11061

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 parašė:
Egle, 17 parašė:

Reiketu ir man pasipliushkenti...:)p bet jauciu kad snd tingesiu siaubingai visa diena... :> kaizn kasnors zino lauke salta?:D Nors turbut kievienam mieste kitaip... Brrr... jei jau salta tai niekur ir nebekishiu nosiuko;>

jei salta mes Tave priglausim stok i musu banda, o patinu kaimene pateles cia labai vertina:::742





_______:::b02:::b02 :::b02 tikiuosi neatbaidziau ;D muuu:::036 vaiiii!!:D

xexe bandysim big_smile jau kazkada stojau bet pabegau, nebesinaudojau ieskok tongue bet ir vel kazkaip pradejau naudotis:p man ieskokas nemirtingas... pirmas puslapis kuriam uzsiregistravau beveik...;)p ir patinka vistiek...;)p nuo 14 metu naudojosi juo;> su pertraukom...:p

11062

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu jau visiskai kokia tu nepastovi :-)

11063

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

ooooooooooooooooOOOOOo, tai mes vienodos wink


aš ir ne kitokia big_smile
Tomai, kažin ar kas tuos avatarus kontroliuoja... :V

11064

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Egle, 17 parašė:

man ieskokas nemirtingas... pirmas puslapis kuriam uzsiregistravau beveik...;)p ir patinka vistiek...;)p nuo 14 metu naudojosi juo;> su pertraukom...:p


tai tu cia 3 metus :? ogo :::921 as tai tik koki spali svesiu savo 2 ieskokini gimtadieni ... as visai cia dar vaikutis :::818

11065

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Num jap jap as jau cia labai seniai :)p tik eprtrauku buvo...zinoma...Siaip senas geras ieskokas:p

11066

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, per mano 1,5 metelius tai jis ojojojoj kaip pasikeite... i geraja puse wink atsirado forumas, ten visokiu dalykeliu su laisku atrasymu taip pat wink paskui dar geris visos ikoneles wink

11067

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Taip tikrai ieskokas tik geryn... Svarbiausia, kad gerai ir greitai veikia... Ne kaip ne kaikurie puslapiukai...:D

11068

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu gerai, zuikiai puikiai, lekiu as i kauna, ir visokiomis internetinemis bangomis pasiusiu jums koki laiskuti is ten :H kai atsikvepsiu nuo darbu sad ir vel.... bet nieko.. as busiu stipri (by Requeim), kad galeciau primusti tuos, kurie sako... :::b54
>> :::207

11069

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolyte ar pas mane leki?:D I kauna? tongue

11070

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ji gi ten studijuoja tongue

11071

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

mhm aiskumelis tongue

11072

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gal administracija Dianuk :?
---hebra neatsivercia 1107 :::809 ka ten priraset:?

11073

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Kantrybes Tomuk ir atsvers tongue

11074

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Kaip galvojat ar rasyt man laiskiuka buvusiai merginai (labai senai:D ) ir pasilabint, nes labai paaaasiilgau, ar ne? :? smile 8)

11075

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na manau daryk kaip ishmanai...Jei tik draugishkai pasilabint tai gal ir nieko...Na dar zinai ziurint del ko issiskyrete...:::920

11076

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 20 parašė:

Kaip galvojat ar rasyt man laiskiuka buvusiai merginai (labai senai:D ) ir pasilabint, nes labai paaaasiilgau, ar ne? :? smile 8)

>>  na brol net nzn ... na o kuri ta buvusi .. ta kur neseniai ar ta kur man pasakojai per skype :?

11077

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

na, per mano 1,5 metelius tai jis ojojojoj kaip pasikeite... i geraja puse wink atsirado forumas, ten visokiu dalykeliu su laisku atrasymu taip pat wink paskui dar geris visos ikoneles wink


o kai aš čia atsiradau, forumas jau buvo smile nors meteliai aš čia dar ir teesu... :V

11078

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Auris, 20 parašė:

Kaip galvojat ar rasyt man laiskiuka buvusiai merginai (labai senai:D ) ir pasilabint, nes labai paaaasiilgau, ar ne? :? smile 8)

>>  na brol net nzn ... na o kuri ta buvusi .. ta kur neseniai ar ta kur man pasakojai per skype :?


va aš irgi galvoju apie kurią tu čia :? bet tavo širdelė geriau turi pasakyt, nei mes... wink
be to, Tatuk, aš dabar tau į skype parašysiu ir prašau atkreipt dėmesį :::818

11079

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jau visai apdujau nuo to 1107 puslapio:::236 kas ten ira:::742:::742:::742

11080

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia nereik issigasti Tomai visad didesni skaiciu dabar atvercia nei yra big_smile manau kazkada jau reiks Tatai NIK2 kurti nes kartais ir berasant stringa wink:D