21 (redagavo Valdas 2018-10-12 18:18)

Re: Dovanos Kalėdoms

Laimute, aš čia prisiregistravau ne po užbaninimo ten, o paieškoti tinkamų. Taip, kad vėl tavo galva kvailai supranta, bet ką padarysi. ;DDD Ten buvo ypatingas dūros stumimas, tyčia sukeliant poreikį mane užbaninti. Galėčiau ir ten susikurti naujų anketų, bet ten neįdomu. Ten degeneratai. Bet ir jūs degeneratai. Tiek, kad čia yra merginų ir moterų paieška. ;DDD

22

Re: Dovanos Kalėdoms

kalbi apie kazkokius ale normalius zmones
bet visi tie normalus zmones kurie cia retsykiais buvo uzsuke stume ant taves ir isejo.
Ateis ir kiti stums.
Nes tu durnas.
Ant taves nestumtu tik jei atsidurtum tarp durniu kaip pats.
Bet liudna o gal dziugu tai kad tokiu durniu kaip tu daugiau nera.
Todel kad ir kur tu beeisi taves visur laukia tas pats likimas.
Bet dar dabar prie to paties ir zinome kad esi kur va.

23 (redagavo Valdas 2018-10-12 18:25)

Re: Dovanos Kalėdoms

Deja, bet visi jie tokie patys deb ilai kaip ir tu. Šū dai visiški ir tiek. ;DDD Ir deja, bet aš esu tokių kūr vų kaip tu, ir panašių dūchintojas. ;DDD

24

Re: Dovanos Kalėdoms

Mano vokietis mano, kad tavo pastangos neturi jokios prasmės, nes turėtum suprasti, kas tu jam esi. ;DDD
Kas buvo ir yra visi tokie, kaip tu - deb ilai negrai. ;DDD

25

Re: Dovanos Kalėdoms

haha sudai hahaha vokietis ha ha haha sudai ha ha genai haha
;DDD

haha sudai...

nieko protingo is taves nesu dar girdejes
nieko isvis apart to nesu is taves girdejes.
kazkoks kaimo marozelis
pisciau i dantis ir issiskiestum.

26

Re: Dovanos Kalėdoms

Nes tu deb ilas, todėl nieko nesupranti, todėl ką tu galėjai girdėti, daune jobanas. Mano vokietis sako, kad tu visiškas šū das. Urodų atstovas spaudai. Apsišiktum, o ne pistum, šū dų atlieka. Apsišikęs ir namo nueitum. Nuo p isa begalvis. ;DDD

27

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Laimute, aš čia prisiregistravau ne po užbaninimo ten, o paieškoti tinkamų. Taip, kad vėl tavo galva kvailai supranta, bet ką padarysi. ;DDD Ten buvo ypatingas dūros stumimas, tyčia sukeliant poreikį mane užbaninti. Galėčiau ir ten susikurti naujų anketų, bet ten neįdomu. Ten degeneratai. Bet ir jūs degeneratai. Tiek, kad čia yra merginų ir moterų paieška. ;DDD

jo...patikejau.
gerai...nusiramink. tiek to. daugiau is taves nebesityciosiu. ne man, bobutei juoktis is vaiku … jei normaliai ko paklausi , atsakysiu... su salyga, kad konstruktyviai, nuosekliai ir pagristai pateiksi savo mintis.

28

Re: Dovanos Kalėdoms

silpnas tu zmogus.
silpni tavo genai
ypac smegenyse tai atsiliepe.

29

Re: Dovanos Kalėdoms

Laimute parašė:
Valdas parašė:

Laimute, aš čia prisiregistravau ne po užbaninimo ten, o paieškoti tinkamų. Taip, kad vėl tavo galva kvailai supranta, bet ką padarysi. ;DDD Ten buvo ypatingas dūros stumimas, tyčia sukeliant poreikį mane užbaninti. Galėčiau ir ten susikurti naujų anketų, bet ten neįdomu. Ten degeneratai. Bet ir jūs degeneratai. Tiek, kad čia yra merginų ir moterų paieška. ;DDD

jo...patikejau.
gerai...nusiramink. tiek to. daugiau is taves nebesityciosiu. ne man, bobutei juoktis is vaiku … jei normaliai ko paklausi , atsakysiu... su salyga, kad konstruktyviai, nuosekliai ir pagristai pateiksi savo mintis.

nuosekliai pagris jis savo mintis xD

Gal ir ne tau bobutei juoktis is vaiku.
Bet juk ir naivumas turejo praeiti su metais.

Juk kalba eina apie valda
o tu apie konstruktyvuma kalbi. Reikejo si zodi kaip nors isversti jam patogiau kad jis suprastu. Lyg aiskintum suniui.

30

Re: Dovanos Kalėdoms

Kam rūpi, kuo tu patikėjai, šūd beždžione laimute. ;DDD rašei, kad tavo vaikas vedė ukrainietę. Tai rodo, kad situacija šūdina. ;DDD

31

Re: Dovanos Kalėdoms

Deivil deb iliuk - nesiplaikstyk tarp tos pyn dos sijono, atsilikėli. ;DDD

32 (redagavo Valdas 2018-10-12 18:37)

Re: Dovanos Kalėdoms

Durne laimute, kad tau pavyktų iš manęs pasityčioti, pirma reikėtų iškastruoti visą šū dą, iš kurio tu esi sudaryta tautine prasme, ir tada vistiek žvengčiau iš tavęs, nes nieko neliktų. ;DDD

33

Re: Dovanos Kalėdoms

Todėl, manau, supranti, kad man su tavim bei su tuo asilu bendrauti kaip su normaliais žmonėmis - nėra jokio pagrindo.; DDD

34

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Deivil deb iliuk - nesiplaikstyk tarp tos pyn dos sijono, atsilikėli. ;DDD

Prie ko cia slapstymasis?
As turiu dabar galia tave uzblokuot kada noriu reportindamas adminams.

Atgal i buda kekse.

35

Re: Dovanos Kalėdoms

Deivil parašė:
Laimute parašė:
Valdas parašė:

Laimute, aš čia prisiregistravau ne po užbaninimo ten, o paieškoti tinkamų. Taip, kad vėl tavo galva kvailai supranta, bet ką padarysi. ;DDD Ten buvo ypatingas dūros stumimas, tyčia sukeliant poreikį mane užbaninti. Galėčiau ir ten susikurti naujų anketų, bet ten neįdomu. Ten degeneratai. Bet ir jūs degeneratai. Tiek, kad čia yra merginų ir moterų paieška. ;DDD

jo...patikejau.
gerai...nusiramink. tiek to. daugiau is taves nebesityciosiu. ne man, bobutei juoktis is vaiku … jei normaliai ko paklausi , atsakysiu... su salyga, kad konstruktyviai, nuosekliai ir pagristai pateiksi savo mintis.

nuosekliai pagris jis savo mintis xD

Gal ir ne tau bobutei juoktis is vaiku.
Bet juk ir naivumas turejo praeiti su metais.

Juk kalba eina apie valda
o tu apie konstruktyvuma kalbi. Reikejo si zodi kaip nors isversti jam patogiau kad jis suprastu. Lyg aiskintum suniui.

beviltiskas valdas...pypiec

36

Re: Dovanos Kalėdoms

Ar buvo žodis slapstymasis, ar tavo galva veikia šūdinai? Tu neturi jokios galios, tik esi nevykėlis, nes nesugebi atlaikyti mano rašymo, todėl verki adminams, kad užblokuotų, kurie yra tokio paties durno supratimo, kaip ir tu. ;DDD

Buda ir kekšė - yra antras ir trečias tavo vardas, todėl nelok, ir nesiskėryčiok. ;DDD

37

Re: Dovanos Kalėdoms

Laimute, mažiau beviltiškas už tave, todėl jei esi per toli nuo veidrodžio - nevenk preiti prie jo arčiau. ;DDD

38

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Durne laimute, kad tau pavyktų iš manęs pasityčioti, pirma reikėtų iškastruoti visą šū dą, iš kurio tu esi sudaryta tautine prasme, ir tada vistiek žvengčiau iš tavęs, nes nieko neliktų. ;DDD

taigi matai, kad pavyko. as pajuokavau, pakalbejau pagal tave, o tu ir patikejai. nera musu gimineje jokiu priemaisu, vaikeli. nuo proproproproseneliu visi lietuviai. bet nenusivilk taip. nevisi juk gryni lietuviai, ne tu vienas toks wink

39

Re: Dovanos Kalėdoms

Apie grynumą gali tik pasvajoti. Ukraina ir pyzdinimas į Vokietiją su grynumu neturi nieko bendro. ;DDD

40

Re: Dovanos Kalėdoms

Be to. Apie patikėjimą gali tik pasvajoti, nes aš niekuo netikiu, ką čia kas rašo, o tik spekuliuoju esama informacija ir tiek. ;DDD Kaip gaila, kad tokios neteisingos išvados. ;DDD