141

Re: Merginos uz vairo

man atrodo uz agnes anketos slepiasi vyrukas.

142

Re: Merginos uz vairo

mm susijuokiau net big_smile
mm tipo jei esi pana tai turi butinai gint visas panas, visuomet sakyt kad bernai kiaules, sokinet i mada, i soliariuma eit du kart i diena, apsipirkinet tai cia vau nuostabus dalykas, serialiai super, ir t.t..... yra ir kitokiu variantu smile
nestandartiniu variantu smile

143

Re: Merginos uz vairo

Agne, 19 parašė:

as sau akmens i darza nemetu....
as tiesiog pasakau taip kaip yra smile
cia tipo reikia db sakys kad oj moterys tobulos vairuotojos jos nerealiai super vaziuoja..... kai taip is tikro nera.... reik realiai ziuret... as nesakau kad visos bet oj daug tokiu yra daug...
mm pvz pamacius kad boba autika vairuoja... as net nelipciau i ji tokia jau tiesa smile
arba gerai vairuoja ?? o ka nors bent ismano apie masina? isskyrus mm kokia grazi spalva... kaip grazu viduj.. ?? smile
cia tas pats kas megina kai krepsini ziuri vyras pasakis "**** derinuka susuko" pana pasakis " matei kaip jo kojos atrodo" .. ir dar daug pvz cia butu galima smile

del autiko galiu pasigyncit.vos ne visus trulikus bobikes vairuoja,vairavimas dar sudetingesnis paprasciausei maziau tepalo:)tai ka nesi truliku vazevus:)?

144

Re: Merginos uz vairo

paskaityk kaip parasei... del autiko...trulikus... tarp siu dvieju objektu yra dydelis skirtumas smile

145

Re: Merginos uz vairo

Agne, 19 parašė:

mm susijuokiau net big_smile
mm tipo jei esi pana tai turi butinai gint visas panas, visuomet sakyt kad bernai kiaules, sokinet i mada, i soliariuma eit du kart i diena, apsipirkinet tai cia vau nuostabus dalykas, serialiai super, ir t.t..... yra ir kitokiu variantu smile
nestandartiniu variantu smile


Na gal negint, bet jei nori parodyt kokia esi isskirtine ir idomi - tai tau nepavykeo..uztenka paziuret i tavo foto..standartas- blondine, idegus, sexy fotkes...

:::833:::832

146

Re: Merginos uz vairo

deja plaukai naturalus... o soliariume gyvenime net nesu buvus.. ir net nezadu ten eit....
o ir nieko as cia nemeginu parodyt....

147

Re: Merginos uz vairo

Giedre, 21 parašė:

Kip reguoja vaikinai pamate mergina uz vairo

citata:"matos kad boba uz vairo" big_smile

148

Re: Merginos uz vairo


vievi tolimu reisu firmoj man teko matyt senokai, kad moteris buvo atlenkus furos kabina ir taise varikli  ,dar kiek paklausinejau tai lygtai ji ir tolimu reisu vairuotoja:)

149

Re: Merginos uz vairo

Agne, 19 parašė:

paskaityk kaip parasei... del autiko...trulikus... tarp siu dvieju objektu yra dydelis skirtumas smile

skirtumas tas kad sudetingiau vairuot,reik ziuret ne tik i kelia bet ir i ladus,o dar vilniui tai pastoviai gali ka uzkabinti

150

Re: Merginos uz vairo

zmones, baikime spresti ta amzina klausima, kas geresnis?Vyras vairuotojas ar moteris vairuotoja....abieju lyciu galimybes yra lygios, bet gebejimai netolygus...yra geru vairuotoju vyru, yra geru vairuotoju ir moteru...todel man kvaila vairuotojus skirstyti pagal lyti..:)http://forumas.ieskok.lt/imgload/3093

151

Re: Merginos uz vairo

set sudetingai su jomis bet ira tikiu kurios daug geriau net ir uz vyrus pavaro.bet vistiek zioplokai vaziouja kaip norit taip...

152

Re: Merginos uz vairo

AGNYT,SUSITINKAM,PRAVESIU TAVE TAIP,KAD ISLIPUS PASITIKRINSI TRIUSIKELIUS AR TEN TIK NEPAKVIPO KUO MINKSTU.vESIU PER YPAC IDOMESNES VIETELES,KUR INTENSYVESNIS EISMAS.Pamatysi ar bobos moka vairuot ar ne.

153

Re: Merginos uz vairo

Dalia, 41 parašė:

AGNYT,SUSITINKAM,PRAVESIU TAVE TAIP,KAD ISLIPUS PASITIKRINSI TRIUSIKELIUS AR TEN TIK NEPAKVIPO KUO MINKSTU.vESIU PER YPAC IDOMESNES VIETELES,KUR INTENSYVESNIS EISMAS.Pamatysi ar bobos moka vairuot ar ne.

vakar maciau kaip viena ileke moteris i dzipa kuris norejo praleist pestiji i pesciuju pereja,irgi leke per miesta dagiau nei 100.zodziu kraujas liejosi laisvai.ziaurus dalykas kai moteris laksto

154

Re: Merginos uz vairo

Žilvinas, 22   (ID: 319701) 06-01 12:36

  Į ARCHYVĄ     Į KNYGELĘ     MANO DRAUGAI     SIŲSTI BYLĄ         FX LAIŠKAS  UŽBLOKUOTI 



   
gerai vairuoji big_smile

Tomas, 27   (ID: 615440) 05-30 22:21

  Į ARCHYVĄ     Į KNYGELĘ     MANO DRAUGAI     SIŲSTI BYLĄ         FX LAIŠKAS  UŽBLOKUOTI 



   
nuotaika pakelei su savo mashinele. o kur ikalei kad shonas sulenktas?

Va kaip jie žiūri i merginą prie vairo.. Smagu..
Gintautai, žiaurus dalykas kai apskritai vairuotojai laksto, visiškai nepriklausomai nuo to, ar tai daro vyrai, ar moterys.

155

Re: Merginos uz vairo

o vat idomu,ka reiskia zenklas ispejamojo zenklo fone kai buna kablukas pavaizduotas?

156

Re: Merginos uz vairo

Mantas, 19 parašė:

o vat idomu,ka reiskia zenklas ispejamojo zenklo fone kai buna kablukas pavaizduotas?


Atsargiai fyfa uz vairo big_smile

157

Re: Merginos uz vairo

vat situom klausimu ir norejau pasakyt,kad nebereikalo yra toksai zenklas wink

158

Re: Merginos uz vairo

Tai Agnyt19,ko neatsiliepi?Mes is to paties miesto,susitinkam?!Pavezinsiu.Labai nebijok,musu mieste mazai rimtesniu sankryzu,gal zinai kur idomesne vietele?eismui,zinoma.Tavo ziniai daug neblogai vairuojanciu,butent moteru,aisku ne100%Pavezinciau su kokiu zil ar gaz,bet efekto nebus ir tektu paieskot.

159

Re: Merginos uz vairo

Beje,neseniai buvau Vilniuj,Kaune ,jo,kai gerai miesto nepazysti,eismo nezinai,tai kazkaip atsargiau ir vairuot pradejau,trumpam...:)   Bet skirtumas vairuotoju elgesy jauciasi zymiai,kazkaip mandagiai uzleidzia,persirikiuojant ir siaip buvau maloniai nustebinta,tikrai ne kiekvienas ir ziurejo kas uz vairo.Gal cia tik pirmas mano toks ispudis.

160

Re: Merginos uz vairo

man teko vazinet nesenei su bmw m5  5L 400AJ.O paskiau vaira pereme ralio sportininkas tai vilniaus gatvese varem vien tik ant dirzo kabejau.mentai pastabde kazka jiems pasake ir toliau i trasa:)