1

Tema: ko nori moterys?

Ko jom tikrai reikia, ir ka jos uz tai pasiryzusios duot?

2

Re: ko nori moterys?

Yra toks posakis: "Moterų nereikia suprasti, jas reikia tiesiog mylėti". Taigi, meilės joms reikia smile

3

Re: ko nori moterys?

Jas mylesi, jos kontrolios, niekur nwleis, nes lauk prota, nores, kad tik aplink jas suptumeis

4

Re: ko nori moterys?

Jeigu moteris tikrai myli ir yra abipusis pasitikėjimas, ji niekad nekontroliuos savo mylimojo ir pati nenorės būti kontroliuojama smile

5

Re: ko nori moterys?

Nemanau. Manau vyras tures visad beveik su ja tik but, kaip narva, ant pavadelio. Ir pamirs gyvenima. But reikes tik su ja...

6

Re: ko nori moterys?

Kažkaip labai jau baisiai įsivaizduoji moteris, gal patirtis nekokia buvo, arba dar vis yra?

7

Re: ko nori moterys?

As pvz megstu lb gyvent, lb retai bunu nanie, su draugais beveik nuolat esu, tai nepatinka moterim, jos knisa prota... Ir as einu toliau smile

8

Re: ko nori moterys?

Eli parašė:

Kažkaip labai jau baisiai įsivaizduoji moteris, gal patirtis nekokia buvo, arba dar vis yra?

moteros pacios sugadino savo ivaizdi ir toliau sekmingai ji gadina

9

Re: ko nori moterys?

Sergio parašė:

Ko jom tikrai reikia, ir ka jos uz tai pasiryzusios duot?

jos nuobodziauja ir joms reikia demesio ir pramogu

10

Re: ko nori moterys?

Sergio parašė:

As pvz megstu lb gyvent, lb retai bunu nanie, su draugais beveik nuolat esu, tai nepatinka moterim, jos knisa prota... Ir as einu toliau smile

o kam tada tau moters reikia?   jeigu ji „knisa prota“, neleidzia  „lb gyvent“, but „su draugais“...

11

Re: ko nori moterys?

mylimava parašė:
Sergio parašė:

As pvz megstu lb gyvent, lb retai bunu nanie, su draugais beveik nuolat esu, tai nepatinka moterim, jos knisa prota... Ir as einu toliau smile

o kam tada tau moters reikia?   jeigu ji „knisa prota“, neleidzia  „lb gyvent“, but „su draugais“...

tarsi butu neaisku kam... big_smile

12

Re: ko nori moterys?

Jūs pirmiau išlipkit iš savo budulizmo.. esu tikra, kad nėra tekę apskritai gyvenime sutikti žavios, intelektualios Moters. O jeigu ir teko kur prasilenkti, ji į jus net nepažvelgė. Tai.. nėra ko kaltinti viso pasaulio moterėlių, jei aplink jus sukasi tik "protą knisančios", "gyvent neleidžiančios" gyvatės. Tikra Moteris, nei aiškins jums, ką daryt, nei stabdys nuo draugų, pasilinksminimų, karjeros.
Ir šiaip.. ne ko nori moterys ir vyrai, o ko apskritai reikia žmogui - tai kalbėjimosi ir supratimo.
Ir dar.. kas čia per klausimas "ką gali duoti?" ?? Žmogus duoda neprašomas, kai nori.
Žinutė skirta visiems etatiniams, kurie kuria ir kuria tas pačias temas..
Sakoma, aplinka atspindi tave patį wink

13

Re: ko nori moterys?

kad cia tema ne apie tave tikriausiai, dar matyt nesi moteris.. big_smile

14

Re: ko nori moterys?

O čia, tai klausimas?

http://demotyvacijos.tv3.lt/media/demot … 647196.jpg

15

Re: ko nori moterys?

Eglė parašė:

Jūs pirmiau išlipkit iš savo budulizmo.. esu tikra, kad nėra tekę apskritai gyvenime sutikti žavios, intelektualios Moters. O jeigu ir teko kur prasilenkti, ji į jus net nepažvelgė. Tai.. nėra ko kaltinti viso pasaulio moterėlių, jei aplink jus sukasi tik "protą knisančios", "gyvent neleidžiančios" gyvatės. Tikra Moteris, nei aiškins jums, ką daryt, nei stabdys nuo draugų, pasilinksminimų, karjeros.
Ir šiaip.. ne ko nori moterys ir vyrai, o ko apskritai reikia žmogui - tai kalbėjimosi ir supratimo.
Ir dar.. kas čia per klausimas "ką gali duoti?" ?? Žmogus duoda neprašomas, kai nori.
Žinutė skirta visiems etatiniams, kurie kuria ir kuria tas pačias temas..
Sakoma, aplinka atspindi tave patį wink

Šiaip tu teisybę rašai. Aš spėju, kad kuria dar tokie žmonės kurie ieško tokios antros pusės su kuria galėtų augti, o tiksliau subręsti ir susikurti vertybes, kuriomis galėtų gyventi ir siekti tikslo. smile

16

Re: ko nori moterys?

Tomas parašė:
mylimava parašė:
Sergio parašė:

As pvz megstu lb gyvent, lb retai bunu nanie, su draugais beveik nuolat esu, tai nepatinka moterim, jos knisa prota... Ir as einu toliau smile

o kam tada tau moters reikia?   jeigu ji „knisa prota“, neleidzia  „lb gyvent“, but „su draugais“...

tarsi butu neaisku kam... big_smile

blogai sekretoriauji - ne, ne tam...
tik tam reikalingos, proto neknisa, pas draugus isleidzia ir t.t.

17 (redagavo Andrius 2015-07-22 15:36)

Re: ko nori moterys?

Žmonės yra dvipoliai,o čia natūralus dėsnis gamtoje, kaip pvz. : žemės planetos magnetinis laukais kurie, gal nežino jis saugo žemę nuo pragaištingų saulės spinduliuotės(radiacijos). Tai tas magnetinis laukas yra dvipolis sudarytas iš pietinio ir šiaurinių polių, jų stiprumas vienodas, bet priešingas. Taip ir tarp žmonių visi mes ieškome tokios antros pusės kuri būtų tokios pat stiprumo, bet priešingo, ta priešingybė ir yra lytis. O ko nori moteris? atsakymas saugumo. O ko vyras nori? atsakymas užtikrinti saugumą. smile Šiaip labai įtakoja Lietuvos finansinė padėtis žmonių santykiuose, jai suprantate kapitalizmą, tai suprasite ir tai. Kapitalizme jai nori laisvai gyventi ir jaustis saugus ir užtikrintas turi turėti pinigų ar bet turto kuris duoda tą jausmą, tai būtų nuosavas būstas, transportas ir pajamų šaltinis, tai įgyvendinęs vyras jaučiasi stiprus ir konkurencingas ir toks vyras darosi simpatiškas moterims, nes vyro grožis, kaip sako eina iš vidaus, o tiksliau būtų psichologinė būsena optimizmas, tokiam vyrui nereikia būti fiziškam gražiam, na gal biški, svarbu tvarkingas. Tai išvada yra tokia didžioji dalis vyrų nori užtikrinti saugumą ir todėl Lietuvoje vyrai tokie neryžtingi, nes iš visų pusių smaugia. O moterys siekdamos saugumo žiūri į turtingą.

18

Re: ko nori moterys?

Bet moteriai ne pinigai svarbiausi, tik turtingi būna, kaip asmenybės stiprios, o tai moterį ir traukia. smile Yra ir neturtingų, bet labai sėkmingų ir moterys su jais būna laimingos. smile

19

Re: ko nori moterys?

Gal neviską teisingai parašiau, bet aš taip manau, pataisykite jai manote, kad klystu. Papildykit. smile

20

Re: ko nori moterys?

Andrius parašė:

Bet moteriai ne pinigai svarbiausi, tik turtingi būna, kaip asmenybės stiprios, o tai moterį ir traukia. smile Yra ir neturtingų, bet labai sėkmingų ir moterys su jais būna laimingos. smile

Taikliai pasakyta, asmenybė turi būti stipri. Žmogus turi turėti nuomonę ir tikslą gyvenime. Manau vaikinai apie merginas tą patį pasakytų.