61

Re: Pasiilgau meilės

Arturas parašė:

Ne vienai moteriai nepatinku, pasižiūri ir viskas. Taip nesu iškalbingas, protingas, ir pinigų daug neturiu, ar tai blogai, svarbiausia gera širdį turiu - esu ištieses ranka net vargšui kuris neturi ką pavalgyti. Aš pats nesuprantu kokios čia susirinkusios, tobulų nori. Na jei nors viena atsirastų butų nuostabu. Jei turėsiu kada nors milijoną gyvensiu geriau, o taip norėtus ir šeimą sukurt nors viena vaiką turėt, smile Negi, daugiau meilės nepatirsiu kaip tada 2012.

taip tobulu nera, bet yra bent jau kazkiek mastanciu moteru......tai tu galvoji kad vien meile sotus busi? tokia meile greit isgaruoja, reikia gyvent, turet kur gyvent ir is ko... is ko tu vaika uzauginsi jei nieko neturi..... as nesuprantu tokiu vyru kurie taip masto .... kai turesi milijona tada moteris kaip kojines keisi ir noresi gyvent vienas o ne su kazkuo dalintis tuo milijonu...:D

62

Re: Pasiilgau meilės

Arturas parašė:

aš padovanosiu tikra meilė vieninteliai moteriai, nežadėsiu ko negaliu duot. svarbiausia vienas kita suprasti ir vienas kitu pasitikėti ir patirt visko. Esu keliautojas Lietuvos kuri yra graži, tik negerbia daugelis. Busiu dviratininkas garsus jei tik pavyks įgyvendinti šį tikslą. Tam reikia moters kuri palaikytų mane.


Keliautojas :DD nejuokink zmogeli cia dar su dviraciu kazkoki maza Lietuvele pervaziuoti, tikri keliautojai pereina kontinentus , jeigu tik tiek pastangu desi gyvenime tai nieko ir nebus jame , pagalvoji  juokutis smile

63

Re: Pasiilgau meilės

o man užtenka Lietuvos ir viskas tema baigta