8761

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taip rusiskai pavarau valstibini laikiau.. kokia nesamone testas buvo panasus i telefonu knyga:::b02

8762

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kaip tai į telefonų knygą? big_smile

8763

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na gal buvo speliones ar  a b v g d
> as irgi moku rusiskai ir pakankamai suprantu ziuredamas filma tik keliu zodziu nesuprantu per visa filma :-)

> o siaip tai man rusu patiko mokykloj nes mokytoja lb patiko nes mes su ja lb gerai sutarem o tada ir automatiskai dalykas jos destomas patinka big_smile

8764

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, aš tai rusų nemėgau... :0 nors.. kartais gi ne visai niūriai į šią pamoką žiūrėdavau big_smile tuo metu kai mokiaus rusų, normaliai filmus suprasdavau smile kaip dabar būtų tai nžn big_smile

8765

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nieko nieko butu gerai manau smile

8766

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas vakaras naktibaldiukai smile Su blynu flynu svente jus nors biskuteliuka ir paveluotai bet vistiek taip pat svarbiai big_smile juk geriau veliau nei niekada ! big_smile~

Nijoliuk, na joa... maziau kalbu daugiau darbu bet nzn ka jums pasakot ispudziu tiek kad net bijau pradet rasyt nes gausis visas referatas o as tikrai nenoriu tiek rasyt big_smile

8767

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kodėl? smile kaip tu gali taip manyti? big_smile
aš be rusų jau pora metelių... :V ir filmų nebežiūriu taip jau...

8768

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Taip dar buvo toks radijas juostinis... baube nieko nesopratau tikriausiai stereo buvo isjungtas...viska ka is jo ikirtau tik kad kalbejo rusiskai:::b02

8769

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri, matos, kad tą referatą paliksi išreikšt žodžiu per kokį meetą big_smile
dar šventė nesibaigė tad gali sveikint big_smile

8770

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri sveikutis seni :-)
> pasiguosi tada per meeta kuris bus gal tikiuosi Kaune tik va kada tas sniegas nutirps ir bus grazu grazu gi jau mano buvusia suzadetine more jau sudeginom :::b02 ;D

8771

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:

Taip dar buvo toks radijas juostinis... baube nieko nesopratau tikriausiai stereo buvo isjungtas...viska ka is jo ikirtau tik kad kalbejo rusiskai:::b02

> na gili uzuojauta del egzo .. :::819 yikes gi juostinis magnetofonas totali atgyvena.. ir siaip as kai anglu laikiau tai ne viska girdejau nes lb jau ne kaip skambejo irasas.. :{}

8772

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

> na gili uzuojauta del egzo .. :::819 yikes gi juostinis magnetofonas totali atgyvena.. ir siaip as kai anglu laikiau tai ne viska girdejau nes lb jau ne kaip skambejo irasas.. :{}[/quote]

As manu kad tokie blogi egzai del blogo finansavimo,o dar reikalavo is musu zurnalistinio darbo:::819nors gyvenime nebuvau su tuo susudures:::041ir net pamoku metu mokitoja net neuzsimine:::974

8773

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na kaip milane 1 valanda maziau :? as tai jau lekiu miegoti nes ryt anksti net 9 keltis man big_smile


padiskutuosim sita tema veliau :-)

> saldziu saldziausiu wink

8774

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:

> na gili uzuojauta del egzo .. :::819 yikes gi juostinis magnetofonas totali atgyvena.. ir siaip as kai anglu laikiau tai ne viska girdejau nes lb jau ne kaip skambejo irasas.. :{}

As manu kad tokie blogi egzai del blogo finansavimo,o dar reikalavo is musu zurnalistinio darbo:::819nors gyvenime nebuvau su tuo susudures:::041ir net pamoku metu mokitoja net neuzsimine:::974

ale čia tai nesamonė...