8781

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ojeee, ka tik baigiau apibaigiau savo cv rasyt, dar pusbroliukas mestelejo kelias zavesio turincias mintis :::b18 tai jau ne taip prastai atrodau, kaip maniau wink bet dar jis mane panervavo, nes jo cv ten zydi visokiais vasariniais/pavasariniais ziedais, medaliais ir tauremis..... o as ka, vargse, nabage studente sad bet nieko, susitvarkiau wink
>> laikykit istisa savaite uz mane kumscius wink
>>>>> as per savo vokieciu egzaminiuka viska supratau, bet labai nervino, kad ten ne kalbejo, o vos ne STAUGE :{} bet jau, gink dieve :::921 rusu tikrai neislaikyciau, nebent ta klausymo dali...
----------------
oooooo vaikai :::757 meetas  :::854 neminekit jo vardo be reikalo :::b18

8782

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

labas rytukas big_smile va paziurejau filma ghost rider , visai geras filmas man patinko, o vakar nakti ziurejau komedija naktis muziejuje tai kikenau kaip sesute guledam lovoj, kai ji per ieskoka rasosi :::259
>>>ka tik is darbo paskambino kad sianiden bus skaicciavimas :::022 ir antra karta man per laisvas...:::710 nerviva :::022

lina bent jau man ghost rider asmeniskai tragedija pasirode. kazkoks komiksas totalus ir seip kvailas filmas ;]
nu jei butu kokie 6 metai butu tikrai patike bet dabar degancios kaukoles ideja ant bike atrodo tragiska.ipac paskutine minute uzleista daina kai jau vaziuoja nickolas kage greitkeliu ir girdis gabalas kaubojiskas "jipi a jei jipi a jou big_smile" ir balsas reumato sutrauktas sako "jis zudys visus blogiecius" ar kazka panasaus big_smile

8783

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Arunai :? tu gal cia viska skaitei :::921
>> beje, ginsiu sese, galima ziureti bet ka, kas tau patinka tongue

8784

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu gal ir neverta ziuret ta ghost rider Arunai:::041 tikriausiai del to Milane taip ir nepasirode kad ŠEE!!!!uztat kruvini deimantai paremti tikrais faktais dabar milane kalbos eina kad is treciu saliu nepirkti tu akmenuku nes tie pinigai eina karams teroristu atakoms remti treciose salyse:::006 baisus dalikas nuperki suzadetini zieduka o us tuos pinigus penkiamisciai vaikai verciami genocidu uzsiimineti:::b53

8785

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na man Nikolas Keidzas nemegstaiausias veidas ekrane ;D jau toks jis man kalioshas kad ngaliu ;D


>> va snd buvo musu koledze sauniausio respublikos kolegiju studento rinkimai tai laimejo Mare (tai Nijolytes krastas) :-) o maniskis grupiokas besivartaliodamas breiko judesiais pasiliko 4 na gana gi pareitais mes laimejom tongue


>> o rengini vede Rolandukas Kazlas na jau pilva ir db skauda ;D :::b02

8786

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas mielieji mano draugai :::b25
ar laiket uz mane spygas :? tikriausiai, kad taip :V
zdz, nuejau as siandien i pokalbi del praktikos banke.. tai siek tiek baisu buvo, sirdute i pakulnes nuejo (kurias nugrauze tie prakeikti batai :::046), bet jau esu beveik oficiali vilniaus banko praktikante privacios komercijos skyriuje (o aiskiau, tai dalinsiu visiems pinigelius ir svaistysiesiu paskolomis :::305) tai va, mielieji,,,, labai laiminga esu, nes prieme, tik sutartis pasiskaityt reikia ir nunesti jas pasirasytas :::a48
>>> bet tas pokalbis buvo toks idomus :::215, nes tas direktoriukas nepiktas, bet labai jau kamantinejantis pasirode :? todel streso doze siek tiek vis tiek su draugute gavom, tai nuejom alucio nusipirkom :::854 nors rytoj ir kolis is finansu, bet kaip nors wink protingas vaikas as :::818
-------------
o man tai fainas tas dedule nikolas, bet fainiausi is visu yra briusas vilisas ir dzonis depas.. o is panu tai nikole kidman ir cameron diaz wink
>>>oho, tai labai jau jauciuosi pamaloninta, kad mano krastietis kazka gero nuveike siandien :::833

8787

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na kaip jau uz tve tu spugu nelaikysi net koju pirstus kryziavau :-)

> o tai tu busi tam banke gal kur laisvej ar ten netoli laisves? :? big_smile

> o tautietis tai kazlui nesosa beveik padadare ;D :::b02

> o del kolio tai tu sugebesi as tavim tikiu wink

8788

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa joa.. as busiu tam, kur laisvej, tam dideliam, dideliausiam :::818
>>tai kas ten vyko, per cirkai :::209:::209

8789

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na buvo lb lb linksma visi klyke pilvai plyso ir gerai pasilinksminom smile
> Kazlas lb lb geras aktorius jega man jis :::b02

8790

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai as, mielasis, suprantu, kad ten linksma buvo :V as apie ta nasosa klausiu :?

8791

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

ojeee, ka tik baigiau apibaigiau savo cv rasyt, dar pusbroliukas mestelejo kelias zavesio turincias mintis :::b18 tai jau ne taip prastai atrodau, kaip maniau wink bet dar jis mane panervavo, nes jo cv ten zydi visokiais vasariniais/pavasariniais ziedais, medaliais ir tauremis..... o as ka, vargse, nabage studente sad bet nieko, susitvarkiau wink
>> laikykit istisa savaite uz mane kumscius wink

----------------
oooooo vaikai :::757 meetas  :::854 neminekit jo vardo be reikalo :::b18

tu eini praktikos daryt, nes univieras to reikalauja ir dar pati darbeli turi susirast ar kaip cia? :?

o ar as jau taip bereikalo ir maninejau ta meeteli? :::818

8792

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tai suprantu kad ne apie bulvinius blynus :::b02
> na tas is Mares vaidino drakula ;D o Kazlas buvo jam po dantimis tai jam ir dare nasosa ;D

8793

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ne, diana, reikia cv parasyt vis tiek, nes kazkas turi piktu planu tame banke pasilikti ir po praktikos :::819
>> Linuk, as klausiau, kas per cirkai,o tu sakai,kad linksma, todel ir taip pasakiau :::818 bulvini blyne tu big_smile (beje, as neisizeisiu,jei rasysi ne Mare, o mare, ta prasme, is mazosios raides...:V)

8794

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gerai nepyk kad jau parasiau Mare o ne mare :-)

>> einu pakimarinsiu vonioj lb jau man ten joje silta buna big_smile

8795

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Labukas visi !!!
>Nijoliuk buvo sunki dienele? Kaip supratau...:::608laikiau ir as tik is mobilaus nezinojau kaip atrasyt

8796

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linuk, tai as del patogumo pasiuliau :V jei nori gali rasyti ir is didziosios tongue bet jau koki :::751 ciucika miela uzsidejai, tai negaliu atsiziureti wink
>> Fiodorai, aciu paciu ir tau... as ir galvoju, kodel man taip pasiseke, ogi cia visi palaike mane:::629

8797

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

man kažkodėl būtent Lino avataro nerodo.. sad

8798

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu man irgi dabar nerodo :? bet tikek manim, Diana, ten buvo ciuckiu ciuckis :::207

8799

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, pas mane jau atsirado ;D

8800

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aloha !!!!Linai ciau pasikeites net neatpazinau...buvau priprates prie tavo batu grazus buvo ir gan originalus smile
>>>batraska laukiau puse dienos  zinojau kad grysi nieko gero nebuvo visi film. matyti:)
:::041jo su tais avatarais kazkas dedasi  visalaik savo turiu atnaujinti kad nesimato :::041