1

Tema: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Kas radot kokiu klaidu tiksliai jas apreasykite, kad galetumem jas istaisyti.

2

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

nezinau ar klaida ar ne, bet gal butu [kas mane mate] sarase sutvarkyti rikiavima pagal laika. sakykim rikiuoti eilutemis is kaires i desine pagal data. nes dabar viskas kartais susimaiso. paskutinis ziurejes asmuo atsiranda gale, arba viduryje kur nors sarase

3

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

klaida ne klaida, bet jau nervina kad paskutinio temos puslapio neatvercia ir daryk ka tu nori :? ir  ne vien dideles apimties temose pasitaiko tokiu nesamoniu ir mazesnese... kazka dar buvau pastebejus tik dabar nlb galvojasi....

4

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

man labai nepatinka tas dalykas, kad kai kurių žmonių laiškai nežinia kodėl ima ir atsiranda ignoruotuose. o iš ten negali nei atsakyti į laišką, nei persikelti jo kitur.

5

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

dar vienas nepatogumas kai atrasai laiska, nuspaudi siusti ir po refesh (kai issiuncia) vel matai ta pati laiska ir jis nebuvo atsakytas. tai buna pasikartoja ne karta

6

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

na pastebejimas smulkus, bet kai tik atsidarai puslapi paciame paciame virsuje kazkam is skubejimo pasidaugino raides o gal taip norejot "bendtrauti" wink

7

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

sutvarkykit dar eskeipinima su kabutemis. jei uzdeti kabuts tai gauna laiska su atvaizduojant ///"tekstas///"

Sutvarkyta (adminas)

8

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Siaip as cia ne del klaidu :::a55 o tai kad patvarket kai kuriuos nepoatogumus ir aisku neliko nepastebeti wink  labai patenkintas del avataru ikelimo greicio ir kad jie isikelia is pimo karto :=D  dar pastebejau tapati pagerejima foto albume:::111

9

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Laba diena, radau gramatinę klaidą, jei atsižvelgiat ir į tokias, tai tada pataisykite.
Kai blokuoji asmenį iš kurio nenori gauti laiškų, apačioje rašo: „Blokavus šį klubo narį, rašyto laiško kopija bus išsaugota ir patikrinta. Tuo atvėju jei patikros metu parinktos opcijos neatitiks tikrovės, šis neigiamas vertinimas gali             atitiktekti           tau pačiam(-čiai).“

Sutvarkyta (Adminas)

10

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Na man tai buvo tokia nesamone... kad kai nuvariau i sena puslavio versija parasiau fx laiska ir dingo visi mano draugai... wink
Ai dar kartais buna kad kai parasai laiska na siek tiek toki riebesni tai neissiuncia jo...

11

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

na viena klaidele pastebejau kaiziuri foto neprisijunges ir nori prisijungt atsidaro tau langelis suvedes duomenis jungi prisijungt ir krauna tame lange ieskok puslapi gal gali kaip nors tas langelis dingt?
ar chia su mano kompu kazkas negerai jau big_smile

12

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Surinkit per google.lt  - ieskok - ir pamatysit, kad ieskok - tai naujas grazus stilingas irankis benDTrauti
:::042

13

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Rita, 26 parašė:

Surinkit per google.lt  - ieskok - ir pamatysit, kad ieskok - tai naujas grazus stilingas irankis benDTrauti
:::042

taip pat raso ir narsykles lango virsuj kol dar nebuni prisijunges

jo.., ydomi ydomi cia ta antraste parinkta.. big_smile

14

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Aha... Na, ne klaida tai, bet vis dėlto.... Tarkim, atsiverčiu puslapį, kur yra man rašyti laiškai. Arba kas mane matė. Dešinėje matau reklaminį baneriuką. Kaip suprantu, jame galėčiau matyt kokias tris-keturias forumo temas, bet.... matau tik dvi. Jei noriu pamatyti kitas, slenku žemyn. Bet kad kartu slenka ir baneris, ir matau tik pirmas dvi temas.
Toliau... Noriu į anketą įkelti nuotraukas. Taigi, ką matau atsivėrusiame lange? Ogi: "LukterKti, per 15-45 sek. fotonuotrauka bus PATALPINTA į anketą. "  Kodėl nuotrauką talpinsite į anketą, ji ką - netilps, kad stengsitės ją patalpint? Ar neužteks "[...]kol nuotrauka bus įdėta į anketą". Tas pats ir albume: "ALBUMAS - Čia gali TALPINTI fotonuotraukas." Vėl tas nelemtas "talpinimas"...

Važiuojam toliau... Nagi, peržiūriu aš savo anketos statusą. Ką matau? "Išviso esi surinkęs:" Vidurinę mokyklą prisiminkit - "Iš viso", juk šie žodžiai rašomi atskirai.

Anketos informacijoje akis bado "Spausk mygtuką jei apsisprendei." Man kablelio prieš "jei" visada reikėjo ir tebereikia...

Tarkim, nutariau įsigyti papildomų kreditų. Atsidarau langą ir skaitau: "Žinutės kaina bus įtraukta I Tavo mob. telefono sąskaitą." Nu atleiskit, pasigendu nosinės "į"...

Na, ir paskutinis (kol kas) pastebėjimas. Einu iš savo anketos į forumą. Atsiverčiu kairėje "Puslapio tobulinimai". Viskas gerai, kol nepanorėsiu pažiūrėti, kada gi aš lankiausi paskutinį kartą: "  Paskutinis Tavo apsilankyMNas forume:"

Nu va, tik pažiūrėjau į dešinę ir čia pat, forume radau kai ką negražaus: "Geltonos kortelEs
Tau skirtos kortelEs"... Man šiose vietose norėtųsi matyti "Ė"...

Na va, kol kas tiek. Patikėkit, dirbu tokį darbą, kad visos klaidos tiesiog pačios į akis šoka. Noriu padėt, tai pasistengsiu surast (jei tokių dar bus) taisytinų klaidų.

Ir dar kai ką pastebėjau. Tik jau ne gramatines ar šiaip kokias klaidas. Ir tai labai erzina. Jei iš anketos einu į forumą, mane nuo anketos atjungia. Prie forumo, deja, irgi neprijungia. Vėl viską reikia iš naujo "sujungti". Dar kas keista, nežinau, ar tik man, bet nuo šiandien prisijungus prie anketos neberodo gautų laiškų, nors naršyklė atkakliai tvirtina, kad dokumentas įkeltas. Tenka paspausti ant gautų laiškų skirtuko, kad juos pamatyčiau. Anksčiau juk taip nebuvo - prisijungus prie aketos laiškai buvo matomi iškart.

15

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

na aš čia dar vieną tokią netyčia radau, klaidelę net nuotaiką pakėlė ;D nuo kada yra atsiradus nauja spalva ?! smile "...yra skiriama galtona kortelė..."

16

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Erika, 21 parašė:

na aš čia dar vieną tokią netyčia radau, klaidelę net nuotaiką pakėlė ;D nuo kada yra atsiradus nauja spalva ?! smile "...yra skiriama galtona kortelė..."


Tada ten pat yra dar viena klaidelė... "Geltona kortelė - įspėjimas. Forume už parašytą žinutę, kuri neatitinka moralės normaų..."

17

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Rūta, 32 parašė:
Erika, 21 parašė:

na aš čia dar vieną tokią netyčia radau, klaidelę net nuotaiką pakėlė ;D nuo kada yra atsiradus nauja spalva ?! smile "...yra skiriama galtona kortelė..."


Tada ten pat yra dar viena klaidelė... "Geltona kortelė - įspėjimas. Forume už parašytą žinutę, kuri neatitinka moralės normaų..."

ir dar ten pat: tu nEEsi gavęs geltonų kortelių big_smile

18

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Ką gi - tada dar... Kažko man pakvipo diskriminacija... Geltonos kortelės juk skiriamos tik merginoms? Ar kaip? Ar tik merginoms taikomos sankcijos? Nagi pasiskaitykit: "Surinkus tris korteles lankytojA netenka teisės rašyti žinučių ar kurti naujų temų."

19

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

ieskok puslapis apskritai yra viena didele klaida!!!! anketos nepanaikinamos.... ikyriu asmenu blokuot neina... niekas netaisoma... UZPISA!!!

20

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Aleksandras, 30 parašė:

ieskok puslapis apskritai yra viena didele klaida!!!! anketos nepanaikinamos.... ikyriu asmenu blokuot neina... niekas netaisoma... UZPISA!!!


npatinka, nesilankyk, nesinaudok! anketa panaikinama, jei nezinai kaip - tai jau tavo problema. ikyrius asmenis taip pat galima blokuot - jei nezinai kaip, vel gi kartoju, tavo problema. vietoj to, kad cia keiktumeis ir nieko nedarytum, galetum susizinot kaip padaryt tai, ko nori.