11481

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu berniukai ir man patinka.. smile greičiau netgi vyrai big_smile nu net sunku suprast, kodėl aš taip... va jau buvau pradėjus elgtis normaliau, kol man nepasakė "a girdž bahūrs?". tada vėl viskas iš naujo... :V

11482

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Kartais jei mergina pastoviai bendrauja su vaikunu grupele ji automatishkai bishkuti su bachurishkeja, bet tik laikina, juk gerai Lina sake ateina laikas tai bendravimas ir sposinimas su berniokas praeina ir norisi jau kazkokiu kitokiu santykiu...

11483

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na nzn.. as va kai buvau mokykloj su berniuku kompanija :::818 tai jiems as visada buvau pana... jei nusikeikdavau visada gaudavau velniu... :V jiems buvau drauge, susede pas mane laiptinej vakarus prasnekedavom, apie viska kalbedavom [kai kas net pasake, kad jau tetis netycia ;D], bet jie mane visada laikydavo pana :::920 .. o jei supykdavau ir noredavosi uzvaziuoti kuriam, tai ir duodavau, bet taip draugiskai.. nors su tais mokyklos draugais tai mes mazai pykdavomes.. turejau viena klasioka, su kuriuo mokemes 3 metus.. ir viena karta su juo susipykau.. neprisimenu del ko., bet kad susipykom, tai zinojo visa mokykla ;D "graziu" zodziu vienas kitam nepagailejom :::818 musu kiemai buvo salia vienas kito.. tai net kieme susitike sunkiai prasilenkdavom.. ziaurios 2 savaites buvo ;D bet neprisimenu, kazkas nutiko, kad gal jam sunkiai su mokslais buvo ar kazkas, tai net jo mama atejo ir pasnekejo su manim big_smile) tai ta pati vakara prie mano duru tas vaikas stovejo su sokoladu.. o nesmagu zinokit buvo is pradziu kalbet, bendraut ;D bet paskui draugai vel buvom ;D
>>> na, reziume ;D as ir dbr pavartoju reguliariai kasdien koki keiksmazodi ;D bet mergaite lieka mergaite wink ir tai tik mums skirta wink
------------------------------
siltu sapnu :H

11484

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

matyt buvo pagrindo kad  pasake "a dirdz bahurs", reikia ismokt valdyt savo elgesi, emocijas...

11485

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 18 parašė:
Tomas, 24 parašė:

Karaoli nu nereikia taip gerbk  pasnekove


va va matos, kad jau ir tu link mūsų eini... ;D

cia toks efektas itikinant :::b02

11486

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 24 parašė:

matyt buvo pagrindo kad  pasake "a dirdz bahurs", reikia ismokt valdyt savo elgesi, emocijas...


pagrindas buvo tą vakarą tas, kad kitaip manęs prisišaukt negalėjo, nereagavau smile šiaip jau kuris laikas, bent tam rate buvo aprimęs tas bajeris, kad aš bahūrs, bet... :V
iš tikrųjų, tuo laikotarpiu man buvo nelengva, o kai mane taip pašaukė, kai vėl į viską pradėjau žiūrėt kitom akim, pasidarė lengviau ir įdomiau gyvent...
man tik vieną kartą turėjo įtakos bendravimas su vaikinu, t.y. šalia jo negalėjau primetinėt vaikino ir tiek (šalia jo tikrai elgiaus kaip mergina ir kitur nebe taip reiškiausi). bet tai man dabar netrugdo su kitais taip elgtis. ypač jei koks mažiau mėgstamas. aš savaime pradedu skaldyt visokias nesąmones ir vartaus...

11487

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

ehem................................
tai net nežinau dabar, mylimasis mano:::419, nuo ko ir bepradėti :?... kaip tau viską pasakyti.... už kąąąąąąąąąąąą tu mus taip įskaudinai :::634 ką mes tau blogo ir niekšiško padarėm :?
įtariu, kad mūsų meilė :::207, seilė :::742 ir visas kitas seksas :::b18 gali greitai baigtis.... aš tave mylėjau ir švyturiškai baltai :::630 prisigėrusį... ir pablūdusį nuo startreko :::909 ir nemokantį čiuožinėti.....  ir šiaip pradėjau priprasti prie klaipėdos...oi, ne .. prie KLAIPĖDOS... ir visų KLAIPĖDIETIŠKŲ įpročių, kurie man nesuvokiami ir šiaip tokie nukritę from kitas pasaulis :::557 mylėjau tave, ir įrodžiau, kad myliu :::851 (chuckle)... o tu............... o tu.............
viskas.. mylimasis... saule tu mano.. akių šviesa... einu krautis lagaminų ir skambinu :::114 sesiui, kad mane pasiimtų.... nebenoriu, kad mane ir toliau skaudintum.. noriu skirtis.... man per skaudu žiūrėti į tavo akis, kai jos man meluoja... nebegaliu....
šiandien gavau laišką, kuris man parodė, kad tu manęs nebemyli.... tas prakeiktas laiškas pratūnojo klaipėdoj... oi ne.. KLAIPĖDOJ visą mėnesį, o tu nesugebėjai savo užpakalio pajudinti vardan mano beprotiškai fantastiškos meilės tau ir nueiti į paštą???........ verkiu.. švyturiškose ašarose :::537skandinu savo liūdesį.........
dėl tavęs aš atsisakiau kartono ir pradėjau gerti tikrą alų.. oi ne.. :::818 mineralinį..bet vis tiek,,,, tai alus - o ne kartonas....  dėl tavęs aš kentėjau kiekvieną naktį to nuostabaus laikrodžio dūžius, kurie trumpindavo mūsų meilės laiką << tačiau, kai mes apsiženysim, jo nebus.... bet va.. klausimas... ar mes dar turėsim vestuves.. kai šitaip man padarei :? nežinau nežinau... ir atsiprašymai čia nepadės.. nes aš žinau.. aš žinau viską sad aš žinau... žinau, ką reiškia klaipėdoj.. oi .. KLAIPĖDOJE atsiprašyti moters... aš žinau.. ir netikėsiu jokiu "atsiprašau".... ir ką man dabar daryti su mūsų vaiku???........ Auri..............
aš įskaudinta........

:DDDDDDDDDDDDD

Tai ka tu irgi vistela big_smile jai siunti laiska tai reik siust kad ji i pasto dezute idetu, o ne kazkur ten pasto skyriuje laikytu uzraugta uzrakinta ir baisios klaipediskiu bobu armijos saugomo big_smile Gi zn kokios tos klaipedietiskos bobos... Bosos is didziosios B big_smile ateini ir gauni i liuli uz grazu ora ;D :V vat... :v (blush)

11488

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ana kokios tos bibikes klaipedoj piktos pirmiau saudo paskui tik klausineja :::b02 ;D

> Nieko Auri 2 buteliai tekilos ir nes Nijole perkalbesma as tau padesiu :::b18 (ir tada ms vel busim groziai geriai ir taikos ;D )

11489

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu mano mielieji big_smile kreipiuosi i TOMUKA ir FIODOROVA norecia mes  Jumi su sesium pasveikinti su tortadieniu :::457:::811 palinketi daug pergaliu :::859 tarp moteriskos lyties atstoviu :::740 ir va tokiu:::741 ir dar tokiu :::717 kad viskas sektusi kaip sviestu patepta big_smile ir kad gerai pasvestumete :::b37
pasirase Nelinute ir Nijolyte :::222

11490

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Aciu :::036 Lina :::746:H

11491

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 24 parašė:

nu mano mielieji big_smile kreipiuosi i TOMUKA ir FIODOROVA norecia mes  Jumi su sesium pasveikinti su tortadieniu :::457:::811 palinketi daug pergaliu :::859 tarp moteriskos lyties atstoviu :::740 ir va tokiu:::741 ir dar tokiu :::717 kad viskas sektusi kaip sviestu patepta big_smile ir kad gerai pasvestumete :::b37
pasirase Nelinute ir Nijolyte :::222

kokia lame :::036 net nebegaliu isisiept labiau :::036(nerandu labiau besisipsancia ikona :::036)va :::111
stai dar penki metai  ir patapsiu SENIS trisdesimties :::036 ir prarasiu ta vaikiska 19metu vaiko snuki:::111 ir pasikeis I Labiau suaugusio:::036

11492

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 24 parašė:

nu mano mielieji big_smile kreipiuosi i TOMUKA ir FIODOROVA norecia mes  Jumi su sesium pasveikinti su tortadieniu :::457:::811 palinketi daug pergaliu :::859 tarp moteriskos lyties atstoviu :::740 ir va tokiu:::741 ir dar tokiu :::717 kad viskas sektusi kaip sviestu patepta big_smile ir kad gerai pasvestumete :::b37
pasirase Nelinute ir Nijolyte :::222


Labas vakarelis :::b25
Dekui uz sviekinima Lina :::654
kas geriasnio :? nu cia siandien negalejau neuzsukti pas jus :::110

11493

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

va pasirodei ;( tai reik tavi vos ne ikompa ikist kad cia pasirodytum :::917

11494

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tongue va as labai pavarges hmm bliudai ir pasudos vis da vaidenas :::b53

11495

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tau skaiu ka taip nedaryt ;( nu bet pats taip pakliuvau ir nebeturiu laisva laika big_smile

11496

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aiskus vaiantai ;( as kosiu baigt atrasyt laiskus :::036
tu da cia :?

11497

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oi as tai net nepradejau atrasinet :? nu ten pagrindinius atrasiau kad nebevaryciau i pudimus :? nes kalbuos viena mintim jau kelias savaites ir nieka nepasakau :::110
Varau ir as baigsiu istustint pasta big_smile bent sendien:D

11498

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oi musu tema yra apie viska :::036 kataloge big_smile
nu manu mirus tema:::b02

11499

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

begu begu.........!!!
bigu !bigu!bigu!bigu!!! a svetafor garyt zelionai :::b02

11500

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kur gi Fiodoruk gi nubegsi ;D ;D
>> as tai jau daug nuveikaiu snd big_smile pusbrolio dukra pakrikstijom as fimavau visa ceremonija big_smile dar pusbrolio gimadienis tai va db parsibeldziau namo visas gitrut gitrutelis kaip koks zuikis ;D ;D
> bet nieko as galiu viska db big_smile big_smile lb smagu buvo toks je je je ir je vakaras wink

> Fiodorai ir Tomai su tortadieniu jus wink :::b18