1

Tema: zmogus ir visuomene

Ar jus siame portale esate surades tikra drauga?

2

Re: zmogus ir visuomene

Ne, bet kituose esu.

3

Re: zmogus ir visuomene

Keista, kad vienoje vietoje tūkstančiai vienišų (bent taip manančių), o niekaip neranda vienas kito.

4

Re: zmogus ir visuomene

Daiva parašė:

Keista, kad vienoje vietoje tūkstančiai vienišų (bent taip manančių), o niekaip neranda vienas kito.

man nekeista, suprantu kas kaip vyksta, bet turbūt sunku rasti žmogų kuris irgi matytų kas vyksta ir turėtų kažkiek panašiais vertybes.

tarp kitko, parašiau karštoje linijoje apie tai kad neatitinka statistika ką rodo skaičiukai svetainės viršuje ir realiai - mano žinutę ištrynė ir tarsi bloką uždėjo kad pusei dienos negalėčiau rašyti į karštą liniją. Kadangi tai mokamų paslaugų nekokybiškas tiekimas galima būtų ir į teismą paduoti ar kokį skandalą sukelti, svetainės prižiūrėtojai žaidžia su ugnimi ir melu, o tai pavojinga. pabandykit patys paspausti ir pažiūrėti kad kur online tarkim merginos rezultatai pateikiami puslapiais po 6 stulpelius po 6 eilutes, viso 36 zmonės per puslapį, paspaudžiat ant paskutinio puslapio ir sudauginat 36 kart paskutinis puslapis net neskaičiuojant kiek ten paskutiniam puslapyje ir palyginkit su skaičiumi kurį rodo viršuje. Čia toks "velniavos" išbandymas.

5

Re: zmogus ir visuomene

Vaidas parašė:

man nekeista, suprantu kas kaip vyksta, bet turbūt sunku rasti žmogų kuris irgi matytų kas vyksta ir turėtų kažkiek panašiais vertybes.

"Jei ieskai tikru draugu, su vidinem vertybem - parasyk." O kokios Jūsų vertybės? Reikalavimai partneriui: "nuoširdumas, gebėjimas pasitikėti." Būti nuoširdžiais mes galime tik su tais, kuriais pasitikim, o norint pasitikėti
reikia pažinti....

6

Re: zmogus ir visuomene

Nemanau kad vos tik panorejus ir pradejus ieskoti imanoma susirasti tikru draugu...
Tai galima butu palyginti su akmeniu vandens gludinamu.... Tai ilgas nuobodus ir gana nemalonus procesas... Kadangi kaip musu liaudies ismintis kuri niekada neklysta teigia drauga tiktai nelaimeje pazinsi ir jokiu budu laimeje....

7

Re: zmogus ir visuomene

cia tikrai ne ta vieta draugu paieskai, nes cia susirinke butent tokie, kurie del ivairiu priezasciu draugauti negali ar nemoka.

8

Re: zmogus ir visuomene

Negali ? nemoka? nera tokiu zmoniu kurie negali ar tarkim nemoka susirasti draugu. Tiesiog kitiems pasiseka  kai ju gyvenime atsiranda zmogus kuris priima ji toki koks jis yra ir uzsimezga tikra draugyste arba jei zmogus tik sedi namie ir nekisa nosies is namu tai tada taip menka galimybe kad zmgus susiras drauga. Taciau negali ar nemoka? Sie issireiskimai mielas drauge ne vietoje, sakyciau zmogaus pasyvumas, vangumas - sitie trigeriai kurie lemia vienisuma.

9 (redagavo Valdas 2015-11-09 18:02)

Re: zmogus ir visuomene

Taip. Tikrą draugę su kuria gera mylėtis. Kitaip būčiau kaip gėjus, jei turėčiau šiaip draugę.