41

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

Algiz, 17 parašė:

reik tuos rusus visus ipac lenkus varyt namo ipac is KLP

cia da vienas lenku klaipedoj randa.. lol :::223

42

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

Danguole, 20 parašė:
Vilma, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:

man tai pikciausia kaip zmogus gimes auges Lietuvoje isvyksta i uzsieni pagyvena ten truputi ir laiko save uzsienieciu varo ant Lietuvos tipo jus lietuviai durniai...briedas kazkoks ;(

nu taigi lietuviu toks nacionalinis bruozas ;D

jo patys sika ant saves...;D

aga nes patinka **** skonis:D  nu mataj kas varo kas ne big_smile o as nevarau as sakau kad lietuvoj daba maras....... geraj kaj tu neismokaj gali dirbt nesedet ant tevu subines....... tai tau geraj o geraj tol kol gali nueit i kluba ar nusipirkti leda vat ir viskas..... man atrodo tu pati ishvaziuotum ish lietuvos suprastum viska jums nieka dneishsaiskinama niekas. tokie mes jau lietuviai:D

43

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

na maro nera...pakolkas visi gyvi big_smile) o jei man cia butu blogai as isvaziuociau,bet man cia patinka...uzsidirbu pakankamai ant tevu subines nesedziu...man uztenka:D na o tavo paskutinis sakinys man patiko big_smile~ gerai,kad nepamirsai,kad esi lietuvis wink

44

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

danguole pala o kai reikes eit ihs teu ir ka tada????? tada leksi is lt ir sakysi sh..... wink

45

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

o ko man is ten eit...as sakau ir sakysiu man cia gerai...;)

46

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

Palaikau.Lietuva gera salis. Tik mes pamate nelietuviskas algas istyztam.Nieko,praeis.

47

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

Beje,nesiburnokim ant kitatauciu. Jei salis normali - ju neisvengsim. Jie mums tikrai nekenkia.

48

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

as irgi dabar noreciau gyventi lietuvoje sad

49

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

O kur dabar yveni?

50

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

Evelina, 17 parašė:

as irgi dabar noreciau gyventi lietuvoje sad

tai atvaryk kas draudzia big_smile

51

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

nieko issilaikysim mes nesijaudinkit wink tereikia laikytis drauge kas dar liko ir kontroliuoti ta valdzia kad visai nepasileistu daryti bet ka !

52

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

Auri nesikarsciuok. Visame pasaulyje valdzia daro bardelius,tik Lt labai stipriai dirba zurnalistai ir viska iskasineja.Skandalu era. Todel ir atrodo,kad pas mus betvarke.Pvz.: Estijoje ziniasklaida rekia,kad viskas super,nes visa spauda,TV,Rds supirkta vieno ar kito valdzios vyru. 2001 m. daugiau nei 90 prc estu buvo patenkinti gyvenimu salyje. Airijoje situacija panasi. Neseniai Kinijoje buvo tas pats. kai nezinai ka valdininkai isdirbieja ten,tai ir galva neskauda. Nesiparink.

53

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

jo jei valdzia pasikeistu viskas butu kitaip...

54

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

Brangute,kas butu kitaip. Na pasakyk,kaip padaryti,kad visiems butu gerai. Jau atrodo prancuzai stipriai laikosi,bet ten vos ne kasdien protestu akcijos,profsajungu mitingai ir tt. Gal pameni Stalino samprotavimus: "Reikia padaryti,kad zmonems butu LABAI blogai,o po kiek laiko atstatyti viska i pradine padeti.Zmones bus labai patenkinti" Gal ziauru,bet labai protinga.

55

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

na visiems aisku,kad neitiksi...valdzia ir liks valdzia...grobe ir grobs...

56

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

ne valdzia kalta, o patys zmones kad neina ir nekovoja...kam dar skustis kad viskas blogai, jei nieko nenori daryt big_smile

57

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

Viktorai, valdzia visada buvo korumpuota, bet visada galima pasistengti ir padaryti ja maziau korumpuota arba tiesiog viena ar kita nepalanku sprendima pasidaryt palanku. Net pats davei geriausia pavyzdi kaip liaudis tvarkosi Prancuzijoje - iseina i gatve ir sutvarko bet koki niekala politiku. wink

Na o siaip jei butu daugiau tokiu organizaciju kaip sita, kuri rupintusi kaip politikai vykdo savo rinkiminius pazadus, o ne tik kokius skandalus padare, bei rupintusi visuomenes opiausiomis problemomis, tokiomis kaip emigracija ir nutautiskejimas... Tikrai Lietuvoje butu sviesesnis gyvenimas. Jau nekalbant apie tai kad Jaunimas yra Lietuvos ateitis, tai koks jis uzaugs, tokia Lietuva ir turesim. Jei uzaugs lobistai Tevynes nemylintis, tai nueje i valdzia parduos ja visiskai iki paskutinio kasnelio...

AI nu zdz... kalbu apie akivaizdzius dalykus man atrodo net ir aiskint protingam zmogui nereik... :V

58

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

Vilma, 20 parašė:

ne valdzia kalta, o patys zmones kad neina ir nekovoja...kam dar skustis kad viskas blogai, jei nieko nenori daryt big_smile

taip teisybe Lietuvos zmones niekad neprotestuoja ir tai negerai...

59

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

Danguole, 20 parašė:
Vilma, 20 parašė:

ne valdzia kalta, o patys zmones kad neina ir nekovoja...kam dar skustis kad viskas blogai, jei nieko nenori daryt big_smile

taip teisybe Lietuvos zmones niekad neprotestuoja ir tai negerai...

Niu tai ta dalyka reik taisyt wink kelis kartus jau bandziau protestuot, na ir visai sekmingai smile Hebryte tikrai ispudingai reagoja kai jaunimelis atsistoja prie ju langu ir pasako ka galvoja apie juos ;D o ziniasklaida kaip megsta tokius pasirodymus... mmm.. smile

60

Re: Lietuviai gyvenantis LIETUVOJ

jo dar pomidorais supuvusiais apmetyt ;D