1

Tema: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

Sutinki studentus, vieni sako siaubas, nestok geriau niekur... kiti sako, jog studijos vien tik vakarėliai ir idomios paskaitos.. tai kaip ten iš tikrųjų?..

2

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

as tai manau, kad mokykloj is tiesu zymiai legviau.. bent jau man tai tikrai gimazija buvo lengvas ir malonus pasivaiksciojimas, kai prisimeni, bet studentas budamas ismoksti viena knyga per nakti (kip minimus atsiminti), o mokykloj ir kontrolinis is 5 puslapiu istorijos atrodydavo visiskas kosmaras big_smile

3

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

Vija, 24 parašė:

as tai manau, kad mokykloj is tiesu zymiai legviau.. bent jau man tai tikrai gimazija buvo lengvas ir malonus pasivaiksciojimas, kai prisimeni, bet studentas budamas ismoksti viena knyga per nakti (kip minimus atsiminti), o mokykloj ir kontrolinis is 5 puslapiu istorijos atrodydavo visiskas kosmaras big_smile

visiškai pritariu, vidurinėj buvo atostogos

4

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

Ei niu nebegąsdinkit...

5

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

universitete lengviau big_smile jokiu ruosimusi kasdiena ir laukimo ar pakvies atsakinet big_smile 100% big_smile

6

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

Čia priklauso nuo daugelio dalykų. Nuo to, kur įstojai (na nepalyginsi kiek reikia mokytis kokioj teisėj, o kiek, imkim, informologijoj), nuo to, koks tavo požiūris į moklus ir apskritai. Kai studijuoji sunkiau jau vien dėl to, kad nieks su tavim nežaidžia taip, kaip mokykloje žaidžia mokytojai. Ten niekam neįdomu kodėl tu neini į paskaitas ir ką tu jų metu darai. Ten niekam neįdomu, kad pasiruošti egzaminui yra praktiškai neįmanoma, kai medžiaga duota vienoje knygoje, o ji yra tik viena bibliotekoje (pasiruošti tai visam kursui reikia, o ne vienam žmogui). Beto, dar ir kartelė pakyla, 4 universitete jau neigiamas pažymys. Nenoriu nieko gasdinti, manau, kad kiekvienas prisitaiko skirtingai smile

7

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

kurie nori, tie mokosi, kurie ystoja tik todel, kad visi stoja, tai ir iskrenta  pirmam kurse, tiksliau neina i paskaitas, pasiduoda wink kas rimtai normaliai zvelgia i gyvenima ir ateity, puijkaiai issilaiko wink aisku buna sunkiu dalyku, 1am ir 2am kurse, kur be kalimo, supratimo, pastangu lengvai nepraeisi. zodziu man lengviau sakyt, kai jau  baigiu big_smile

8

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

studijuoti daug idomiau nei mokintis vidurineje bent man,nereikia mokytis nereikalingu dalyku mokais tai ka issirenki kas patinka..viskas pasikeicia .....

9

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

va jei stosi su mintim, kad tik vakarėliai ir įdomios paskaitos, tai tikrai gali atsisveikint su normaliu studijavimu. o šiaip, kaip jau gerai parašė, priklauso nuo dalyko ir nuo tavęs- kiek norėsi ir kiek sugebėsi. aš sugebu augint vaiką ir mokytis. ir nieko- dar nei vienos skolos, kažko neišlaikyto, nepadaryto. nes noriu, nes žinau, kad privalau mokytis ir baigti. ir, be abejo, todėl, kad stojau ne todėl, kad reikia, o todėl, kad noriu. ir specialybė ta, kuri arti širdies

10

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

nenori mokytis, nestok niekur....

11

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

teisingai smile sunkiau universitete tuom, kad jei nenoresi, tai nieko ir nebus. mokykloj spausdavo, mokykis, daryk namu darbus. o cia niekas nespaudzia, reikia paciam prisiverst, visi supranta, kad esat suauge jau zmones ir patys atsakot uz savo veiksmus. norit mokotes, norit ne.

12

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

Kai mokaisi, tai sunku ir studijuot, na bet vis tiek studijuot yra lengviau, ypac jei megstama specialybe mokinies, nes tada ir mokytis idomu, be to, universitete nebera tu kasdieniu namu darbu, tik seminarams, kai buna, reikia pasiruost ar dar koki rasto darba kartais parasyt, bet siaip man studijuot yra lengviau:)

13

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

Na as ir maniau, kad va..baigsiu mokykla, istosiu ir baigsis visi vargai smile na bet...zinok, istojus atsiranda vel kitokios problemos, sunkumai.. smile

14

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

studijuot nezinau kiek kartu lengviau  big_smile:D asmeniskai man cia 

15

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

Mokykloje žymiai sunkiau buvo mokytis- ypač 12 klasėje. Kiekvienas mokytojas yra įsitikinęs, kad jo dalykas yra SVARBIAUSIAS..vaje..
Mokykloje didžiulė psichologinė įtampa, o Universitete man asmeniškai jokios įtampos, nebent tik per sesią...

Daug priklauso ir nuo Univero.VPU lankymas pavyzdžiui privalomas, kaip ir mokykloje,žymi ir pan.
O vat VU visiškai neprivalomas, tik į seminarus būtina nueiti. Labai fainai.

16

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

Na man studint irgi lengviau sulej apie 5 vidurkis buwo dbr bwk 8 big_smile

17

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

O man tai sulei lengviau buva ypac 12 klasei kai ten beleka galejai daryt na aisq 10 neturejau bet kam ju reik... o univiere tai kaip  nespeji pajust zek vel kolei vel mokytis reik sesijai i panasei aisq ten uztenka pora dienu pasedet ir turi ten normalu ta pazymi  bet sulei nei tiek nereike =]

18

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

Jolanta teisi sakydama apie dvylikto klases dalykininkus.. wink big_smile savp mokykloj turejau pamishuisa DAILES TEORIJOS mokytoja kuri spausadavo taip kaip kokia lietuviu mokytoja... wink 
Kas link to ar mokytis sunku ar lengva ishejus ish mokyklos labai sunku pasakyti.. nes tai priklauso nuo tavo baigtos vidurines mokyklos... nuo univero kur studijuoji... bet sistemos skirtumai aiskos.. jei mokykloje dar tavo uzpakaliu rupinosi mokytojai primindami kad mokytis reikia ir t.t. tai universitete sedi pats ant savo uzpakalio... pats nesimokai - ishkrenti ir niekas kitas del to nekaltas.. wink

19

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

ir ten ir ten nesunku,eikia su mokytojais sutarti

20

Re: Ar studijuojant lengviau nei mokantis vidurinėj?

studijuoju teise ir valdyma. Mokytis n kartu sunkiau nei 12 kl. Nors baigiau mokykla su pagyrimu...bet prasilauzi zmogus, kai prispaudzia..net dirbu dabar. ir tie kiekiai jau negasdina. normalu sugrauzti 200 psl. knyga per nakti...:))