs 18 ;d tik pamatai kad koks iolikinis iki 18 parase ir geltona jam ;D vo cia tai bus tada korteliu iki valios big_smile

8612

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Algis, 24 parašė:

labux smile
>>> Diana tai tu ne iki 18 ziurek o ziurek kad nepilnamecei nerasinetu temose kur skirta virs 18 ;d tik pamatai kad koks iolikinis iki 18 parase ir geltona jam ;D vo cia tai bus tada korteliu iki valios big_smile

labas smile deja, nepastebėjau, kad būtų draudžiama rašyt tiek pilnamečiams skilty iki 18 tiek atvirkščiai wink be to, galima išvesti, kad bendras forumas yra visiems ir visi gali rašyti, taigi nereik nė tų kortų big_smile o vat suaugusieji negali lįsti i mažių valdas tongue bet jiems kortų nededu, nes būtų nesamonė smile

8613

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kaip negali :? cia nesamone, vyresni padeda tiems maziams wink
<>>> nes jei i maziu reikalus mes negalim listi, tai ir jie neturetu listi i musu... bet yra kaip yra, ir forumas patapo bendras :::b18

8614

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:
Evelina, 17 parašė:
Diana, 17 parašė:

kodėl negali paprastai persiskaityti? :? nesupratau :? man irgi patinka big_smile oj kaip malonu baust nusikaltėlius... ;D

uii kokia ziauri esi:D

tai jau visi žino, o kas ne, sužinos ;D
o tu atlaidi? smile

siaip tai ne:=) gal netgi ziauresne:?

8615

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, nėra parašyta, kad negali, todėl ir nesikabinėju, bet norint prisikabint būtų galima sakyt, vat čia yra ažiaus limitas wink o likusioms temoms jo nėra, taigi gali rašyt ir mažiai wink
Evelina, o kodėl manai, kad žiauresnė už mane esi? big_smile

8616

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ei as jusu jau bijau ... :-)

8617

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linuk, nebijok smile taves gi nebaudžiau dar ;D aš tik ištryniau vienus tavo naktinius blūdijimus :::818

8618

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

na, nėra parašyta, kad negali, todėl ir nesikabinėju, bet norint prisikabint būtų galima sakyt, vat čia yra ažiaus limitas wink o likusioms temoms jo nėra, taigi gali rašyt ir mažiai wink
Evelina, o kodėl manai, kad žiauresnė už mane esi? big_smile

nu nes esu gyvenime labai ziauri...netgi labai labai... nu aisku daug sakyti negaliu nes mes nepazstamos...nu supranti apie ka as cia....nu nesvarbu busime vienodai ziaurios:D

8619

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Evelina, 17 parašė:
Diana, 17 parašė:

na, nėra parašyta, kad negali, todėl ir nesikabinėju, bet norint prisikabint būtų galima sakyt, vat čia yra ažiaus limitas wink o likusioms temoms jo nėra, taigi gali rašyt ir mažiai wink
Evelina, o kodėl manai, kad žiauresnė už mane esi? big_smile

nu nes esu gyvenime labai ziauri...netgi labai labai... nu aisku daug sakyti negaliu nes mes nepazstamos...nu supranti apie ka as cia....nu nesvarbu busime vienodai ziaurios:D

vat būtent tą ir norėjau pasakyt, kad mūsų žiaurumo negalima čia išmatuot, nes nežinom viena kitos wink

8620

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

reiskia issprendem problema:D