1

Tema: noriu jos

Sveiki, susipazynau ne per seniausiai su mergina, mokosi su manim kolegijoj, ji mane labai patrauke, yra grazi protinga ir t.t, buvom susitike pora kartu, ir susirasynejam ne mazai, bet vat beda, ji sako kad vaikino neiesko, jai nereikalingas tas vaikinas, paklausiau jos, kokia ji nuomone susidare apie mane, sako mielas, malonus, draugiskas vaikinas, tai nezinau, ar man kabinti ja, ar tai bus beviltiska, jei ji sako kad neisko vaikino, jai vienai gerai? smile

2

Re: noriu jos

Ji isradingai tave kabina☺

3

Re: noriu jos

nejaugi, nesamone kazkokia, galit man kasnors normaliai atsakyti

4

Re: noriu jos

Čia jau moteriška logika, vyrams nesuprast. Jei vyrai suprastu moteris tai būtų vienas iš pasaulio stebuklų big_smile o šiaip, čia merginų nuomonės reikia, bet jei viskas kaip tu sakai. Aišku, kad kabink, nėra nenukabinamu, tik pastangos per mažos...

5

Re: noriu jos

kabink wink

6

Re: noriu jos

Pirmiausiai, tai tas zodis "kabink" visai netinka. Ji mergina, ne masalas ant kabliuko...
O atsakymas i klausima butu... bendrauk, bet nespausk,buk flirtuojantis ir malonus....
Ji gal tiesiog bijo santykiu ar tikrai nenori, nes rupinasi mokslais, kurie svarbus yra... ?
Tad mazais zingsneliais, bet siltais.... megink wink

7

Re: noriu jos

zinoma, stenkis del jos ir busi apdovanotas sekme:)

8

Re: noriu jos

o aš manau,kad jos pasakymas, jog vaikino neieško, pasako viską. Jai vaikino NEREIKIA. O gal nereikia tik tavęs ir taktiškai tai pasakė.

Aleksandras parašė:

Sveiki, susipazynau ne per seniausiai su mergina, mokosi su manim kolegijoj, ji mane labai patrauke, yra grazi protinga ir t.t, buvom susitike pora kartu, ir susirasynejam ne mazai, bet vat beda, ji sako kad vaikino neiesko, jai nereikalingas tas vaikinas, paklausiau jos, kokia ji nuomone susidare apie mane, sako mielas, malonus, draugiskas vaikinas, tai nezinau, ar man kabinti ja, ar tai bus beviltiska, jei ji sako kad neisko vaikino, jai vienai gerai? smile

9

Re: noriu jos

Aleksandras parašė:

nejaugi, nesamone kazkokia, galit man kasnors normaliai atsakyti

Jeigu jai butum neidomus visai,kaip vaikinas ji net nebendrautu su tavim. O kadangi protingai elgiasi,niekur neskuba,tai ir sako ,kad neiesko. Ji puikiai zino ka daro.☺sekmes.

10

Re: noriu jos

jei yra meile, tai yra... jei nera, tai nera... sad  uzuojauta...

11

Re: noriu jos

dalija parašė:
Aleksandras parašė:

nejaugi, nesamone kazkokia, galit man kasnors normaliai atsakyti

Jeigu jai butum neidomus visai,kaip vaikinas ji net nebendrautu su tavim. O kadangi protingai elgiasi,niekur neskuba,tai ir sako ,kad neiesko. Ji puikiai zino ka daro.☺sekmes.

yra toks pasakymas: Turi buti pirmas  uzsikablevimas is paneles puses. Jei jo nebuvo tai jusu draugyste visada ir bus kaip sudo plaukimas pasroviui. Nieko nesigaus smile
o panele nebendrauti negali nes jinai yra temos kurejo kursioke, tad betkuriuo atveju susitinka, bendauja, galbut sedi paskaituose ir tt. Juk nesakys, "ko cia atsisedai salia manes?" Tiesiog islieka maloni ir bendrauja, bet jos netraukia sexualiai temos kurejas smile

12

Re: noriu jos

apskritai reiktu laukti demesio zenklu is paneliu... nes jei kumele nenores...

13

Re: noriu jos

nusipirk kruta bemsa, drabuzeliu su garsiu firmu etiketem (ziurek, nenukirpk, tegu kabo kur nors is rankoves islindus), per koki vakareli pasisiukslink stambesniais banknotais (nesvarbu, kad po to visa menesi reiks dziuvesiais maitintis) ir svajoniu mergina bus tavo. tik nesu tikras, kad ilgai dziaugsies smile

14

Re: noriu jos

Taip sakant, tai reiškė, kad tu jos nedomini. Bet gal dar tiesiog nesudominai. Nebūtinai ji jau pamatė kas esi. Nors visaip gali būti, gal kai pamatys, dar labiau nedominsi, o gal kaip tik ne. Tai tiesiog konkretus tavo statusas jos atžvilgiu, konkretų momentą, kuris priklauso nuo to ką ji apie tave žino... Neaišku kas jai įdomu ir patinka ir kuriuo keliu eiti...

Būtų pažinčių svetainė, tai čia merginos renkasi į draugus tokio tipo vyrus kokie joms patinka. Galima atkreipti dėmesį į šukuosenas, rengimosi stilių, aplinką ir t.t.. Dažnai tai analogiškai kartojasi per visus draugus. Nebent šie dalykai ne svarbūs, pvz. ne materialistė. Jeigu draugų įvairovė didelė, reiškiasi jai svarbu pabendrauti, o ne konkretus žmogus.

Galima ant durniaus, esant progai užvesti nekaltą temą pvz. apie meninius filmus, orientuotis pagal juos, kas jai patinka. Pvz. kokie herojai ar personažai. Pagal tai suprasti kas jai patinka. Ar tai konkretūs aktoriai ir greičiausiai jų vaidinamos rolės, apranga, elgesys, stilius ir pan... Visi žmonės iš esmės idealistai, nors realybėje ne visada tai išsipildo...

15

Re: noriu jos

Ant kiek reikai buti "tupam", kad nesuprasti jog mergina pasake ne jam ir nurode kad bernai jos nedomina, o kas nors pasidoejo k=gal merginos ja domina, ne vienas ot zmogai nesupratingi, nes ji geriausiu atveju biseksuali bet kadangi pareiske neieskanti vaikino tai arba ji turi arba jos orientacija kito pobudzio big_smile

16

Re: noriu jos

Antanas Patamsis parašė:

nusipirk kruta bemsa, drabuzeliu su garsiu firmu etiketem (ziurek, nenukirpk, tegu kabo kur nors is rankoves islindus), per koki vakareli pasisiukslink stambesniais banknotais (nesvarbu, kad po to visa menesi reiks dziuvesiais maitintis) ir svajoniu mergina bus tavo. tik nesu tikras, kad ilgai dziaugsies smile



smile smile smile smile smile smile smile smile

17

Re: noriu jos

Kolegijoje, sakai (?). Bet ir priima į kolegijas dabar su tokiu raštingumo lygiu... Kad normalesnės merginos nė pažindintis nenori.

18

Re: noriu jos

Tai dar nesubrendusi mergina. Tikra mergina turi sakyti NE jei nenori bendrauti, draugauti ir panasiai. Niekas gi nemus jei pasakysit zodi NE, nes negrazus, neseksualus, neturtingas ir ne kietas blogietis. Merginos, mokykites konkretumo, nes egzistuoja zmoniu kalba big_smile

19

Re: noriu jos

Aleksandras parašė:

Sveiki, susipazynau ne per seniausiai su mergina, mokosi su manim kolegijoj, ji mane labai patrauke, yra grazi protinga ir t.t, buvom susitike pora kartu, ir susirasynejam ne mazai, bet vat beda, ji sako kad vaikino neiesko, jai nereikalingas tas vaikinas, paklausiau jos, kokia ji nuomone susidare apie mane, sako mielas, malonus, draugiskas vaikinas, tai nezinau, ar man kabinti ja, ar tai bus beviltiska, jei ji sako kad neisko vaikino, jai vienai gerai? smile

uzjauciu patekai i friendzone. netrauki jos kaip vyras, siulau negaist laiko ir susirast kita kuriai patiksi smile jeigu atsirastu jai patrauklus bahuras tai is kart pakeistu nuomone, kad nereikia vaikino

20

Re: noriu jos

cia ant tiek liurbiukui but... Tas pats, kaip prasyt: mama, noriu to saldainio, ir tos masinytessss. Paverk...
P.S- Adminai, blokuosit mane tai forume, tai pokalbiuose? Zinokit, milijonus anketu nesunku pakurt Su milijonu ip adresu smile Galvokit galva, o ne bukit tokie liurbiai, kaip sis veikejas wink