1

Tema: Dovanos Kalėdoms

Taigi. Ką nusprendėte šiais metais dovanoti artimiesiems? Pasidalinkite, gal padėsite tokiems, kaip aš, kurie nenumano, kaip nustebinti šeimos narius.

2

Re: Dovanos Kalėdoms

artimieji todel ir vadinasi taip, kad tik jus geriausiai juos pazistate:) pagalvokite, kuo jie domisi, kas juos pradziugintu. Sunku patarti. Juk vieniems gera dovana bus knyga, kitiems - meskere ar kelione.

3

Re: Dovanos Kalėdoms

manyčiau vertingas papuošalas artimam žmogui

4

Re: Dovanos Kalėdoms

paimk dezute pvz. nuo saldainiu, ja apdek nelabai tvarkingai keletu senu batareiku, kokia elektronikos plokste nuo seno teliko, zadintuva, viska apvyniok skirtingu spalvu elektros laidu ir izoliacija. tada sudedi i dezute nuo torciuko, uzrisi kaspina, baigta.
tikrai visi nustebs . tiesa, paciam sventes gali tekti praleist uz grotu, bet juk kai kam tai irgi gali buti savotiska staigmena smile

5

Re: Dovanos Kalėdoms

Antanas Patamsis parašė:

paimk dezute pvz. nuo saldainiu, ja apdek nelabai tvarkingai keletu senu batareiku, kokia elektronikos plokste nuo seno teliko, zadintuva, viska apvyniok skirtingu spalvu elektros laidu ir izoliacija. tada sudedi i dezute nuo torciuko, uzrisi kaspina, baigta.
tikrai visi nustebs . tiesa, paciam sventes gali tekti praleist uz grotu, bet juk kai kam tai irgi gali buti savotiska staigmena smile

Šmaikšti idėja, patiko man big_smile

6

Re: Dovanos Kalėdoms

dovanas geriau ieskotis is anksto kad nereiketu paskutine diena begioti po parduotuves. jeigu noriu labai nustebinti zmogu ir padovanoti jam isskirtine dovana tada perku is ebay.com koki retesni daikta atitinkanti zmogaus pomegius ir interesus. o ten tikrai galima idomiu daiktu surasti. tenka vargti su atgabenimu ir ismuitnimais bet kartais tai pasiteisina. taip pat daznai bunu Prancuzijoje ir is ten visada parsivezu daug lauktuviu. visokie suvenyrai kvepalai moteriski rankinukai zoleliu kvepalu ir skysto muilo rinkiniai kartais kolekcinis vynas ir sampanas. prancuziski suvenyrai puikiai tinka kaip dovanos todel niekada neturiu problemu ka padovanoti kam nors kaledu ar gimtadienio proga. jau tu suvenyru esu privezes pilna kambari todel dziaugiuosi kai per sventes turiu proga viska isdovanuoti

7

Re: Dovanos Kalėdoms

Nepatinka man dovanos nes 99 is simto tau padovanoja kazkoki mesla kuris niekam nereikalingas. Ne kainoje reikalas net jai tai koks Iphone ar  aple - tiesiog man patinka nokia ir asus. Pasui spalva ne ta ,ismera ,dydis ir parametrai . Zodziu visi mes turime skirtingus skonius todel as nieko nedovanoju , o jei man kazka dovanoja mane pastato i nepatogia padeti. Nu gauni koki buteli raudono vyno tai as mainais turiu dovanoti kazka? Padovanosiu ir as koki buteli ferrari ,tai ka apsikeiciam buteliais,  dovanom? Tai ne kaledos o kazkoks masinis konsumizmas ir tiek . Buvo geriau kai atvirutes siuntem :::035

8

Re: Dovanos Kalėdoms

Tomas parašė:

Nepatinka man dovanos nes 99 is simto tau padovanoja kazkoki mesla kuris niekam nereikalingas. Ne kainoje reikalas net jai tai koks Iphone ar  aple - tiesiog man patinka nokia ir asus. Pasui spalva ne ta ,ismera ,dydis ir parametrai . Zodziu visi mes turime skirtingus skonius todel as nieko nedovanoju , o jei man kazka dovanoja mane pastato i nepatogia padeti. Nu gauni koki buteli raudono vyno tai as mainais turiu dovanoti kazka? Padovanosiu ir as koki buteli ferrari ,tai ka apsikeiciam buteliais,  dovanom? Tai ne kaledos o kazkoks masinis konsumizmas ir tiek . Buvo geriau kai atvirutes siuntem :::035

Nu nebūk toks rimtas. big_smile Pvz., man gali dovanoti bet ką. Praktiška ar nepraktiška - nesvarbu. smile Tiesiog priimi tai kaip dovaną ir viskas.

9

Re: Dovanos Kalėdoms

Kiekvienais metais turiu problemą su kalėdinėmis dovanomis, bet šiais metais atradau labai gerą svetainę (https://kaledos.lt/), kurioje gali pasirinkti kam nori dovanoti dovaną ir tada išmeta daug įvairių idėjų. Labai pasiteisino, nes tinka ir ne tik kalėdiniu laikotarpiu.

10

Re: Dovanos Kalėdoms

Kaledos.. dovanos...
fu..

11

Re: Dovanos Kalėdoms

Kalėdos, dovanos - puiki šventė. Būtinai apžiūrėsime nuorodą.

12

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Kalėdos, dovanos - puiki šventė. Būtinai apžiūrėsime nuorodą.

padovanosiu tau pripuciama zmona...pagaminta is tinkamu tureti vaiku, genu.

13

Re: Dovanos Kalėdoms

padovanosiu tau pripuciama zmona...pagaminta is tinkamu tureti vaiku, genu.

Tikrai geriau būtų pripučiama lėlė nei Laimutė. Ji būtų protingesnė. ;DDD

14

Re: Dovanos Kalėdoms

Bet ir tai rašydamas, iš dalies juokauju, nes tai kaip žaidimas. wink

15

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

padovanosiu tau pripuciama zmona...pagaminta is tinkamu tureti vaiku, genu.

Tikrai geriau būtų pripučiama lėlė nei Laimutė. Ji būtų protingesnė. ;DDD

oi..gudrutis atsirado... padovanosiu tau tada "plastine operacija"...snip-snap zirklutem per seklinius latakelius ir bus ramu... nebesiveisi toliau big_smile

16

Re: Dovanos Kalėdoms

Deivil parašė:
Laimute parašė:
Valdas parašė:

Tikrai geriau būtų pripučiama lėlė nei Laimutė. Ji būtų protingesnė. ;DDD

oi..gudrutis atsirado... padovanosiu tau tada "plastine operacija"...snip-snap zirklutem per seklinius latakelius ir bus ramu... nebesiveisi toliau big_smile

Kaip vyras netureciau sutikti xD
bet kadangi kalbam apie valda tai pokui - kastruojam

:::024

17

Re: Dovanos Kalėdoms

Laimute parašė:
Valdas parašė:

oi..gudrutis atsirado... padovanosiu tau tada "plastine operacija"...snip-snap zirklutem per seklinius latakelius ir bus ramu... nebesiveisi toliau big_smile

Padovanok savo anūkam, jei vaikai jau prisidaugino. ;DDD O tu dauginaisi, bet gavosi ukrainietiškas šū das, tai paleidai šū do į pasaulį ir tiek. ;DDD O Mano vaikų - oj bus daug. Tik ne tie šū dai, kuriuos luošino kaip norėjo. ;DDD

ukrainietiskas? vaikuti, ten tiek tiesos, kiek tavo galvoj smegenu - NULIS. negi manai, kad tau galima apie save, tikrus ir neisgalvotus asmeniskus dalykus pasakoti? naivuolis.

Dabar viskas aisku kad jis ne moters cia iesko.
Jam forumu reikia.

Kituos tinklalapiuose forumuose adminai greitai tvarko, cia administracija svilpauja, jiem svarbu vartotoju pinigai bet tikrai ne kokybe.

O dar kituose forumuose nera nariu ten tuscia.
Cia ir yra nariu ir jis gali skiesti nesamones nes adminai miega, kol pirstu neparodei tol nesutvarkys problemos.

Tai taip ir gaunasi. Jei kada sis tinklalapis atsinaujins ir idiegs nauja funkcija kad norint registruotis reiketu kazkokio rimtesnio patvirtinimo, gaus bana ir nebeprisijungs jis cia daugiau niekada.

18 (redagavo Laimute 2018-10-12 17:55)

Re: Dovanos Kalėdoms

taip, jam reikia vien tik forumu platformos. tuoj, po uzbaninimo ten, jis cia ir prisiregistravo. viskas ir man dabar aisku. naudoja puslapi kaip saves ir savo nesamoniu reklama ir skleidima, bei platinima.

19

Re: Dovanos Kalėdoms

Būtų geriausia, jei baną gautumėte jūs. Tada ateitų nauji žmonės, kurie galbūt bendrautų normaliai. Bet tik ne jūs. Tik ne šitas šlamštas. ;DDD

20

Re: Dovanos Kalėdoms

Moteris čia tinkamas seksui jau radau. Beliko susitikti, bet dar ne laikas. Dar reikia pabūti ramiai. Galų gale - pakaišiojimas į moterį mano gyvenimo kokybės nekeičia. ;DDD