1

Tema: Pasiilgau meilės

Ne vienai moteriai nepatinku, pasižiūri ir viskas. Taip nesu iškalbingas, protingas, ir pinigų daug neturiu, ar tai blogai, svarbiausia gera širdį turiu - esu ištieses ranka net vargšui kuris neturi ką pavalgyti. Aš pats nesuprantu kokios čia susirinkusios, tobulų nori. Na jei nors viena atsirastų butų nuostabu. Jei turėsiu kada nors milijoną gyvensiu geriau, o taip norėtus ir šeimą sukurt nors viena vaiką turėt, smile Negi, daugiau meilės nepatirsiu kaip tada 2012.

2

Re: Pasiilgau meilės

Matyt moterims,tavo temos nepatinka ir neraso big_smile

3

Re: Pasiilgau meilės

kvailos jos taip ir liks pačios vienišos.

4

Re: Pasiilgau meilės

Arturas parašė:

Ne vienai moteriai nepatinku, pasižiūri ir viskas. Taip nesu iškalbingas, protingas, ir pinigų daug neturiu, ar tai blogai, svarbiausia gera širdį turiu - esu ištieses ranka net vargšui kuris neturi ką pavalgyti. Aš pats nesuprantu kokios čia susirinkusios, tobulų nori. Na jei nors viena atsirastų butų nuostabu. Jei turėsiu kada nors milijoną gyvensiu geriau, o taip norėtus ir šeimą sukurt nors viena vaiką turėt, smile Negi, daugiau meilės nepatirsiu kaip tada 2012.

imk i zmonas apkunia is kaimo su dviem vaikais ir busi laimingas

5

Re: Pasiilgau meilės

isigyk suniuka ar kaciuka, tie visad tave myles jei neskriausi ir pasersi smile

6

Re: Pasiilgau meilės

iš kur paimsiu tokia, praeities nesugražinsiu.

7

Re: Pasiilgau meilės

Arturas parašė:

kvailos jos taip ir liks pačios vienišos.

Kaip tik galvoju, kad nekvailos, bent jau kaikurios big_smile

8

Re: Pasiilgau meilės

Siaip yvaizdy reiktu tau pakeisti is esmes bent is fotkiu atrodo kad garderoba o aoskritai negaliu teigti nieko nes nemaciau taves bazarinant bet siaip gal nuobodus pasirodei arba soki auskciau bambos. Geriausia pasitikejima igauti tai eiti i bara ar kokia kita viesa vieta ir jas uzkalbinti aisku treningu nevilkek nes dbr visos megsta tvarkingus vyrus tai kol kas tiek

9

Re: Pasiilgau meilės

gal ir nuobodus, ir tu Kristina.

10

Re: Pasiilgau meilės

Tai tau reikia patarimo ar ne ? nesuprantu as taves jai zinai kox esi ir t.t tai keiskis

11

Re: Pasiilgau meilės

gerai

12

Re: Pasiilgau meilės

Arturas parašė:

gal ir nuobodus, ir tu Kristina.

Matai, kaip skaičiau kažkur vaikino pasisakymą: "Noriu protingos, kad būtų nuoširdi ir bla bla bla, bet jei išorės nebus geros, tai nieko ir nebus", ko ieškot, tą ir gaunat. Čia tas pats. Visų pirma, jei taip kalbi, pasižiūrėk į save ir pagalvok, ar pagrįstai keli reikalavimus merginoms, ar išvis gali juos kelti smile

13

Re: Pasiilgau meilės

As atsimenu viena karta tiesiog paskambinau merginai kuri savo nr per radija skelbe ir 2 metus issvaisciau bet ismokau pamoka,

14

Re: Pasiilgau meilės

aš nekeliu o jos labai.  užtenka, kad paprasta būna .

15

Re: Pasiilgau meilės

Siaip gerai butu tevaij jei drauge turetum ar sese kuri tave biski apsviestu kas ir kaip

16

Re: Pasiilgau meilės

gal kada ir turėsiu draugė tik nežinau kada

17

Re: Pasiilgau meilės

Dar vienas dalykas nelauk kol pasibels i duris kas nors kazkaip merginos neraso vaikinam pirmos nes cia nusistatymas aisku is patirties sakau jog gal ir geriau taip . tai gauni rasyti tu taigi susirask sau patinkancias ir parasyk joms ta paty visoms ir ziurek kiek is ju atrasys jos paziures tavo anketa ir jei joms bent kiek krisi i aky parasys tau .

18

Re: Pasiilgau meilės

galiu patarti ka rasyti jeigu reikia

19

Re: Pasiilgau meilės

matomai ''nedasutes'' ir nesupranti kas yra meile.. pasiilgai? idomiai cia... jeigu myli, tai myli nors ir negali but kartu, jei nemyli, na tada sekmes ja atrast..

20

Re: Pasiilgau meilės

Visada gali pasitarti su gydytoju arba vaistininku ,galbūt pades big_smile Patarimu  ieškot reiktu ne cia žmogau.