10781

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as visada sakau ko noriu big_smile o jei ten kokia malalietka kabini tai tikrai nezinos ko nori wink jamk vyresne big_smile su patirtim wink

10782

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

as visada sakau ko noriu big_smile o jei ten kokia malalietka kabini tai tikrai nezinos ko nori wink jamk vyresne big_smile su patirtim wink


sesiau :::818

10783

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Zinau ko nori... bet ne manes :::b02
... bent tas kurias kalbinau :::b18 tikriausiai reikia ivairesniu pakalbint :::b56 ... baisu :::b11
ale grizsiu pas kokia is tu viena kurios mani visalaik mylejo :? nu bet jau puse jau istekejo,o gal ir daugiau  big_smile ir jau vaiku turi ...negera ideja :::127
busiu senbernis ;D

10784

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cha kad ta vyresne ne taip jau ir lengva pajamt big_smile big_smile big_smile

10785

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

cha kad ta vyresne ne taip jau ir lengva pajamt big_smile big_smile big_smile

ne visada broli is klp tongue nes gi buna taip kad ne tu nori o taves nori o jei tu nesi toks jau laabai uzsispyres gali ir pasiduoti tai gal kas ir gautusi .. nu cia kazka jau pezu.. .bet nieko ;D ;D vai vai vai reikia man referata va atsispausdinti ir lekti koledzan big_smile

10786

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aik kada cia tiap buna kad vyresne nori jaunesnio? big_smile big_smile jos gi iesko tipo su bapkem ir stogu big_smile

10787

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

aik kada cia tiap buna kad vyresne nori jaunesnio? big_smile big_smile jos gi iesko tipo su bapkem ir stogu big_smile

nu Auri mokyk ir mokyk tave gyvenimo big_smile big_smile
> gi db kaip tik vyresnes ant jaunesniu shoka.. tu psidairyk wink

> na o siaip litus melzia tik fyfos >> as i tas sharkas net neziuriu.. na tik vienam reikalui skirtos jos ;D ;D

10788

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taip taip Linuk big_smile cia senes uzsimano sviezios mesos ;D is aplinkiniu moteru tik nusisipsok joms tai zek koks tredzdalis bobu uzgrius Tava hata hmm jos tik galvoja kad jau uzgesusios bet tik kai koks geidulingai pasiziuri tai prabunda JOS big_smile
tik jau neriketu labai senu :::026 nu 30m tai dar yra viena kita karsta mamike :::b02

10789

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:

taip taip Linuk big_smile cia senes uzsimano sviezios mesos ;D is aplinkiniu moteru tik nusisipsok joms tai zek koks tredzdalis bobu uzgrius Tava hata hmm jos tik galvoja kad jau uzgesusios bet tik kai koks geidulingai pasiziuri tai prabunda JOS big_smile
tik jau neriketu labai senu :::026 nu 30m tai dar yra viena kita karsta mamike :::b02

>> Fiodorai as gi kuklus ir nedrasus vyras.. :-)
> as kalbu tik apie koki 5 ar 4 metu skirtuma ne daugaiu :::b18

10790

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Fiodoras, 24 parašė:

taip taip Linuk big_smile cia senes uzsimano sviezios mesos ;D is aplinkiniu moteru tik nusisipsok joms tai zek koks tredzdalis bobu uzgrius Tava hata hmm jos tik galvoja kad jau uzgesusios bet tik kai koks geidulingai pasiziuri tai prabunda JOS big_smile
tik jau neriketu labai senu :::026 nu 30m tai dar yra viena kita karsta mamike :::b02

>> Fiodorai as gi kuklus ir nedrasus vyras.. :-)
> as kalbu tik apie koki 5 ar 4 metu skirtuma ne daugaiu :::b18

Bet siaip priimtina kad vaikinas jaunesnis uz mergina :::110 idomu kodi :? ir siaip man jaunesnes visalaik labiau patiko big_smile  budamas sptintokas man akys krypo visalaik i jaunesnes :? idomu kodi :?

10791

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na man vyresni ne tai kad nepatinka bet netraukia big_smile

10792

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

na man vyresni ne tai kad nepatinka bet netraukia big_smile


ko ten patiks man ir ne :? ;D

10793

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveikuciai wink
sveikinu musu naujuosius narius...:::916 kaip gerai,kad klubukas pleciasi:::034
na kaip laikotes?:)

10794

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Danguole, 21 parašė:

sveikuciai wink
sveikinu musu naujuosius narius...:::916 kaip gerai,kad klubukas pleciasi:::034
na kaip laikotes?:)

nu:::656as:::656va:::656sokolada:::656nim...:::649valgau ir uzsigeriu kokteiliu :::650
Tikiosi nesuviduriosiu:?:::800 nu as skrendu:::857

10795

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:
Danguole, 21 parašė:

sveikuciai wink
sveikinu musu naujuosius narius...:::916 kaip gerai,kad klubukas pleciasi:::034
na kaip laikotes?:)

nu:::656as:::656va:::656sokolada:::656nim...:::649valgau ir uzsigeriu kokteiliu :::650
Tikiosi nesuviduriosiu:?:::800 nu as skrendu:::857


vaje leciau uzsprinksi:::044 skrisk skrisk...;)

10796

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu da pusia kila ira :::110 idomu iveiksiu  reik pusbroliu palikt:::036 :? na bet jai suvalgysiu tai nerikes jam duot :? bus saugiai patalpinta pilve :::654

10797

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nuo tokio kiekio pilva skaudes :::007 geriau jau pasidalink:::034

10798

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu paskaiciau.. tai skelsiu savo nuomone
>>> kaip jau sesiau zinai :::818 man ir 6 metu skirtumas dar geris :::742 (cia del vyresniu berniuku) taciau cia nuo zmogaus priklauso.. jei jis PONAS rimtuolis, tai eina jis savo vieskeliais takais.. nes buna tu vyresniu visokiu > tokie draugiski ir tokie rimti :? ir siaip kiti jaunai labai atrodo wink  tokie vaikai :::742 :::b18 zdz.. del jaunesnio.... :? nu kaip cia pasakius, ta pati taisykle, jei geras ir :::742 tai dzin, bet jei toks :::909 tai spirciau as ji kuo toliau..
>>>> o siaip man ir reikia jaunai atrodancio,nes siandien mane vaiku isvadino ;D kaip visada..  big_smile trulike tokie berneliai prisikabino.. nors turejau ka veikti vaziuojant ;D

10799

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras big_smile jo geriausia paslept saugiausios vietoj wink

Danguole, bet uz tat bus aisq nuo ko ir del ko big_smile sventas reikalas gi wink

Beja laba vakareli visiems wink

10800

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas labas wink