11441

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu Tomai mes nesusipyke, tik man Dianos poziuris i save neptiimtinas, ji save bahuru laiko, as jai bandziau ikalti kad tai praeina o jei nedasunta smile nu tai neturiu as jai ka daugiau pasakyti jei ji saves mergina nelaiko... va taip...
______________
jo jo ten tas gabaliukas geras ;D ten tie kur as dejau ir neblogi tik nelabai juos atidaro big_smile

11442

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu kaip gerai big_smile nes tik susiskaldimai visokie da cia man betruko big_smile nu bet tai gerai kad draugiskai gyvenat :::818 maloooonu :H

11443

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o kaip tau paciam sekasi big_smile kaip orai smile cia tai diena kepina virs 30 karsio o vakarelyt pradeda su viskokiais biasiais vejais big_smile

11444

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o vaikai, siandien jau geriau jauciames :::605:::347 na dar siek tiek nestumo pozymiai menki.. bet as istversiu ;D
> vakar uzmigau gal pries 7, tai siandien pries pusvalandi pabudau,,, issimiegojau uz 2 ;D ir tokios tokeles, kad visa sita savaite man laisva ... siaip tai :::d16 .. bet is kt puses, tai nelabai.. nors dzin...
..............ai... labas rytas :::b25 suraitytas ,<< tai jau tikrai :::b02

11445

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu bus tau su dviem guleti ;D

11446

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as noriu sakyti tai, ka galvoju :::818 << per reklama sake ;D

11447

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

maciau maciau ka sake big_smile ir girdejau kaip tu pasakei ;D

11448

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu cia jums pavydziu del laisvu dienu big_smile nu pasmani tai orai atveso ir vaikstau sumegstiniu big_smile
laba ryta :::b25

11449

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tayp.. todel skelbiu siandien diena >>> sakymo, ka galvoju diena :::528
:::d07:::d04:::d13 todel sveskime mielieji... sveskime :::d16:::d24:::d50:::d49

>> na, Tomai, man ne is gerio tos laisvos dienos.. bet siaip malonu... :V 1dieni ir vakar truputi lieva buvo.. o siandien va kazkaip geriau... na, ryte,ka tik atsikelus dar truputi pykino, padraugavau su :::d11... pagulejau paskui...  suvalgiau dabar ledu ir atrodo gerai jauciuosi... na, o jei visa savaite busiu laisva << nes taip daktare sake, tai busiu labai laiminga.. :::a48 ... zdz... vaikai, pasaulis karstas, bet geeeeeeeeeeeeeeras :::920

11450

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ka laukies vaiko :?

11451

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiki brangieji :::b25
as siand be galo be krasto laiminga neapsakomai :::a48 islaikiau statistika!!!!! :::960 is 24 grupej 12 neislaike :::014 o man cia kazkaip super duper nuostabiausiai pavyko  :::833
taigi siand Diana SVENCIA :::501:::044
>> beje, pas mane cia darze prie namu jau :::702 maciau raudonuoja, tai eisiu ieskot gal jau kokia suvalgysiu  :::a48

11452

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu sveikinu :::643
:::036 kokia lame :::b25

11453

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomuk, oficialiai nenescia :V, bet neoficialiai tai jo :::703
>> ai, sveikinu Dianyte su nuostabiu laimejimu.. ir per daug negerk.. per karsta dabar daug gerti :::920

11454

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

Tomuk, oficialiai nenescia :V, bet neoficialiai tai jo :::703
>> ai, sveikinu Dianyte su nuostabiu laimejimu.. ir per daug negerk.. per karsta dabar daug gerti :::920

taip iseina kad nenescia vien todi kad dar niekam nepaskelbiai kad jau nescia :::026

11455

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia tai tikra pirtuke big_smile dabar tik vejas pucia tai vesiau daug big_smile
beje Diana ir as sveikinu wink

11456

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aciu jums labai wink:::051
daug negersiu, nes uz vairo :::211 ;D bet kazko vistiek gersiu wink:D

11457

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu galesi ir vakare isgert ko nors big_smile as sendi sampaniuka gurksnojau big_smile geras, saldus big_smile

11458

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 20 parašė:

aciu jums labai wink:::051
daug negersiu, nes uz vairo :::211 ;D bet kazko vistiek gersiu wink:D

tik isgerk as is tolo suuosiu.. ir tada turesi pokalbi su manimi.. :::a16

11459

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ehem................................
tai net nežinau dabar, mylimasis mano:::419, nuo ko ir bepradėti :?... kaip tau viską pasakyti.... už kąąąąąąąąąąąą tu mus taip įskaudinai :::634 ką mes tau blogo ir niekšiško padarėm :?
įtariu, kad mūsų meilė :::207, seilė :::742 ir visas kitas seksas :::b18 gali greitai baigtis.... aš tave mylėjau ir švyturiškai baltai :::630 prisigėrusį... ir pablūdusį nuo startreko :::909 ir nemokantį čiuožinėti.....  ir šiaip pradėjau priprasti prie klaipėdos...oi, ne .. prie KLAIPĖDOS... ir visų KLAIPĖDIETIŠKŲ įpročių, kurie man nesuvokiami ir šiaip tokie nukritę from kitas pasaulis :::557 mylėjau tave, ir įrodžiau, kad myliu :::851 (chuckle)... o tu............... o tu.............
viskas.. mylimasis... saule tu mano.. akių šviesa... einu krautis lagaminų ir skambinu :::114 sesiui, kad mane pasiimtų.... nebenoriu, kad mane ir toliau skaudintum.. noriu skirtis.... man per skaudu žiūrėti į tavo akis, kai jos man meluoja... nebegaliu....
šiandien gavau laišką, kuris man parodė, kad tu manęs nebemyli.... tas prakeiktas laiškas pratūnojo klaipėdoj... oi ne.. KLAIPĖDOJ visą mėnesį, o tu nesugebėjai savo užpakalio pajudinti vardan mano beprotiškai fantastiškos meilės tau ir nueiti į paštą???........ verkiu.. švyturiškose ašarose :::537skandinu savo liūdesį.........
dėl tavęs aš atsisakiau kartono ir pradėjau gerti tikrą alų.. oi ne.. :::818 mineralinį..bet vis tiek,,,, tai alus - o ne kartonas....  dėl tavęs aš kentėjau kiekvieną naktį to nuostabaus laikrodžio dūžius, kurie trumpindavo mūsų meilės laiką << tačiau, kai mes apsiženysim, jo nebus.... bet va.. klausimas... ar mes dar turėsim vestuves.. kai šitaip man padarei :? nežinau nežinau... ir atsiprašymai čia nepadės.. nes aš žinau.. aš žinau viską sad aš žinau... žinau, ką reiškia klaipėdoj.. oi .. KLAIPĖDOJE atsiprašyti moters... aš žinau.. ir netikėsiu jokiu "atsiprašau".... ir ką man dabar daryti su mūsų vaiku???........ Auri..............
aš įskaudinta........

11460

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 parašė:
Diana, 18 parašė:
Lina, 24 parašė:

nu nea smile nenoriu jau


tai gal jau pauostei, kad jau nenori? smile
Tomai, gali pradėt wink

Diana ka norejei pasakyt tuo pauostei


tai kad gal jau vyno kvapo pauostė ir nebenorėjo to vyno.. :V

Lina, 24 parašė:

nu Tomai mes nesusipyke, tik man Dianos poziuris i save neptiimtinas, ji save bahuru laiko, as jai bandziau ikalti kad tai praeina o jei nedasunta smile nu tai neturiu as jai ka daugiau pasakyti jei ji saves mergina nelaiko... va taip...


ar aš nesutikau su tuo, kad praeina šitai?... :::734