11321

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

big_smile linutas ta perdaryta fotke pakopino sakai :? tuoj jam bus big_smile

11322

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu jis  galejo ir jus abi kiti nesilanke daba big_smile nes jei butu ateje kas tikrai butu pakomentave:D

11323

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijoliuk atsiprasau ir Tu Lina

11324

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomuk :::207 viskas gerai :H niekas ant nieko cia nepyksta... man visiskai dzin
:::207 ramiakas :::920

11325

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu tik tegul man pabando big_smile gaus jis man tada i duda :::917

11326

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 parašė:

Nijoliuk atsiprasau ir Tu Lina

Tomai baik wink juk viskas ok :::416
>>> na as jau einu dar paskaitinesiu uzrasus issimaudysiu wink ir paziuresiu daktara hausa ir eisiu gult juk ryt tipo egzas man (chuckle) big_smile ne neviskas rintai fsio einu sekmes visiems :::419

11327

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Huh big_smile kaip gerai kad ta avarija praejo:/http://forumas.ieskok.lt/imgload/3147

11328

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

visai jau tu.. Tomuk, visai tu musu nepazisti :::207

11329

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo taip ir galvojau:? kad skandint o paskui gaivinat ;(
nu cia taip man ir reik:D
kitakart zinosiu kur nekist nosies:::111

11330

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

HUMMMM;( laba ryta;( visa nakti nemiegojau ;( tie fanatai visA PARA  suka ratus aplink mana hata ir signalina ;( PTIU ....:::217 ;( GAILA KAD MEDZIOKLINE SU NUPIAUTU VAMZDZIU NETUREJAU ;( BUCIAU PADARES KAIP TAM ZAIDEIME SAN ANDREJAS ;(:::502:::509:::510:::511
:::518:::514:::a27:::a34:::a32:::229:::508

11331

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oj Tomai koks tu piktas :V as pries valanda grizau po egzo ir dabar eisu jau liulia daryti nes nusikaliau tai ziauriai smile saldziu sapnuku visiems :::416

11332

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu nebeesu toks supykes smile praejo visi dziaugsmai italu po tu rungtiniu :::111 gerai kad potokio uzsiplieskimo greit atveso:D
nu jau rytas  Linut big_smile oi Lina;D big_smile kaip egzai big_smile eio sklandziai :?

11333

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiki smile

Linas, 19 parašė:
Lina, 23 parašė:

ziurekit kad man vardas grazus ir siuolaikiskas butu o jei ne :::917

as ji sakiau kad bus NijolAurLinas big_smile na toks derinys o seka galima ir keisti ;D


va man šitas vardo variantas labiausiai patinka big_smile

11334

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 parašė:

nu nebeesu toks supykes smile praejo visi dziaugsmai italu po tu rungtiniu :::111 gerai kad potokio uzsiplieskimo greit atveso:D
nu jau rytas  Linut big_smile oi Lina;D big_smile kaip egzai big_smile eio sklandziai :?

nu labai daug pralaukem o tas labai nervus tampe ... egzas turejo prasidet 10val o prasidejo tik 11val.... sako rezultatus pasakysim apie17.00 arba apie 17.30, bet dekui dievui pazymius is ju lupu isgirdom tik apie 18val :::050 :::050 tai jau net neviltis pajame :::014 bet viskas gerai egza islaikiau tik pazymys galejo buti geresnis, gavau 7 wink
o kas pas tave geresnio big_smile

11335

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nieko jau i nauja darba variau ir esu bandomam laikotarpiui big_smile jo sefas ikiso mane i rusi big_smile dirbt;D vaje:D busiu visa gyvenima po zeme:D nu jau kontrakta pasirasiau big_smile primena Host rideri kai velnias jieskojo sielo kontrakta:D tik visko gal but kad reiks naikint ji jei paaiskes kad i nevilti varys tas daarbas

11336

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

va jau  girdisi kaip zmonas skanduoja fules lauke simtatukstantine minia;( galetu ka prakistu big_smile tai visi ramus pargrys:D

11337

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 18 parašė:

sveiki smile

Linas, 19 parašė:
Lina, 23 parašė:

ziurekit kad man vardas grazus ir siuolaikiskas butu o jei ne :::917

as ji sakiau kad bus NijolAurLinas big_smile na toks derinys o seka galima ir keisti ;D


va man šitas vardo variantas labiausiai patinka big_smile


cia geras big_smile NijolAurLinas gal ir mums su theo teiktu koki Tehičas big_smile cia butu kaimas:::b02 nes nekaip skamb;D

11338

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 parašė:

nieko jau i nauja darba variau ir esu bandomam laikotarpiui big_smile jo sefas ikiso mane i rusi big_smile dirbt;D vaje:D busiu visa gyvenima po zeme:D nu jau kontrakta pasirasiau big_smile primena Host rideri kai velnias jieskojo sielo kontrakta:D tik visko gal but kad reiks naikint ji jei paaiskes kad i nevilti varys tas daarbas


na tai tikekimes kad tavo naujas darbukas geras bus ir atitiks tavo visus lukescius wink ir nereikes su mocu lakstyt ir ieskot sielu prasikaltusiu :::d35

11339

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700
:::726 Mano Sesiau ....
.... Jeigu dovanoti gėlių :::228, tai tikm pačių gražiausių :::906 ...
........ Jeigu klausytis, tai tik sesiaus kniaukimo :::818 ...
...Jeigu mylėti, tai tik sesių :H , mamas :::726 ir driežką :::207.......
......... Jeigu branginti, tai tik draugystę ir... :::854.....
.....Jeigu keltis, tai tik ketvirtą ryto :::b52............:::818 atidaryti sesiui duris :::a14 ....
...Jeigu dirbti, tai tik ne ikinėj... :::127......
..........Jeigu meluoti, tai tik vardan tiesos.... [pvz.: grįžau dvyliktą :::008]....
....Jeigu pamiršti, tai tik nuoskaudas :H ...
.................Jeigu keliauti :::211, tai tik tam, kad sugrįžtum :H....
.....Jei sugrįžti, tai tik pas mus :::b18 .....
....Jeigu prisiminti, tai tik gražius dalykus :::906 :::b37..........
..........Jeigu dainuoti :::b16, tai tik iš visos širdies........ pas taveeeeeeeeeeeee šliaužiu :::b08....
...Jeigu džiaugtis :::a48, tai su visu pasauliu :::024 ...........
..............Jeigu linkėti, tai tik paties geriausio :::746................
....................o jeigu...... o jeigu........... o jeigu... na, o jeigu švęsti....
...............................TAI TIK TAVO GIMTADIENĮ :::124 (party) .....
........ir tik visų šauniausiai :::035:::035:::035:::035:::035:::035:::035...............
.......................................
.................................................. Su meile, seile, be sexo (nes sekso tau duos :::818) ...
......................Tavo sesius :::727 .............
:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700:::700

11340

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Jo ir as prisidedu prie situ beprotiskai fontastisku sveikinimu wink))