81

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Baik tu kliedėti apie tuos vaikus. Tokios man - dulkinimuisi kaip tik. ;DDD Na, neprisimeni, tai neprisimeni. Bet turi būti.

Ne pasitaiko, o tai yra rūšis. Blogiečių rūšis (galima vadinti mafijos rūšimi), geriečių rūšis. Civilių rūšis. Ne civilių rūšis (policijos, kariuomenės ir taip toliau). Kiek ko yra - tiek tai ir veikia.

taigi rasau, kad lietuvaiciai...skaityk atidziau

82 (redagavo Valdas 2018-10-12 20:16)

Re: Dovanos Kalėdoms

Perskaičiau. Tai kas, kad rašai. Tai nesutampa su emigraciniu elgesiu.

83 (redagavo Valdas 2018-10-12 20:19)

Re: Dovanos Kalėdoms

Beje. Dabar (nuo tada, kai ėmėme normaliai) mes bendraujam per mano rusų tautybę, nes vakarienei gėriau pieną ir valgiau sūrį. Ir mes jau kurį laiką normaliai susirašinėjam. Tai kuriai tavo tautybei tai visai tinka? Gal ir lietuvių, kas žino, bet aš noriu išsiaiškinti, kokia dar galėtų būti. Man tai patinka.

84

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Perskaičiau. Tai kas, kad rašai. Tai nesutampa su emigraciniu elgesiu.

kodel? vyras tai mano lietuvis.

85 (redagavo Valdas 2018-10-12 20:23)

Re: Dovanos Kalėdoms

Kartoju, kad nėra jokios garantijos, jog jis grynatautis lietuvis, nes nežinoma, kas su kuo poravosi prieš 1000 metų ir panašiai. Emigracinis elgesys rodo, kad turi būti dar bent viena, kita tautybė. Kitaip jūs turėtumėte būti 'prikalti' prie Lietuvos.

86 (redagavo Laimute 2018-10-12 20:26)

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Kartoju, kad nėra jokios garantijos, jog jis grynatautis lietuvis, nes nežinoma, kas su kuo poravosi prieš 1000 metų ir panašiai. Emigracinis elgesys rodo, kad turi būti dar bent viena, kita tautybė. Kitaip jūs turėtumėte būti 'prikalti' prie Lietuvos.

ne. as su sita tavo nuomone nesutinku. mano patirtis rodo ka kita. mano vyras neturi buti grynatautis, kad as buciau gryna lietuve. mes ne gimines. kalba eina apie mano tautybe.

87

Re: Dovanos Kalėdoms

Kokia patirtis ir ką ji rodo?

88

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Kokia patirtis ir ką ji rodo?

as cia gyvendama likau lietuve, kaip ja ir buvau. gyvenamoji vieta mano tautybes nepakeite. stai mano patirtis.

89

Re: Dovanos Kalėdoms

einu miegot...man jau pilva skauda, nebegaliu

90

Re: Dovanos Kalėdoms

Tai gerai. Tu ir turi likti lietuve, nes ja esi. Bet kaip tu paaiškinsi poreikį gyventi ne Lietuvoje? Tinkamų vyrų tai pilna, o tu keliauji pas tą, kuris Vokietijoje? Kuo jis ypatingas, ko neturi lietuviai Lietuvoje. Manau, kad atsakymas yra: kita, reikiama tautybė.

91

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Tai gerai. Tu ir turi likti lietuve, nes ja esi. Bet kaip tu paaiškinsi poreikį gyventi ne Lietuvoje? Tinkamų vyrų tai pilna, o tu keliauji pas tą, kuris Vokietijoje? Kuo jis ypatingas, ko neturi lietuviai Lietuvoje. Manau, kad atsakymas yra: kita, reikiama tautybė.

ne, jis gavo cia darba gera. tai kaip as, kaip zmona, nevaziuosiu su juo...i pasaulio krasta buciau del jo nukeliavusi. meile, tai ne juokas cia tau...

92 (redagavo Valdas 2018-10-12 20:36)

Re: Dovanos Kalėdoms

Kodėl jis ten keliavo, kodėl jis ten ieškojo? Manau, grynatautis nekeliautų kažkur į Vokietiją. Jam būtų svarbiausia lietuviai, lietuvės ir Lietuva. Tau irgi.

93

Re: Dovanos Kalėdoms

Puiku, kad pilvas pasportavo. ;DDD

94

Re: Dovanos Kalėdoms

spejau perskaityt, ka istrynei... aha...pilvo presui gerai , vietoj atsilenkimu… juokas dalykas nuostabus. dazniau juokis ir tu.

95

Re: Dovanos Kalėdoms

Kaip gaila, o gal ir gerai. Ten buvo vėl mano blogietis trumpam atsiradęs eteryje. ;DDD Juokiuosi. Šiandien labai daug juokiausi.

96

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Kodėl jis ten keliavo, kodėl jis ten ieškojo? Manau, grynatautis nekeliautų kažkur į Vokietiją. Jam būtų svarbiausia lietuviai, lietuvės ir Lietuva. Tau irgi.

kartoju. jis neturi buti grynatauciu, kad mano tautybe liktu LIETUVE.

97

Re: Dovanos Kalėdoms

Jei tu būtum grynatautė, manau, nesirinktum negrynataučio. Tavo tautybė lieka lietuvė, bet aš bandau išsiaiškinti, ar nėra ir kitos.

98

Re: Dovanos Kalėdoms

dabar labanakt. iki kito susikoliojimo.

99

Re: Dovanos Kalėdoms

Valdas parašė:

Jei tu būtum grynatautė, manau, nesirinktum negrynataučio. Tavo tautybė lieka lietuvė, bet aš bandau išsiaiškinti, ar nėra ir kitos.

bandyk. man tik tas zinoma, kas itraukta i geneologini medi.

100

Re: Dovanos Kalėdoms

Labanakt. Pasistengsiu su tavim bent jau nesikolioti. Po to man tai nepatinka. Bet ir tu pasistenk nieko blogo neparašyti. wink