1

Tema: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Pasidalinkite savo nuomone apie ateities pranasautojus ir jei esate buve parasykite kaip jum sekesi ir ar buvo naudos is to kai kuriem cia gali tas padeti big_smile

2

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

vienas pazystamas buvo.. paliko sauja pinigu, kad uzkalbetu zmona. gryzes namo, rado jos rasteli ''isejau pas jona, neieskok, nerasi. kas su tokiu durnium gali gyventi''

3

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

panasiau i anekdota

4

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Asmeniškai netikiu tokiais dalykais. Daug pažįstamų yra buvę, buvo kas pasitvirtino, kas nepasitvirtino big_smile

5

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Jei pranašautojas yra geras psichologas, tai, manau, pagal žmogaus elgesį gali kažką numatyti. Tik gal geriau pas tikrą psichologą nueit :::640

6

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

specialiai pas visokias burejas neejau bet kai girtavau su moteriskem savo senajam darbe mes nakti prigerem ir jos pradejo burti man is kortu. ir labai daug negeru dalyku pribure. praejo jau daug metu kolkas viskas issipildo. kortos nemeluoja ir nuo likimo nepabegsite. nei vienas is jusu nepabegs

7

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Ne, nebuvau. smile Artimiausiu laiku eiti nežadu

8

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Siaip nesu skeptikas bet esu viena karta ejas siaip ant prikolo ir isbure sy bei ta man atrodo viskas kaip ir issipilde big_smile

9

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

geriau nezaiskite su likimu gyvenkite savo paprasta gyvenima ir dziaukites kad gyvenat

10

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

esu buvus. kartais pasitvirtina, kartais ne. ivairiai. :::010

11

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Sako jai per daznai kazkaip vaikstai tai tau nieko nebegali pasakyti turejau viena pazystamas tai kas savaite ejo del bernu pakalusti tai jai jau nk nebegaledavo pasakyti big_smile

12

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Man atrodo, tie burėjai kaip sinoptikai, yra gerai įvaldę žodžius "vietomis" ir "protarpiais", todėl ir neklysta smile

13

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

atsargiai su tuom reikalu burėja burėjai nelygi gerai jai ant šarlatano papuolei tai tik pinigus praradai bet gali ir sveikata bei ramybe prarasti labai nesunkiai.

14

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Konstantinas parašė:

geriau nezaiskite su likimu gyvenkite savo paprasta gyvenima ir dziaukites kad gyvenat

Pritariu:) Net pačius geriausius būrėjus keičiu į renginius: spektaklius, koncertus ir pan.

15

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Jurga parašė:

Man atrodo, tie burėjai kaip sinoptikai, yra gerai įvaldę žodžius "vietomis" ir "protarpiais", todėl ir neklysta smile

Del sinoptiku. Mes neturime tokiu geru sunoptiku ir technika yra turbut kokia sovietine.  Vat norvegu puslapis yr.no labai tiksliai parodo prognozes.

16

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Gal cia ne sinoptikai o technologijos jug jie turi pinigu ir simuliatorius per juos praleidzia gal koky 100 skirtingu simuliaciju ir zino kokie orai bus apie 80 procentu tikslumu .

17

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Ponaitissss parašė:
Jurga parašė:

Man atrodo, tie burėjai kaip sinoptikai, yra gerai įvaldę žodžius "vietomis" ir "protarpiais", todėl ir neklysta smile

Del sinoptiku. Mes neturime tokiu geru sunoptiku ir technika yra turbut kokia sovietine.  Vat norvegu puslapis yr.no labai tiksliai parodo prognozes.

ir norgu ir anglu geros oru prognozes. is rusisku gismeteo.ru visai nieko. pas anglus isvis labai tiksliai. jeigu pasako kad 12 val tam tikroje vietoveje prades lyti tai lygiai ta valanda ir prasideda lietus. nezinau kaip jie atspeja bet tikslumas pas juos nerealus

18

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Konstantinas parašė:
Ponaitissss parašė:
Jurga parašė:

Man atrodo, tie burėjai kaip sinoptikai, yra gerai įvaldę žodžius "vietomis" ir "protarpiais", todėl ir neklysta smile

Del sinoptiku. Mes neturime tokiu geru sunoptiku ir technika yra turbut kokia sovietine.  Vat norvegu puslapis yr.no labai tiksliai parodo prognozes.

ir norgu ir anglu geros oru prognozes. is rusisku gismeteo.ru visai nieko. pas anglus isvis labai tiksliai. jeigu pasako kad 12 val tam tikroje vietoveje prades lyti tai lygiai ta valanda ir prasideda lietus. nezinau kaip jie atspeja bet tikslumas pas juos nerealus


Sakau as kad naudoja simuliatorius kuriu lietuva negali ipirkti kol kas aisku palyginus kaip seniau buvo tai dbr biski pasikeite jau matosi kad 3d turi vaizda ir palydovais ismoko naudotis bet jie daug kainuoja o mes palydovu neturime neskaitant tos degtuku dezutes big_smile.

19

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

http://www.wxsim.com/who_uses.htm  cia parodyti zemelapiai kas naudoja simuliatorius ir lietuva kaip atrodo naudoja Sulija big_smile

20

Re: Ar esate buve pas ateities pranasautoja del kitos puses?

Konstantinas parašė:

ir norgu ir anglu geros oru prognozes. is rusisku gismeteo.ru visai nieko. pas anglus isvis labai tiksliai. jeigu pasako kad 12 val tam tikroje vietoveje prades lyti tai lygiai ta valanda ir prasideda lietus. nezinau kaip jie atspeja bet tikslumas pas juos nerealus

Na geros prognozės iki tam tikro lygio. Pranešė saulėtą dieną, o buvo didžiausia liūtis. Sekančią dieną turėjo būti liūtis o buvo saulėta diena. Tiesa, tai nutiko Škotijos kalnuose. Bet visgi visiškai pasikliauti orų prognozėmis neverta.