121

Re: ko nori moterys?

Ninada lia lia пишет:

na dabar prisipažinkit kam pakenkiau, ateikit pas mane į PM, paguosiu. :::740

Ne apie tave diskusija. Komentarai tavo piktdžiugiški kaip feminacių. Komentuoji kaip Bitch, tai ir atsakymus gauni kaip Bitch.

122

Re: ko nori moterys?

Tomas пишет:

Čia daug pasakot... lengviau surast 1000 video ir straipsnių smile Jei paimt tik santykių temą:
https://youtu.be/2nZFhh76dwk

Šitą video galėtų naudoti kankinimams – bičo kalbėjimo maniera tokia erzinanti, kad praktiškai jaučiau fizines kančias jo klausydama :::a36– tas kylantis tonas frazių pabaigoj man kaip pagaliu per galvą kas duotų (nestipriai, bet vis tiek nemalonu), net nežinojau, kad žmogaus tonas gali būti toks kankinantis big_smile. Taigi ištvėriau tik 4 min 27 s., ir iš to ką girdėjau, tai čia tokio paties lygio paistalai, kaip „visi vyrai kiaulės“, o ir šiaip akivaizdus susireikšminusio „guru“ tuščiažodžiavimas.

Bet rimtai, ar čia tik man jo kalbėjimas toks siaubingas? Kaip kažkas gali klausytis, kaip jis kalba? Net išjungus video dar galvoj skambėjo kurį laiką tas kylantis tonas... :::527

123 (2016-01-07 00:02 отредактировано VortexWind)

Re: ko nori moterys?

Na, kas liečia užgaidas, tai tiesa - moteris niekada nevykdys vyro užgaidų ir nebus tarnaitė. Bet ir aš visiškai nesiruošiu vykdyti kažkokios moters užgaidų. Joks vyras nemanau, kad vykdys.

Pagal visus tavo komentarus išeina, jog kalti TIK vyrai. Ir dauguma moterų laikosi panašios nuomonės. Bet siūlyčiau iš pradžių pažvelgti į save prieš kažką kritikuojant. Jūs irgi nesat genialios butybės. Aš realiai net neįsivaizduoju koks vyras galėtų būti šalia moters, kuri apie jį turi blogą nuomonę. Moteris niekada neprisiims atsakomybės ir viską pastoviai suvers tik ant vyro, neva jis kaltas. Bet siūlyčiau pagalvoti ir apie tai, jog asmuo, nesugebantis prisiimti atsakomybės yra bailys ir tiesiog nevertas nei dėmesio, nei pagarbos (šiuo atveju tas asmuo būtu MOTERIS)

Beje Konstantinas gerai sako, ta 'vedybinė sutartis' geras dalykėlis, be jo - nė iš vietos! smile

124

Re: ko nori moterys?

nuo aplinkos priklauso ko nori moterys, jei atsidurs kokiam kaleime tai nores vienokiu dalyku, atsidurs kruiziniam laive nores kitu dalyku, bet galutiniam variante tai nori laimes, nezinau kodel cia moterys isskirtos, nes visos gyvos butybes nori buti laimingos

125

Re: ko nori moterys?

Vik пишет:
Tomas пишет:

Čia daug pasakot... lengviau surast 1000 video ir straipsnių smile Jei paimt tik santykių temą:
https://youtu.be/2nZFhh76dwk

Šitą video galėtų naudoti kankinimams – bičo kalbėjimo maniera tokia erzinanti, kad praktiškai jaučiau fizines kančias jo klausydama :::a36– tas kylantis tonas frazių pabaigoj man kaip pagaliu per galvą kas duotų (nestipriai, bet vis tiek nemalonu), net nežinojau, kad žmogaus tonas gali būti toks kankinantis big_smile. Taigi ištvėriau tik 4 min 27 s., ir iš to ką girdėjau, tai čia tokio paties lygio paistalai, kaip „visi vyrai kiaulės“, o ir šiaip akivaizdus susireikšminusio „guru“ tuščiažodžiavimas.
Bet rimtai, ar čia tik man jo kalbėjimas toks siaubingas? Kaip kažkas gali klausytis, kaip jis kalba? Net išjungus video dar galvoj skambėjo kurį laiką tas kylantis tonas... :::527

Nieko panašaus į tavo pojūčius nepatyriau smile Greičiausiai tau vienai tokia reakcija, nes atmeti turinį ir klausai tik toną, kuris patinka/nepatinka. Ko gero kažkas panašaus kaip būtų mano reakcija į Alina Orlovą, kuri apskritai neišeina iš nervus pjaunančio tono ribų. Ji kaip daininkė  yra "feilas", nemoka dainuot, bet turi ką pasakyt ir gana meniškai. Tas pats ir dėl to, ką laikai paistalais. Problema ta, kad ten nėra paistalų. Klausimas tik ar nori žinot kas dedasi pasauly ar nori likt su rožiniais akiniais? Kaip Matricoje, prarysi mėlyną tabletę – gyvensi iliuzijų pasaulyje, prarysi raudoną – pamatysi koks tas pasaulis iš tikrųjų.

126

Re: ko nori moterys?

Tomas пишет:
Vik пишет:
Tomas пишет:

Čia daug pasakot... lengviau surast 1000 video ir straipsnių smile Jei paimt tik santykių temą:
https://youtu.be/2nZFhh76dwk

Šitą video galėtų naudoti kankinimams – bičo kalbėjimo maniera tokia erzinanti, kad praktiškai jaučiau fizines kančias jo klausydama :::a36– tas kylantis tonas frazių pabaigoj man kaip pagaliu per galvą kas duotų (nestipriai, bet vis tiek nemalonu), net nežinojau, kad žmogaus tonas gali būti toks kankinantis big_smile. Taigi ištvėriau tik 4 min 27 s., ir iš to ką girdėjau, tai čia tokio paties lygio paistalai, kaip „visi vyrai kiaulės“, o ir šiaip akivaizdus susireikšminusio „guru“ tuščiažodžiavimas.
Bet rimtai, ar čia tik man jo kalbėjimas toks siaubingas? Kaip kažkas gali klausytis, kaip jis kalba? Net išjungus video dar galvoj skambėjo kurį laiką tas kylantis tonas... :::527

Nieko panašaus į tavo pojūčius nepatyriau smile Greičiausiai tau vienai tokia reakcija, nes atmeti turinį ir klausai tik toną, kuris patinka/nepatinka. Ko gero kažkas panašaus kaip būtų mano reakcija į Alina Orlovą, kuri apskritai neišeina iš nervus pjaunančio tono ribų. Ji kaip daininkė  yra "feilas", nemoka dainuot, bet turi ką pasakyt ir gana meniškai. Tas pats ir dėl to, ką laikai paistalais. Problema ta, kad ten nėra paistalų. Klausimas tik ar nori žinot kas dedasi pasauly ar nori likt su rožiniais akiniais? Kaip Matricoje, prarysi mėlyną tabletę – gyvensi iliuzijų pasaulyje, prarysi raudoną – pamatysi koks tas pasaulis iš tikrųjų.

jeigu jau kalbam apie tai kaip yra is tikruju, tai gal necituokim matricos?

127

Re: ko nori moterys?

VortexWind пишет:

Na, kas liečia užgaidas, tai tiesa - moteris niekada nevykdys vyro užgaidų ir nebus tarnaitė. Bet ir aš visiškai nesiruošiu vykdyti kažkokios moters užgaidų. Joks vyras nemanau, kad vykdys

Kiekvienas vyras, kuris yra artimuose santykiuose su moterimi, vykdo jos užgaidas. Jei jis mano kitaip, vadinasi juo sėkmingai buvo manipuliuota.

128

Re: ko nori moterys?

Tomas пишет:
VortexWind пишет:

Na, kas liečia užgaidas, tai tiesa - moteris niekada nevykdys vyro užgaidų ir nebus tarnaitė. Bet ir aš visiškai nesiruošiu vykdyti kažkokios moters užgaidų. Joks vyras nemanau, kad vykdys

Kiekvienas vyras, kuris yra artimuose santykiuose su moterimi, vykdo jos užgaidas. Jei jis mano kitaip, vadinasi juo sėkmingai buvo manipuliuota.

kalbam apie motery bet nekalbam visai apie vyra zmogeliukai. cia tas pat kas kalbet apie minusa nekalbant apie pliusa. o jei nebutu pliuso nebutu ir minuso, taigi norint issiaiskit kas yra minusas reikia zinot ir kas yra pliusas. tai gal pakalbekim ir apie tai kad ir moteris vykdo tam tikras vyro uzgaidas ir kad vyras vykdo tam tikras moters uzgaidas, kitaip ir tie santykiai butu beverciai, juk daugelis susijungia vien del materialios geroves, taip kad uzgaidu tenkinimas is abieju pusiu neisvengiamas, kodel mes turim kalbet kaip mazi vaikai? tai ka as pasakiau pasakytu ir treciokas, bet tai ir butu pats geriausias komentaras visam sitam chate, mastykit paprasciau ir blaiviau broliai ir seserys

129

Re: ko nori moterys?

Bitinas пишет:

jeigu jau kalbam apie tai kaip yra is tikruju, tai gal necituokim matricos?

Gal esi ne žmonių rūšies gyvūnas, kad nesupranti abstrakcijų? WTF, man? Jei fantastiniam filme pasakys, kad Barakas Obama yra Amerikos prezidentas, tau problemų kels informacijos šaltinis ar informacijos atitikimas faktui? Pasaulyje yra palitęs vadinamas "Red pill" judėjimas, kur žmonės kalba apie tai, kaip yra iš tikrųjų vyro-moters santykiuose.

130

Re: ko nori moterys?

prie ko cia tas obama, mes kalbejom apie tai kad suvalgysi raudona piliule ir suzinosi kaip viskas yra is tikruju

131

Re: ko nori moterys?

Bitinas пишет:

kalbam apie motery bet nekalbam visai apie vyra zmogeliukai. cia tas pat kas kalbet apie minusa nekalbant apie pliusa. o jei nebutu pliuso nebutu ir minuso, taigi norint issiaiskit kas yra minusas reikia zinot ir kas yra pliusas. tai gal pakalbekim ir apie tai kad ir moteris vykdo tam tikras vyro uzgaidas ir kad vyras vykdo tam tikras moters uzgaidas, kitaip ir tie santykiai butu beverciai, juk daugelis susijungia vien del materialios geroves, taip kad uzgaidu tenkinimas is abieju pusiu neisvengiamas, kodel mes turim kalbet kaip mazi vaikai? tai ka as pasakiau pasakytu ir treciokas, bet tai ir butu pats geriausias komentaras visam sitam chate, mastykit paprasciau ir blaiviau broliai ir seserys

Kalbi nesamones, žmogau. Jei nori sužinot apie moteris, tai ir kalba turi būt apie moteris. Jei nori sužinot apie vyrus, turi kalbėt apie vyrus. Kad būti vyru, nereikalinga nė viena moteris. Nereikia kalbėt nesamonių, kad moterys (bendrai kalbant) vykdo vyrų užgaidas. Toks teiginys nieko nereiškia. Įvardink konkrečiai.

132

Re: ko nori moterys?

Bitinas пишет:

prie ko cia tas obama, mes kalbejom apie tai kad suvalgysi raudona piliule ir suzinosi kaip viskas yra is tikruju

Supratau, tu ne homo sapiens rūšies.

133

Re: ko nori moterys?

jei nebutu nei vienos moters nebutu ir vyro savokos, taigi logikos tavo pirmam poste nulis. antra dalyka pateiksiu su pavydziu : moteris nori saugumo, bet uz tai tures duot padzikint. vienas is pavyzdziu, vyksta mainai, vyras juk neis i santyki su moterimi jei pats uz tai nieko negaus, o moterys dazniausiai kaip visi zinome daug labiau atsiduoda ir aukojasi nei vyras, dazniausiai vyrai prie teliko ziuri fule ir geria alu, tai turbut irgi moters uzgaidas tenkina, bet neesme kad tuos popkornus ir uzkandzius prie alaus padare zmona ir dar vakare duos padzikint po varzybu, nesvarbu ar mylima komanda laimes ar pralos, abiejais atvejais tai bus naudinga. o ar homo sapiens ar homo erectus as ar isvis koks kitoks pavadinimas tai nelabai manes domina, siaip tai ir tu nelabai man idomus, bet idomu man paziuret ant kiek zmones buna degradave ir propaganduoti

134

Re: ko nori moterys?

Jaunesni vyrukai geriau žino ko nori moterys, o va tie , kurie artėja link 30 ir  vyresni situacijoje nesigaudo. Vyresni stengiasi vaidinti mandresnius nei yra realiai, demonstruoja savo ale išprusimą. Pasirodo kaip netašyti stuobriai. Ieško sliekų ten kur jų nėra. Ir niekaip nesupranta, kad genialu tai kas paprasta.
Moterims kažkodėl nekyla tokie klausimai ko nori vyrai, nes ir taip aišku. Vyrams tik kad patenkinti savo gyvuliškus inskstinktas. Tuo viskas ir pasibaigia.
Retas vyras pagauna energiją, kurią vibruoja moteris.

135

Re: ko nori moterys?

Ninada lia lia пишет:

Jaunesni vyrukai geriau žino ko nori moterys, o va tie , kurie artėja link 30 ir  vyresni situacijoje nesigaudo. Vyresni stengiasi vaidinti mandresnius nei yra realiai, demonstruoja savo ale išprusimą. Pasirodo kaip netašyti stuobriai. Ieško sliekų ten kur jų nėra. Ir niekaip nesupranta, kad genialu tai kas paprasta.
Moterims kažkodėl nekyla tokie klausimai ko nori vyrai, nes ir taip aišku. Vyrams tik kad patenkinti savo gyvuliškus inskstinktas. Tuo viskas ir pasibaigia.
Retas vyras pagauna energiją, kurią vibruoja moteris.

Gyveni fantazijų pasaulyje. Moterims dėl vyrų poreikių nekyla klausimai todėl, kad joms nerūpi. Jos egocentriškos savanaudės.

136

Re: ko nori moterys?

Tomas пишет:
Ninada lia lia пишет:

Jaunesni vyrukai geriau žino ko nori moterys, o va tie , kurie artėja link 30 ir  vyresni situacijoje nesigaudo. Vyresni stengiasi vaidinti mandresnius nei yra realiai, demonstruoja savo ale išprusimą. Pasirodo kaip netašyti stuobriai. Ieško sliekų ten kur jų nėra. Ir niekaip nesupranta, kad genialu tai kas paprasta.
Moterims kažkodėl nekyla tokie klausimai ko nori vyrai, nes ir taip aišku. Vyrams tik kad patenkinti savo gyvuliškus inskstinktas. Tuo viskas ir pasibaigia.
Retas vyras pagauna energiją, kurią vibruoja moteris.

Gyveni fantazijų pasaulyje. Moterims dėl vyrų poreikių nekyla klausimai todėl, kad joms nerūpi. Jos egocentriškos savanaudės.

man rodos tu sita nusivylima moterimis kalbi is savo patirciu ir ziuri tik is savo darzines, nera subjektyvaus plataus bendro vaizdo apie sita tema. kaip ir kad sakei jog kai rusai state raketines bazes kuboje tai blogai bet kai jav nori statyti raketines bazes baltijos salyse tai jau norma, palinkejimas tau tik vienas pabusti is iliuzijos ir matyti bendra vaizda o ne gyventi kaip ta varle savo sulinyje ir galvoti kad jos sulinys yra visas pasaulis

137

Re: ko nori moterys?

Ninada lia lia пишет:

Jaunesni vyrukai geriau žino ko nori moterys, o va tie , kurie artėja link 30 ir  vyresni situacijoje nesigaudo. Vyresni stengiasi vaidinti mandresnius nei yra realiai, demonstruoja savo ale išprusimą. Pasirodo kaip netašyti stuobriai. Ieško sliekų ten kur jų nėra. Ir niekaip nesupranta, kad genialu tai kas paprasta.
Moterims kažkodėl nekyla tokie klausimai ko nori vyrai, nes ir taip aišku. Vyrams tik kad patenkinti savo gyvuliškus inskstinktas. Tuo viskas ir pasibaigia.
Retas vyras pagauna energiją, kurią vibruoja moteris.

O sita katite tai sneka gerai

138

Re: ko nori moterys?

Tomas пишет:

Greičiausiai tau vienai tokia reakcija, nes atmeti turinį ir klausai tik toną, kuris patinka/nepatinka. <...> Problema ta, kad ten nėra paistalų. Klausimas tik ar nori žinot kas dedasi pasauly ar nori likt su rožiniais akiniais? Kaip Matricoje, prarysi mėlyną tabletę – gyvensi iliuzijų pasaulyje, prarysi raudoną – pamatysi koks tas pasaulis iš tikrųjų.

Tai kad aš stengiausi klausyti turinį, bet tonas mane žiauriai blaškė big_smile

Aš sprendžiu, kad paistalai pagal tai, kad
1. Esu sutikusi vyrų, kurie elgiasi taip, kaip video apibūdintos moterys (čia konkrečiai apie vaidinimą, kad tavo gyvenimas įdomesnis, nei yra). Taigi čia ne moterų gudrybės, o tiesiog toks žmonių tipas.
2. Sprendžiu pagal save, kaip moteriškos lyties atstovę, ir man tai nebūdinga. Tiesą sakant, man būtų žymiai lengviau rasti porą, jei mokėčiau „to think my way into relationship“, nes tikrai esu sutikusi ekonomiškai ir visaip kitaip parankių variantų, bet nustojau susitikinėti, nes nieko nejaučiau.

139 (2016-01-07 13:34 отредактировано Andrius)

Re: ko nori moterys?

Visos moterys nori auginti vaikus, bet tam turi būti išpildytos kelio sąlygos ar bent jau jų dalis: meilė ir saugumas. Ir juos išpildyti turi vyras. Na rodos taip yra?

140

Re: ko nori moterys?

Bitinas пишет:
Ninada lia lia пишет:

Jaunesni vyrukai geriau žino ko nori moterys, o va tie , kurie artėja link 30 ir  vyresni situacijoje nesigaudo. Vyresni stengiasi vaidinti mandresnius nei yra realiai, demonstruoja savo ale išprusimą. Pasirodo kaip netašyti stuobriai. Ieško sliekų ten kur jų nėra. Ir niekaip nesupranta, kad genialu tai kas paprasta.
Moterims kažkodėl nekyla tokie klausimai ko nori vyrai, nes ir taip aišku. Vyrams tik kad patenkinti savo gyvuliškus inskstinktas. Tuo viskas ir pasibaigia.
Retas vyras pagauna energiją, kurią vibruoja moteris.

O sita katite tai sneka gerai

sekmes tau su ta katite) su ja liksi be triusiku