41

Re: Dovanos Kalėdoms

Grynai nacis. Ir svarbiausia atsilikelis.
Garantuoju tau rumunai yra silpna tauta

42

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Apie grynumą gali tik pasvajoti. Ukraina ir pyzdinimas į Vokietiją su grynumu neturi nieko bendro. ;DDD

:::044:::044:::044

43 (redagavo Valdas 2018-10-12 18:49)

Re: Dovanos Kalėdoms

Koks dar nacis, ką čia kliedi. Realūs faktai. O kas gero iš rumunų? Žinoma, jie visiškai silpna tauta. Trečiojo pasaulio tauta - tautų hierarchijoje.

44

Re: Dovanos Kalėdoms

Ir serbija

45

Re: Dovanos Kalėdoms

Minedo brolis tu nieko nepasakysi

46 (redagavo Valdas 2018-10-12 18:50)

Re: Dovanos Kalėdoms

Tas pats ir Serbija.

47

Re: Dovanos Kalėdoms

Į Minedą nebent tu panašus. Jei nuotrauka tavo - tai akivaizdžiai, o jei ne - tada slėpi. ;DDD

48

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Be to. Apie patikėjimą gali tik pasvajoti, nes aš niekuo netikiu, ką čia kas rašo, o tik spekuliuoju esama informacija ir tiek. ;DDD Kaip gaila, kad tokios neteisingos išvados. ;DDD

dabar tik lieka, kad pasakytum, jog ir tu pajuokavai...ir paneigtum visas savo tariamas tautybes... nugriuciau is juoko big_smile big_smile

49

Re: Dovanos Kalėdoms

O ne - ten gryna tiesa, todėl mano vokietis ir šaiposi iš tavo triperizmo. ;DDD

50

Re: Dovanos Kalėdoms

O kokia tautybė valina į Vokietiją? Jei būtų vokiečių, tada būtų suprantama, bet tada ir daugintumeisi su vokiečių turinčiu vyru. Deja, nieko gero. Tikiuosi tu ne Vokietijoje, ir bus galima įrodyti kažkaip - tavo grynatautiškumą, kuris baigtųsi ta pačia, beždžioniška prigimtimi. ;DDD

51

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

O kokia tautybė valina į Vokietiją? Jei būtų vokiečių, tada būtų suprantama, bet tada ir daugintumeisi su vokiečių turinčiu vyru. Deja, nieko gero. Tikiuosi tu ne Vokietijoje, ir bus galima įrodyti kažkaip - tavo grynatautiškumą, kuris baigtųsi ta pačia, beždžioniška prigimtimi. ;DDD

na, va...gavai nauja uzduoti. stenkis. as palauksiu.

52

Re: Dovanos Kalėdoms

Gavau naują užduotį? Iš ko? Turbūt išprotėjai. ;DDD Čia tik aš galiu dalinti užduotis 'grynoms lietuvėms'. Pavyzdžiui, besąlygiškai paklusti mano vokiečiui. ;DDD Na, gerai, leidžiu jums išsidirbinėti, bet kas iš to. ;DDD

53

Re: Dovanos Kalėdoms

Geriau pati atskleisk savo tikrąją tautinę sudėtį, nes man neįdomu ją nustatinėti. ;DDD

54

Re: Dovanos Kalėdoms

Be to, kas žino, kieno ten nuotraukos. ;DDD

55

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Geriau pati atskleisk savo tikrąją tautinę sudėtį, nes man neįdomu ją nustatinėti. ;DDD

lietuve as . gryna lietuve.

56

Re: Dovanos Kalėdoms

Netikiu. Labai neįtikėtina, kad gryna lietuvė, paliktų šalį dėl Vokietijos. Tikimybė turėtų būti labai maža. Turi būti mažiausiai viena kita tautybė, kuri skatintų taip elgtis.

57

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

O ne - ten gryna tiesa, todėl mano vokietis ir šaiposi iš tavo triperizmo. ;DDD

nesigirk tu savo tuo vokieciu. nemegsta ju niekas labai jau... nesako tiesiai, bet sirdyse nemegsta. i uzsieni nuvykus niekada vokiskai nekalbu wink

58 (redagavo Valdas 2018-10-12 19:13)

Re: Dovanos Kalėdoms

Ką reiškia niekas? Kokie nors nevykėliai gal ir nemėgsta. Bet tik ne kokybiškiausios tautos. ;DDD Aš tik šiaip žaidžiu žodžiais, įdėdamas vokiečių. O tie, kurie nemėgsta - kam tai rūpi.

59

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Netikiu. Labai neįtikėtina, kad gryna lietuvė, paliktų šalį dėl Vokietijos. Tikimybė turėtų būti labai maža. Turi būti mažiausiai viena kita tautybė, kuri skatintų taip elgtis.

isvykau is meiles savo vyri. kadangi esu globaliai mastanti, tai gyvenimas Vok. nedaro manes ne lietuve.

60

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Ką reiškia niekas? Kokie nors nevykėliai gal ir nemėgsta. Bet tik ne kokybiškiausios tautos. ;DDD Aš tik šiaip žaidžiu žodžiais, įdėdamas vokiečių. O tie, kurie nemėgsta - kam tai rūpi.

kodel tu pastoviai atsiimi tai, ka pasakes ? laikykis savo nuomones. vien tam, kad mn papriestarautumei, pamini savo isitikinima?