8661

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

smile kaip aš gėdysiuos, jei gėdos jausmo neturiu? ;D siek tiek moky.., nors ne, pernai nesimokiau, kai brolis kompa buvo okupaves ;D
na, gal aš nenoriu mokytis todėl, kad daug reik išmokt ir padaryt rytojui? :? dabar pradedu galvot gal į fiziką eit.... ;D tuo pačiu momentu turiu iš dviejų dalykų kontrus parašyt big_smile

8662

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, kai man mokytis reikia daug,as irgi :::123 malu ir tingiu ;D bet va su sugyventine sava susitariau, kad man ateinancias savaites neleistu prie kompo prieti :? ir lieptu man mokytis :::818

8663

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

As kai pamatau kai kokia mama krato waika gatwej tai man kraujas uzwerda..
>wiena kart priejau prie tokios bobos pasiemiau jos waika pakeliau nuo zemes nes werke sededamas o jai pasakiau jei nemoki waiku auklet negimdyk.!

8664

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kodėl? smile atsiskaitymai kokie artėja? ir be to, negi tu jos taip ir klausysi? ;D taip pat galėtum į kraštutinumus nepult bei retkarcčiais ir čia užsukt wink

8665

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ojeeee.... koks tu gelas Linuk :::818:::818:::818

8666

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oho! :::216 Drasus Linuk tu, taika siam klube veiki? big_smile o šiaip, tu gi nežinai, kas ten tarp jų buvo... :V

8667

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

bet Diana, buvo nebuvo... nesvarbu.. kad ir kas bebutu, mamai vaiko kratyt taip, kad jis verktu, nederetu :::818

8668

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ai, nu joa... iš viso kai pagalvoji kaip vaikai dabar auklėjami... :V tai siaubas.

8669

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na kas gali buti tarp mazdaug 5metu waiko ir baisiai atrodancios mergos kuri net nepasidaziusi ir patosi kad nera patikimas zmogus
> Nijolyte.. As nesu geras tiesiog wienas kupinas pykcio zmogas kuris gal pasikeis del ko nors..
> sad
labos db jau tikrai..
> hmm

8670

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D seke gi Nijolyte, kad trečias linkėjimas labos turi būti tikras. labos smile

8671

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Gi ir ji ragana.. =] Bet man wistiek liudna..

8672

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kodėl liūdna?..

8673

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nzn tiesiog pripludo wisko... As waikstau uzsimetes linksmo zmogaus kauke..Bet buna dienu kad ji nukrenta.
> ok lekiu ryt negaliu pramigti saldziu Diana!

8674

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nereik niekam tos linksmumo kaukes... :V nesveika big_smile uzsidepresuot gali....
labos :::746

8675

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as tau Linuk,pasakysiu tiesa... jau geriau kitos panos nesidazytu, nes kai nusidazo, tai mane psichologiskai traumuoja :::921 [as kalbu ne apie tas, kur daug dazosi, bet moka,,, bet apie tas, kur apskritai nemoka :? ]
>>> je je je .. as sakiau, kad trecias kartas nemeluoja :::920 ir kaii Linukas 3 karta pasakys "labos" tai jau tada jis ir nueis wink bet as vis tiek ne ragana :::818
>> as irgio jau leksiu i paduskas, jau mano mielieji draugai pabaige darba... tai dar gavau traškio pravarde ;D nes sake, kad mano mikrofonas labai traska ;D
-----
gerai, maziai, spalvingu sapnu :::207

8676

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ir tau Nijolyt smile
idomu kada aš miegot nueisiu? ;D

8677

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Blemba koks geras ėilmas per tw3.. O man miegot reikia nes gi pramigti negaliu..

8678

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

eik tik tai miegoti ;D

8679

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Jau dingstu. O tu ir eik wink

8680

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, reikia... :::818 ;D gal ir dingsiu big_smile