1

Tema: Ar jum patinka dailes parodos?

jei nueini i http://www.vilnius-events.lt/ tai ten parodu gyvas velnias. Kuo jos tokios geros? Vakar sugalvojau nueeit i domus galerija, pasiziuret parodos. Nu ka, paveikslai kaip paveisklai, internete tokiu pilna. Ir dar jie kainuoja virs 3000 eur kai kurie. Kur cia tokia ta verte?

Na, man tai atrodo jei nori siaip pasivaiksciot, tai tinkama vieta ir paroda - pasivaikscioji, paziuri. Ta prasme kaip papildas pasivaiksciojimoui, kad butu maziau nuobodu. Bet ne kaip pagrindinis dalykas man ji.

2

Re: Ar jum patinka dailes parodos?

Jau geriau klausytis žmonių fantazijų nei į jas žiūrėti. Niekada neinu. Geriau į dangų eilinį kartą pažiūrėti. Vaizdas geresnis. Foto parodos - neblogas dalykas.

3

Re: Ar jum patinka dailes parodos?

Einu ir  į dailės parodas ir man jos patinka. ŠMC jų būna įvairiasių ir tikrai įdomių ir ne vien dailės. Mados ir drabužių parodos labai įdomios. Čia kiekvienam pagal skonį ir pomėgius, kas nori eina, kas nenori - neina wink

4

Re: Ar jum patinka dailes parodos?

labai patinka parodos smile į taikomosios dailės galeriją einu, šmc, muziejus ir kt.
menas atgaivina, gera pasivaikščioti, smagu pažiūrėti į dailės ar kitus kūrinius, nuramina ir praturtina sielą tarsi smile

5

Re: Ar jum patinka dailes parodos?

Taip.Ypac kai gaunu nemokamai:) ir daile,fotografija,skulptura,keramika..faina vasko skulpturos.kai pirma karta pamaciau,susimeciau-ar cia gyvi zmones:D