11121

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

Auri, meile, zinai, sesiaus zodziai verti frazes wink
>> rasau tau i prv, nes tikrai nepastebesi wink

eee sesiau nori kad as on the top  buciau :V kam tos geles ir be ju gerai big_smile;D :::b02

11122

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joooooooooo, noriu.. ;D nes nesveikai ;D

11123

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

niu jau mieguciuka nioriu neutral labanakt gud naht litauen madshen :::a18 :::b25 atleiskit uz klaidas as rusu daugiau mokiaus :::036

11124

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

joooooooooo, noriu.. ;D nes nesveikai ;D

norek norek ir busi kaip gavusi tongue

11125

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Labas rytas :\ ir vso gero visiems skubinsiuosi i mokslus turbut neutral

11126

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

joooooooooo, noriu.. ;D nes nesveikai ;D


norek norek ir busi kaip gavusi tongue


tai miegot nuejai :? ... .... .... ....

o siaip joa,,, labas rytas :::b25

11127

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

laba laba ryta big_smile

11128

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

joooooooooo, noriu.. ;D nes nesveikai ;D

norek norek ir busi kaip gavusi tongue

Atsikasit situ dalyku ;D
---Nu laba ryta big_smile visi ...! Totaliai visi:::036
----Nu as jaun sendi varysiu i ta priemiera :::111 labai jau laukta nesulaukta:::742:::742:::744
jau ir bilietuka nusipirkau pries tris menesius:::008 tik sendi tas oras pabjuro :::050

11129

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Karolina, 19 parašė:
Auris, 20 parašė:

Kaip galvojat ar rasyt man laiskiuka buvusiai merginai (labai senai:D ) ir pasilabint, nes labai paaaasiilgau, ar ne? :? smile 8)

Aisku rasyk, blogiau tikrai nebus wink Va man neseniai buves parase, tai dabar labai fainai bendraujam smile Jokiu skausmu nebera, tiesiog draugiskai laisvai bendraujam smile

Jo, gerai kai tau ant bairio taip eme ir parase. Problema tokia, kad as jau kaip metus jos nemates ir negirdejes ir vis dar negaliu jos pamirsti. O dabar dar kai mano darbas nuo jos buvusiu namu per kokia 10 metru...kiekviena karta kai praeinu vis zvilgteleju ton pusen. Nu krc neimanoma. Jei laiska parasyciau butu dar labiau neimanoma.... Kaaaa daaaryyyyyyyt....

11130

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

zinai, jei neparasysi tai nzn kas galejo nutikt smile o manau parasyt verta kas ten zino kas is to laiskucio issirutulios wink manau nieko neprarasi jei parasysi ir paciam bus ramiau :-) as kazkada ir neapsisprendziau ar parasyt ar ne, bet parasiau ir nepasigailejau, nes suzinojau ka vaikinas mano ir ko jis nori :-) na mes pora netapom, nes jam labiau mano drauge rupejo (chuckle) big_smile bet zinok geriau parasyk wink nereiks kankintis

11131

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiki visi wink:::b25:::234
na va, baigesi sitos laisvos dieneles:) nebuvo jos jau toookios nuostabios kaip as tikejausi ir planavau, nes siaubingai atsalo ir kai kurie mano planai liko neivykdyti..bet siaip ar taip paiilsejau, issimiegojau smile
siand parlekaiu i Kauna:::211 atbuvau paskaitoj  vienoj ir dabar vel teks grizti prie knyguciu :::924:::047 laukia smagumeliai.....
>>Nijole, aciu tau uz nuostabu issamu pasakojima, tu nepakartojama kaip visad wink:::427
>>Auri, nors ir paveluotai :::818 bet sveikinu tave su gimtadeniu :::811:::705:::228:::d24

gerai brangieji;) lekiu dabar mokytis, nors siek tiek, nes ryt buhalterijos kolis, tai jau laukia nesmagumai.... :::002  o ir sesija jau visai nebe uz kalnu :::215 na bet reik susiimt gi kazkaip :::008:::042

11132

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 20 parašė:
Karolina, 19 parašė:
Auris, 20 parašė:

Kaip galvojat ar rasyt man laiskiuka buvusiai merginai (labai senai:D ) ir pasilabint, nes labai paaaasiilgau, ar ne? :? smile 8)

Aisku rasyk, blogiau tikrai nebus wink Va man neseniai buves parase, tai dabar labai fainai bendraujam smile Jokiu skausmu nebera, tiesiog draugiskai laisvai bendraujam smile

Jo, gerai kai tau ant bairio taip eme ir parase. Problema tokia, kad as jau kaip metus jos nemates ir negirdejes ir vis dar negaliu jos pamirsti. O dabar dar kai mano darbas nuo jos buvusiu namu per kokia 10 metru...kiekviena karta kai praeinu vis zvilgteleju ton pusen. Nu krc neimanoma. Jei laiska parasyciau butu dar labiau neimanoma.... Kaaaa daaaryyyyyyyt....

Na.. Jei nori kazka atkurt, tada jau sunkiau.. Bet vis tiek manau, kad ji parasysi blogiau nebus wink

11133

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, Auri, rasyk (chuckle) blogiau, negu dabar yra nebus wink
>> dar siaip klausimas.. o jus graziai issiskyret ar nelabai :? jei graziai, tai RASYK

na, palaikymo komanda >> :::938

11134

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kas be ko mes tata palaikom :::d03 o jei kas nepalaikys tai :::d52 ir :::b23 big_smile

11135

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nors, cia mes maziausiai turim kistis.. kaip nuspresi pats, taip ir padaryk :::920  gal ir jausiesi keistai, bet, zuiki, bus lengviau.. kada nors ;D bet bus ;D

11136

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::011 Pazystama ir nepavydetina situacija, bet tikrai blogiau nebus...:::858:::305

11137

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, dar mintis cia kilo man :? jei jos dar nepamirso sirdele, tai gal ir paskaudes tau ja wink bet... na, supranti...

11138

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sesiau jau galima sakyt uzgijo  tas pats ka ir tu turi big_smile (happy)

11139

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na mano patirtis nekokia su tais laishku rasymais... neutral bet kiekvienam vis kitaip.. neutral bandyk gal pasiseks... Visvien manau geriau padaryti tai negu gailetis, kad nepadarei...

11140

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o tai  cia tu ja patausok wink nes as tai juk menesi tausojau wink