1

Tema: Del ko vyrai neistikimi?

sveikos paneles turiu nauja tema:) kaip manot kodel vyrai yra toki pasileide ir neistikimi? as zinau bet noriu zinoti ir jusu nuomone:)
ir dar kaip galima pasitiketi panelemis jai as turejau daugybe paneliu kurios turejo vaikinus.ka jus apie tai manot?aciu

2

Re: Del ko vyrai neistikimi?

cia reiketu pas jus - vaikinus - paklausti..kodel jus neishtikimi??;/

3

Re: Del ko vyrai neistikimi?

jei vaikinas neistikimas, tai cia jau jame kazkox minusas, gal net kompleksas (gal bijo but isduoti), o kaip zinom geriausia gynyba yra puolimas wink
cia ne merginose kazkas blogai jei vaikinai jas isduoda!

4

Re: Del ko vyrai neistikimi?

tai tap dabar galiu apginti savo nuomone;) dauguma vaikinu yra neistiki del merginu kaltes nes vaikinai negauna to ko jie norti is merginos.kita vaikinu dalis yra jau ligoniai kuriems reikia daugybes paneliu.
taip kad jai vyras negauna is merginos to ko reikia jam  iesko pas kitas.

5

Re: Del ko vyrai neistikimi?

tikraj,,cia jau vaikinai turetu pasakyt kodel suka i kaire..nes kartais nusuka ir nepasako kodel.. ot ir zinok kas buvo blogai...

6

Re: Del ko vyrai neistikimi?

ir dar mano manymu butina apsimyleti pries vestuves.nessssss
jai po vestuviu lovoje nieko  nesigauna tai pacios pagalvokit koks tolimesnis likimas.nes sexas yra stipri priemone palaikyti tarpusavio santykius ir juos stiprinti.

7

Re: Del ko vyrai neistikimi?

tai cia ir yra ta kita puse vaikinu kuriems tiesiog reikia kitu.mano geras draugas pasake kaip pasimylesiu nuo jauniausios iki vyriausios tada busiu istikimas.taip kad dabar pasimylejo su 28m moterimi ir fsio sako dabar galiu buti rimtas.suzinojau viska ko nezinojau

8

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Žilvi, niu pats sakei iki vestuviu smile bet tai nereiškia kad 18 reik bandyt ar tinki vienas kitam o tik 28 ženytis ;D

9

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Žilvis, 18 parašė:

tai tap dabar galiu apginti savo nuomone;) dauguma vaikinu yra neistiki del merginu kaltes nes vaikinai negauna to ko jie norti is merginos.kita vaikinu dalis yra jau ligoniai kuriems reikia daugybes paneliu.
taip kad jai vyras negauna is merginos to ko reikia jam  iesko pas kitas.



jei vaikinas nuoshirdziai myletu, tj laikui begant, gautu viska ko nori;>

10

Re: Del ko vyrai neistikimi?

ne taip supratai:)) jis tik pasimylejo su 28m.jam dabar 20m

11

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Na Ingrida galiu pasakyti:) vaikinas kuris dar yra nekaltas gali to sulaukti.bet tu pabuk musu kaily ir suzinosi ka reiskia ilgai nesimyleti wink paziuresiu ar tau patiks wink pasakysi uatvirai stogas vaziuoja;)

12

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Žilvi, na tu šneki apie porelę, kurioje vaikinas iš merginos laiku (pasak jo) negavo to ko norėjo, todėl nuėjo pas kitą ieškot ...
bet zuikeli, dabar pasvarstykim, ką jis darė kad gautų? tepasakė aš noriu ir ji turėjo duot??? nelogiška

13

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Žilvi, o dėl to stogo važiavimo perdedi wink tikras vyras moka sutramdyti aistras ir pakentėti smile
o vat tik gyvuliai lipa ant patelių ... žiauru, bet taip yra

14

Re: Del ko vyrai neistikimi?

xixi smile)) yzeidinek izeidinek:))
tam as cia ir parasiau kad visos issilietu:))

15

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Žilvi, niex tavęs neįžeidinėja smile mes tik sakom kaip yra wink o ne taip kaip tu norėtum, kad sakytume wink

16

Re: Del ko vyrai neistikimi?

N aziuriu tu nikeo nesupranti:) pora yra gera kaip abu buna patvirke smile tai nereikia niekur eiti  ir abu laimingi:) taip kad gali poatyleti:) turejau tokia panele ir buvau istikimas smile nes man su ja  buvo labai gera:) taip kad as zianu kaip ten buna:)

17

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Žilvi, man atrodo tu čia ateini ne to wink tai geriau negaišk laiko

18

Re: Del ko vyrai neistikimi?

ar tikrai:))
eisiu geriau su bernais padiskutuoti.ten nors nuomone vieninga;))

19

Re: Del ko vyrai neistikimi?

sėkmės

20

Re: Del ko vyrai neistikimi?

Žilvis, 18 parašė:

Na Ingrida galiu pasakyti:) vaikinas kuris dar yra nekaltas gali to sulaukti.bet tu pabuk musu kaily ir suzinosi ka reiskia ilgai nesimyleti wink paziuresiu ar tau patiks wink pasakysi uatvirai stogas vaziuoja;)



tu berods kazhkur cia rashei, kad turi mergina, su kuria jau tu2m;)
tj duokis su ja i valias;>