11361

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oj berniukai mano mielieji :H paliksiu ir as jus jau :::818 nes merkiasi mano akeles jau saukia mane sapnu karalius Morfejas wink tad palinkesiu jums saldziu sapnuku ir as jau merksiu savo melynasias akeles :::528 
saldziu :::222 :::416 sapnuku

11362

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kas toks baisus jis:::b02

11363

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labanaktis as ir varau :::a18 nes ryt anksti keltis ateeee!!!:*
hicai vel pasikeite:::917

11364

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 24 parašė:

oj berniukai mano mielieji :H paliksiu ir as jus jau :::818 nes merkiasi mano akeles jau saukia mane sapnu karalius Morfejas wink tad palinkesiu jums saldziu sapnuku ir as jau merksiu savo melynasias akeles :::528 
saldziu :::222 :::416 sapnuku


nu labanaktuka :::920

11365

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas rytaas big_smile kaip ismiegojot :? o berniukai mieleiji jusu gimtadieniai ta pacia diena ar kaip cia :?

11366

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas labas rytelis,,,, :::908
is tikruju... seniai jau visi beplepejom susede..... reikes kada paskirti ieskokinio vakara klube :::910 ....

11367

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jau taip  :::a16 tu teisi sesiau seniai cia visi besedejom big_smile geri laikai anksciau buvo :::734

11368

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, nzn,,,, dabar tai as cia guliu ;D ;D ;D jei manes akys neapgauna, tai tu ir guli ;D

11369

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai aisku as paslika gukiu big_smile lovoj gi geriausia , velnnias nera geros ikonos kur lovoj :::b54

11370

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia labai daug ko nera.... kai norisi.. :::818 zdz...
..............einu as gal pasidusinti ir tada prie kompo prisesti, bet pries tai pavalgyti :::748

11371

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai gal pries tai pavalgyt o paskui prie kompo sesk big_smile nu pirma i dusa nueik :::d01

11372

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

laba diena stai ir as :::036
---oi cia visi ka prausias varau ir as big_smile nu gal da kokia viena kita zinute pašraibeinisiu big_smile

11373

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, nors ir su praėjusiu, bet su gimtadieniu :::818 linkiu visokio gerio, kurio dar kiti neminėjo smile

11374

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aciu  diana smile

11375

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kaip atšventei? smile ilgai prisiminsi? big_smile

11376

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labai smagiai big_smile ir taip si gimtadieni prisiminsiu visa gyvenima :::008

11377

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o gal ir kiekvieną prisimeni? smile

11378

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labiausia isema tie gimtadieniai kurie su kazkokias ivykiais susije, na savaime aisku kad ne visus prisimenu, cia ir durnam aiksu big_smile .  negi tu prisimeni savo 3-aiji gimtadieni :? tuo labai abejociau :?

11379

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na as tai galiu papasakoti, kodel atsimenu savo 18, 19 ir 20 :::035
>>> per 18 man drauges padovanojo pirmuosius stringus :::100
>>19 is vis nesveikas buvo :::212 buvom prie vistycio :::908... is tu dienu beveik visas lijo ;D o mes palapinese sedejom ;D siaip, pasimaudem ;D, dovana radau po egle :::816 kaip per kokias kaledas ;D o niekad nepamirsiu,kad nusipirkom 0,3 ta baltos maziuke, ir tipo gerem visos ratu... bet kazkodel kazkaip isgeriau ja viena, nes mano drauges mane isdure << jos negere, tik vaidino ;D .... ai ir siaip --- vaziuoti i vistyti tai reiskia nesveikai pailseti (mm)
..................na 20 gal buvo sauniausias, nes galima sakyti 3kart atsvenciau big_smile na,. oficialiai karta, bet mano sirdute svente 3 :::008 .>>1. su draugem kaip visada ;D su tekilos buteliuku :::742 << as joms parodziau kas tai yra :::742 zdz, ten buvo betvarke... 2. buvom pas senelius nuvaziave :::807 tai ten draugiskai pasisedejom.,.. ir i ta superini karjera nulekem :::605 ten prisimaudem ir visaip kitaip prisisokinejom, dumblu su pusbroliu issiteplinom ;D tai as buvau mistere negre :::350 << gaila, kad fotiko nepasiemem :? zdz.... paskui misteriu dumblu puse dienos kvepejau ;D o 3.. vel vistytis ;D kai vaziavom kita sav pas pusbroli ;D ten prisipliuskinom, dviraciais prasilakstem ir visa kita ;D... nesveikai (mm)
.......................
o apie sesiaus gimtadieni :::d07 as neturiu zodziu... :::d24:::d49:::d50 ... tai buvo pats fainiausias savaitgalis.... tokiu savaitgaliu as issiilgus beprotiskai fantastiskai labai labai...
.
.
.
.
.
.
p.s. na, tik ne siandien dienos kelios min pries 5 :::818

11380

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sesiau 3.14sk is cia :::b02