7321

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o taip zuiki puiki ;D ir tu, ir as zinom, kas ten per bedos butu mus uzpuole :::215, jei sita mergyte :::818 butu uz vairelio atsisedus, o tu butum likus ant roguciu :::216 vienas dede man patarinejo:::211, kai tu isejus buvai, kad vaziuot ijungus pirma begi ir staigiai nestabdyt.... bet va,,, balsavimai per balsavimus ir nutarta, kad bijom abi - as vairuot, o sese buti pavezinta :::a50:::051

7322

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

niu vis dar nenugalit to nedrasumo?

7323

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

mane gi zada i gabalus plesyti.. :-)

>> o tu ziuri kuklus kuklus bet apie svingeriu vakarfelius domiesi ;D

7324

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oho ir koks gi cia kuklumas ;D

7325

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:
Danguole, 20 parašė:

[quote=Nijolė, 20)
--------------------------------
beje, Danguolyte, mes drauges, bet as Linuku nesidalinsiu :::022 gi as suvalka wink kai Linukas varda pasikeis, tada galesi tu ji pasiimti, man tada jo nebereikes :::746 gerbk mano seimos tradicija, Danguolyte ir nelisk prie Linuko wink
--------------------------------


na na as Linuka pirma nusigriebiau:::914 turbut teks ji per puse pjauti:::041 tada abiem teks...tau kai draugei apatine dali paliksiu su subiniuku ir kitais priedais:::044:::044:::044

oj danguolyt kad per visa sia pasakaite tu ne karto apie Linuta neparasei kad jis tavo, o va sesute tai jau seniai pareiske kad linutas jos wink big_smile tai nereikia cia svetimo turto savintis big_smile ;D tai gi jau apie seimos tradicjas jos jau seniai buvo uzsiminta, kaip ji gali tas tradicijas sulauzyti  :? tada as jai parodyciau .... :::838gautu ji man druskos :::837:::837 ir dar liet gautu :::838:::838:::838:::838:::855


o tai cia kuria prasme Linukas Nijolytes:::042:::042:::042 man tai jis zmogus su kuriuo pasirasineti idomu smile
ai visdelto gal nepjaunam Linuko matau pergyvena jis cia labai:::044