1

Tema: labai moteriska tema apie serialus ;)

na tai cia galim apartis megstamiausius ir ziurimiausius serialus. kokius ziurite ir kokie is matytu labiausiai isimine? big_smile

2

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

Atsimenu, žiūrėjau, prieš kokius 4 ar daugiau metų big_smile Tada dar rodė tuos visus tris, kuriuose vaidino ta pati aktorė. "Marija La Del Bario", "Marimar" ir "Rozalinda" berods. Tai buvo trys serialai kuriuos žiūrėjau per visą savo gyvenimą. Vėliau tiesiog pradėjo trūkti laiko, o ir nebedomino. Kažkaip mieliau negu serialą pažiūriu krepšinį ar tai publicistinę laidą smile

3

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

na as uz valentina

4

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

valentina buvo gerai bet urbi dar geriau ;)cia is mekskietisku.
o siaip nerealiai myliu "the sex and the city" ir "desperate housewives"

5

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

labai nemegstu tokiu serialu smile

6

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

aha man irgi patinka....gerai ten kartais buna....na ne kartais ....beveik visada...:)

7

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

jioo.. seiminkes rodys uz pusvalandzio big_smile

8

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

hmmm...nespesiu grist namo is darbo...velnias...

9

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

beda tada wink  bet sekmadieniais per tango tv kartoja big_smile

10

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

o as pasiilgstu serialo ,,Betty la fea\

pagrindines serialo herojes likimas tip top su manuoju :}

11

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

cia tas bjaurusis anciukas bete kur buvo tipo?

12

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

be namu negerai:))

13

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

Vieninteliai kuriuos ziuriu tai "the sex and the city" ir nusivylusios namu seimininkes, nors idomu ziureti, o tie meksikietiski ir pan. tiek "istempti" ir tokie banalus, kad mazai kuo skiriasi vienas nuokito, dazniausiai kokia neturtinga grazuole turi turtinga teti ar senele, ja apgauna ir suvilioja, ji tampa nescia, paskui vos neisproteja o tada laiminga pabaiga... nesamone kazkokia... smile

14

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

nieko nebeziuriu sad nera nei laiko, nei noro po teisybei.. geriau kokiu realybe sou tada paziureti, nei muilo operas smile tiesa, savu laiku ziurejau Be namu negerai, o va jei Draugus priskirti prie serialu, tai faktiskai maciau dauguma seriju ir po tris keturis kartus smile

15

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

fainiausi serialai buvo "Draugai", "Eli Makbyl" ir "Sex & the city". gerai butu, jei dabar kazka panashaus tik naujo sukurtu wink

16

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

Oi merginos,baikit ziuret tuos serialus,nes kiek pastebejau jus po ju labai jau norit intrigu eee...man jau pradeda pabost:)ir kiek dar juos rodys,jau 15 metu kazkur rodo....greiciau mirtu ta nesamone:)))susimildamos big_smile big_smile big_smile

17

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

Klausykis panele Ernesta20, mane jau užknisai arba nustoji rašinėti nereikšmingus postus arba tuoj gausi baną. Kur bepažvelgsi, visur tamstos postų kaip prikakota!!! ATSIBODAI:V Ar aišku?:V

18

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

o man asmeniskai ernesta 20 nusisneka net kampo nepagaudama:)))

19

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

ehmm.. o man dar be tu visu moterisku patinka CSI kriminalistai :[
berods ne viena dar nepaminejo.. big_smile

20

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

O man kai nemoterei patinka serialas Menty:DD