15,081

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aha pati irgi galetum grizti ;D varo ji cia kad visi grizta o pati kai sutre islekus kazkur ;D

15,082

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kas big_smile man grizta big_smile big_smile tai kas, kad islekus as big_smile bet tipo as cia grizau big_smile)

15,083

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as sita kas be ko noriu pasveikinti Toma pajaunejus iki 18 metu ! big_smile~ big_smile~ Tris kart- Valio, valio, valio !

big_smile

15,084

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ech,kox senas shis klubas.. ir turbut ilgiausiai gyvuojantis chia ish visu (: pamenu tuos visus nedrasuolius tusuose c(;

15,085

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Augustinai, kd taves nei vienam tam tuse nebuvo :? nebent as kazko nezinau big_smile

15,086

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

buvo meetai anxchiau,ir po ju nemazhai toosu,tai visuose buvau,patikek,nebent shitam forume buvo kas organizuojama.

15,087

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taai va va kad ten kita kompanija buvo o ne si wink

15,088

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu bet vis tiek,pirmam susitikime nedrasiu vaikinu,kitaip tariant meeto,buvau.. kaip ir tolimesniuose buvau su tais pachiais. Juk meetai nuo chia ir prasidejo..

15,089

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu velnias as skleroze susirgau matyt :? big_smile big_smile big_smile *klubo Tevas turi problemu su atmintim, prasoma pagalba skubiai !*

15,090

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Augustinai, paracetamolio gal tu isgerk ;D temperaturos turi ;D nes net musu pirmasis meetas aprasytas cia ;D ir net nuoroda 1 psl yra big_smile hmm... o gal cia uzsimaskaves Nikita :? 007 :?

15,091

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nebent sakau,jus daret grynai kazhkoki atskira,ne vilniaus meeta..

15,092

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Augustinai... hmmm... ehem... cia niekada bent jau musu klube nebuvo meetu, pavadinimu "vilniaus meetu"

15,093

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ieskok.lt meetai.. tik sakau,kad ish chia nemazhai buvusiu tuose meetuose,jesus.. c(:

15,094

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

viskas aisku jau Augustinai wink tik nereik minet cia Dievo big_smile buvo kiti meetai ir viskas wink

15,095

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Vadink mane Augiu, (: geru  toosu (=

15,096

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Kaip idomiai, kai as laisva ir galoiu cia uzsukti cia jokio veiksmo nevyksta..visi tyli hmm o jus cia susitare ar jums taip gaunasi? visi dinge kaip po kokio karo...

15,097

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

juk ir pavadinimas ne drasiu:D

15,098

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu visi zinom kad nedrasiu... smile bet vis tiek moka drasiai parasyti smile per tiek laiko drasesni darosi

15,099

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

mazai suku galva ne kompiuterastiskas:D ir dar kuklus vienu zozdziu kalba sukas y vienus vartus te bunie pagarbintas alus;DDD

15,100

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o kodel butinai alus gal koks kitokds gerimukas, a :V