11241

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, labas rytas.. vo, pries pusvalanduka prasibudinau ir uzlekiau ir cia wink

Karolina, 19 parašė:

Ehem.. Meetas, sakot? big_smile Galima gal ir taip pavadint smile Zodziu papasakosiu as savo ispudzius wink
<...> Nepamirskim pamineti fakto, jog tik isejus is namu, Linelis prisimine nepaemes citriniuko, kuri norejom suvartoti uzsipirkus dar Baltucio wink Taigi teko jam nabagui begt atgal :::961 Jam grizus, tesem kelione links stoties, taciau paejus gal 100m jis prisimine pamirses telepona, taip kad teko vel pasportuot :::961 [nevykelis tongue big_smile wink ]
<...> nukeliavom i labai labai nerealiai super grazia vieta - ant piliakalnio :::742 [irgi yra foto wink ] Sedejom sedejom kol kaip ir griaudet pradejo, dangus apsiniauke :::105
<...>Paskui [o gal ir pries tai :? big_smile ] Linutas irase Nijolytej CD wink
<...> Ir tuomet likom dviese :::b18 Kas buvo toliau istorija nutyli.. :::a58 big_smile
Juokauju wink
<...> nusprendem nemiegot is viso, kad atsikelus nebutu labai blogai big_smile
<...> mini meeta Alytuje, apie kuri vien tik geri ispudziai bent jau is mano puses wink


na, bent jau prisijuokiau beskaitydama .. ;D grizt namo del citrinos, ir neprisimint telefono :::909 ojee.. << nors as asmeniskai prisipazistu, del telefono nebuciau grizus :::305
>>> as tai ne nebuvus ten, jau zinau, kad ten grazu, nes mano sugyventine man aprodzius ir apipasakojus viska.. ir dar rode, kaip nuo ten leidosi su rogutem ziema.. o gal ne su rogutem :? nepamenu :?
>> nebuciau priminus.... ..... ....
>>> ............................................................ ;D ;D ;D ;D ;D
>> ........................................ ;D ;D ;D
>>>tay jau taip, Karolyt... ispudziai su mumis visada tik patys geriausi ir silciausi :::727:::906 tai JAMAM klaipeda :::b18
------------------------------
nu, ir sekmes tau darbbuky :H laikykis... nenukrisk :H

11242

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Smagu kad pralinksminau wink ;D ;D
Laukiu laukiu vasareles kad visus jus pazint wink

11243

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

  o as va valgau dabar pyraga <>>> http://forumas.ieskok.lt/imgload/3019 kuri iskepe Sesius :::727 >>>http://forumas.ieskok.lt/imgload/3020 pavydekit ir isivaizduokit kaip man skanu :::742
>> ir as ismoksiu kepti, ir as :::a48

11244

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na o Karolyte pasake daug tiesos.. nes abu nevykeliai ir ka jau cia pebridursi big_smile big_smile

> Kuklioji mergelike pamirso pamineti kad ji mane pamalonino nuostabiuoju pyragu kapotos teslos su vysniomis o Dianyte tai irgi atsitempe dar pyraga todel as jas laaaabaiiii uz tai myyliu ir visos geles tik joms wink :::a38 :::b18

11245

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai uz situs zodzius >>>>>uz tai myyliu ir visos geles tik joms wink :::a38 :::b18<<<<< degsi pragare :::619

11246

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

Linai uz situs zodzius >>>>>uz tai myyliu ir visos geles tik joms wink :::a38 :::b18<<<<< degsi pragare :::619

na as dar tavo pyrago nesu ragaves wink todel taip ir parasiau wink bet kai tavo paragausiu tai tada ir tave girsiu o tau nerra del ko rustintis as jau tau esu asmniskai sakes kodel tu zibi mano akyse ir kodel tavim zaviuosi :::b18 todel tu cia nesinervink wink

11247

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aaaa :V tai gerai kad pasitaisei big_smile bo jau buciau supykus :::818 wink

11248

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

LOBOS RYTOS... :V :::909
prasibudinau, nes ponai kaimynai apacioj kazka daro, kad neina net miegoti.. bet gal ir gerai.. tiek jau to.. geri kaimynai, tai ir mylet juos galima... :V
>> o vakar kaip smagiai laika su savo meilem praleidau.. :::a48 buvau pas viena draugute, su ja pasnekejom, papliurpem, pasiguodem ;D pavalgem :::748 paskui isrukom pas kita.. ten irgi visko nuveikem, pasveikinau as ja su gimsiuku (na, cia ta,kurios gimsiuky nebuvau :::818) ir islekem poolo pazaist.. pasivaiksciojom po parkuti prie seupes... pakalinejom kamuoliukus, paskui dar siaip grize, kaip visada susedom autobusu stotelej ir prapliuurpem.. zdz.. labai ju issiilgus buvau...:::727 grizau 11, tai brolis stebejosi, kad taip anksti sikart.. bet as jam pasakiau, kad buciau gal net iki 2-3 prabuvus ten, bet kad tas darbelis sapudzia siek tiek.. o taip norejosi pabut... na, bet niekis... kaip nors...
.> einu jau as gal ir praustis, ruostis, valgyt... nenoriu i kauna. ne ne ne... wink
>>>> geros, siltos, beprotiskai nerealios dienos wink zuikiai puikiai ilgaausiai ;D

11249

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu ir kaip sesiau nuvykai i kaunuka :? kaip kelione :? man ttai reiketu eit ruostis valstybiniui egzui bet kaip tingiu... :V

11250

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu stai ir mana snukis :::036 :::036 :::036 :::036 Laba ryta :::b25 :::111 ir jau varau i darba :::155
reik jau ij keist ;(

11251

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas, Tomuk :H seniai bematytas :H
>> ojeeee, kaip mes sita daikta apleide :::a03
>> ka veikiat :::734 ka valgot :::748 ka klausot :::b08 ka skaitot :::609
----- as ir atsakysiu :? veikiu, tai nieko..... valgau chupa chupsa :::214 klausau rebelheartu daina kazkokia ;D ir juokiuosi.... o skaitau.. na, skaitau, ka parasiau :::909

11252

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Laba vakareli,
Ui kaip cia tempai suletejo, beveik visa sav viena lapa rasot smile
Atshilo oras, dingo noras sedet ieskok.lt big_smile

Toliau dirbt...

11253

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Karili.. gi sesija mokslai syla oras ir kyla noras viskam :-)
> todel cia mazai ir rasom o be to jau mes skypej gyvenam nes cia jau musu temos niekas neaplenks big_smile todel galima ir pailseti big_smile big_smile

11254

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kam sesiju dziaugsmai kam baigiamieji jau stuksena wink

11255

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Kai gerai kai man egzaminai visi jau islaikyti big_smile belieka laukti poilsines sesijos birzelio menesi big_smile o kursinis iki rugsejo :::822

11256

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na mano sesijiniai egzai islaikyti big_smile tik va valstybiniai baisoka.... :::818 bijau....

11257

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Laba diena :::036 stai ir as:? nu ale jau NIKVK koki pusvaland isibraut nigaliu ;( kaip i banka cia pasjus :::525

11258

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas labas big_smile cia pas mus kiba apsauga kaip fot noxe ;D

11259

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aha :::525

11260

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

p kaip tau Tomukai sekasi :? kas geresnio  wink