1

Tema: Sportas be papildu

https://www.youtube.com/watch?v=6iqNPP4Q6qo    Štai kaip mes sportuojam su draugais ir nevartojam jokių papildų. Ką manote apie sportą be papildų? Aš taip pat nevalgau mėsos ir nevartoju pieno produktų

2

Re: Sportas be papildu

Na žmogus labai patenkintas rezultatais, o gal mažumėle kabinasi narcisizmas big_smile

3

Re: Sportas be papildu

tik sukuria nauja, bereikalinga ir beprasme tema, bei po to pradingsta (0 komentaru po jos sukurimo).

4

Re: Sportas be papildu

Manau derindamas kulturizma ir vegana prarasi ugi, dantis ir prota:::001.

5

Re: Sportas be papildu

profesionalu...

6

Re: Sportas be papildu

OLA parašė:

Manau derindamas kulturizma ir vegana prarasi ugi, dantis ir prota:::001.

   mmmm gal placiau pakomentuotum iskur tokia fantazija pas tave?

7

Re: Sportas be papildu

Sveiki, gal kas is cia esanciu galit pagal savo patirti, ar pagal tai kas tikrai zino, o ne kaipo internete vienur raso taip kitur kitaip, del naturaliuju steroidu, vienur jie kenkia, kitur jie nekenkia (taip teigia) nes neva yra sintetiniai ir naturalus, kas pakoentuos?

8

Re: Sportas be papildu

Liutas parašė:

Sveiki, gal kas is cia esanciu galit pagal savo patirti, ar pagal tai kas tikrai zino, o ne kaipo internete vienur raso taip kitur kitaip, del naturaliuju steroidu, vienur jie kenkia, kitur jie nekenkia (taip teigia) nes neva yra sintetiniai ir naturalus, kas pakoentuos?

Naturaliu steroidu nera. Visa tai ka leidies i sikna nera naturalu, kad ir ka gamintojai rasytu.

9

Re: Sportas be papildu

Sveiki, aš neseniau turėjau   ciurnos trauma . Kadangi kojai atsistatyti ir pasveikti reikės nemažai laiko, tai planuoju gerti papildus. Gal kas žinote, kurie labiausiai veiksmingi?

10

Re: Sportas be papildu

jei sportuojate naturaliai, pasirūpinkite kad organizmas gautu visų reikiamu vitaminu . mesos ir pieno ypač atsisakymas nera gera idėja notžrint sveikai sportuoti. profesionalus sportininkai geria labai daug  pienos,  mesa ir tikrai nera bloa, blogai gali buti net grudines kultūros jei nežinomas saikas. o šiaip aš propoguoju sveika sporta, be papildu ir steroidu juolab.