11101

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 parašė:

Ups turejo but Eglute :::818 Egle iskatrt pasiduodu:::b15 tik neuzmetyk mane plytom:::215
zek pasitaisiau:/
---Lina o Tu nepagalvojai, kad kitiems tai gali buti ziauru :::036 nu ta prasme vadinti taip kietai ir be vardo susvelninimo negali isiversti :V

na man geriau kai mane Lina vadina, o kai jau mazybiniais vardais prasideda tai man toks padlaiziavimas na vokiskas zodis geriau apibudina Schleicherei big_smile jei dar nepazystamas tai is vis :d

11102

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as zinau viena tik kaip tariasi (ashloh) big_smile
---- nu aciu tas ta kas istrynet mano dviguba zinute:D labai jau nekaip atrode:V

11103

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, jo, as sesiui pritariu... as irgi nekenciu lindimo i uzpakali... na, siaip draugams sunkiai pasakau gera zodi, bet pasakau wink  todel mano draugai zino, kad jei pagiriu, tai TIKRAI pagiriu, ir nepilstau is tuscio i kiaura... :? o jei dedu negera ir pikta zodi >> tai sako >> na, tu kaip visada :? nzn.. gal ir negerai, bet as bent jau nemeluoju... [na, nete, tai gal ir pasakau kazka grazesnio is pono mandagumo ir to susiformavusio etiketo kazkokio :?] .. bet man tie visi vaidinimai gero ir draugisko zmogaus tai KOKTUS.. tokie netikri ir :::123 kvepiantys ir vemti verciantys...
>>> taip, meilumo reikia ir visa kita.. bet as tokia nuomone turiu, kad meile ir visus kitus grozius dalinu tik MAN be galo be krasto svarbiems ir mylimies zmonems (t.y. mano seimuke,.... nes man kazkada brolis pasake - kad viskas, ka tu turi gyvenime - tai tavo seima..), bei tam vienam vieninteliui.. o bet kuris kitas kiekvienas nenusipelno... draugiskumas visai kitas dalykas..
pykit nepyke, mielieji, bet tokia ta TRUE..

11104

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 parašė:

as zinau viena tik kaip tariasi (ashloh) big_smile
---- nu aciu tas ta kas istrynet mano dviguba zinute:D labai jau nekaip atrode:V


visada prašom smile

11105

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Lina, 23 parašė:
Egle, 17 parašė:

Ne 2000, 20000 tongue Dar teks Linut pavargt big_smile


ir mano vardas LINA parasyta o ne Linut

Lina manau kat Linut tai malonybinis ir grozybinis kreipinys :::036

bet jei ji butu skaicius klubo istorija ar panasiai tai zinotu kad man nepatinka kai mane mazybiniais vardais vadina smile

Labai atsiprasau, bet nezinojau, kad Jums nepatinka, kai Jus mazybiniais vardais vadina, akdangi del siokiu tokiu priezasciu nesinaudojau ieskok.lt nemazai laiko ir nesekiau klubo istorijos...

11106

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Man ir daug kas nepatinka, bet gi negali visi to zinoti... Ir del to, akd as taip pavadinau tai jau tikrai nera lindimas... i... na patys zinote kur:) as ezinau gal cia tik taip tema issirutuliojo tongue as net nesusimastydama eprdaug parasiau taip mazybinei varda ir tiek big_smile

11107

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Egle, 17 parašė:
Lina, 23 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Lina, 23 parašė:
Egle, 17 parašė:

Ne 2000, 20000 tongue Dar teks Linut pavargt big_smile


ir mano vardas LINA parasyta o ne Linut

Lina manau kat Linut tai malonybinis ir grozybinis kreipinys :::036

bet jei ji butu skaicius klubo istorija ar panasiai tai zinotu kad man nepatinka kai mane mazybiniais vardais vadina smile

Labai atsiprasau, bet nezinojau, kad Jums nepatinka, kai Jus mazybiniais vardais vadina, akdangi del siokiu tokiu priezasciu nesinaudojau ieskok.lt nemazai laiko ir nesekiau klubo istorijos...

mane tai vadink kaip nori kad tik nebutu izeidziantis hmm
-Dianuk ___ nuosirdi sypsena :::036

11108

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Egle, viskas gerai wink tikrai sesius atleis ir viskas bus ok wink cia tie pastebejimai tik siaip.. is konteksto, ne tau cia wink

11109

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::734 nesmagiai pasijutau kazkaip...

11110

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ir as ne "jus" as turiu varda. as sakaukad klubo postuose yra parasyta kaip as noriu kad mane vadintu, jei nera noro sekti tai yra vardas prie avataro parasytas smile ir jis Lina o ne Linute ar kazkas panasaus..
>>> ok Tomuk  vadinsiu kaip nori :V nu tas arschloch tai tariasi "aršloch" ir jis reiskia .... nesakysiu dar gausiu gelttona ;D

11111

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai zinoma kad as nepykstu tik gal profesija islenda ir grieztai parasau big_smile bet tikrai nepykstu big_smile

11112

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

Egle, viskas gerai wink tikrai sesius atleis ir viskas bus ok wink cia tie pastebejimai tik siaip.. is konteksto, ne tau cia wink

Na taip ir pamaniau, kad cia itik kalba issirutuliojo:)

11113

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

na, jo, as sesiui pritariu... as irgi nekenciu lindimo i uzpakali... na, siaip draugams sunkiai pasakau gera zodi, bet pasakau wink  todel mano draugai zino, kad jei pagiriu, tai TIKRAI pagiriu, ir nepilstau is tuscio i kiaura... :? o jei dedu negera ir pikta zodi >> tai sako >> na, tu kaip visada :? nzn.. gal ir negerai, bet as bent jau nemeluoju... [na, nete, tai gal ir pasakau kazka grazesnio is pono mandagumo ir to susiformavusio etiketo kazkokio :?] .. bet man tie visi vaidinimai gero ir draugisko zmogaus tai KOKTUS.. tokie netikri ir :::123 kvepiantys ir vemti verciantys...
>>> taip, meilumo reikia ir visa kita.. bet as tokia nuomone turiu, kad meile ir visus kitus grozius dalinu tik MAN be galo be krasto svarbiems ir mylimies zmonems (t.y. mano seimuke,.... nes man kazkada brolis pasake - kad viskas, ka tu turi gyvenime - tai tavo seima..), bei tam vienam vieninteliui.. o bet kuris kitas kiekvienas nenusipelno... draugiskumas visai kitas dalykas..
pykit nepyke, mielieji, bet tokia ta TRUE..


Nu Nijoliuk as tai jau pripratau tais malonybinais jus cia vadint ,vien tik del pagarbos, o kitiems tai net dideliu raidziu nepanaudoju kazkaip tingiu :::036 o savi tai savi:) patys pirstai raso big_smile

11114

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai va man ir nepatinka kai i mane  kreipiasi nepazystami taipmaloniai jau geriau vardu tikru wink

11115

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

nu tas arschloch tai tariasi "aršloch" ir jis reiskia .... nesakysiu dar gausiu gelttona ;D

o as pasakysiu, as pasakysiu :::a48
ir geltonos negausiu :::b49 tikiuosi :V
>>> tai reiskia.. reiskia... uzpakaliuko skylute... :::818

11116

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 parašė:

Nu Nijoliuk as tai jau pripratau tais malonybinais jus cia vadint ,vien tik del pagarbos, o kitiems tai net dideliu raidziu nepanaudoju kazkaip tingiu :::036 o savi tai savi:) patys pirstai raso big_smile


tai tu cia man ir savas :H
>> bet ten as isdesciau tik savo poziuri i gyvenima.. siaip cia nete, gal ir meiliau ka pasakau.. nors siaip ir nesu kokia sikne, bet visi tie aciukas, ikiukas, labuciukas.. ai vemti vercia mane wink
O tu juk draugas man wink

11117

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as buciau ziauriau parasius ;D kaipir sako sikaskyle big_smile ai dzin ta geltona gal visa sviesafora susirinksiu :::b02

11118

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

as buciau ziauriau parasius ;D kaipir sako sikaskyle big_smile ai dzin ta geltona gal visa sviesafora susirinksiu :::b02


3,14zeeeeeeeeeee... sviesaforas ;D ;D ;D nesveikai :::b02
>> as ir nerasiau, kad graziai butu ;D
>>> cia daug ko negalima, tai todel ir geris cia as.. as kaip duociau, tai nepatingeciau ;D irgi ;D
ne.. nu.. sviesaforas.... ;D ;D ;D ;D nuzudyk mane, nes juoktis nebegaliu .. :::b25 penkus wink

11119

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu nebegaliu :::b02........................................................................

11120

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri, meile, zinai, sesiaus zodziai verti frazes wink
>> rasau tau i prv, nes tikrai nepastebesi wink