61 (redagavo Aivaras 2015-12-17 22:15)

Re: Pažintys moksliukams

Vik parašė:
Aivaras parašė:

Aš universitete dirbu CERN ALICE detektoriaus duomenų analizės optimizavimu.
Dirbu NASDAQ akcijų biržos sistemų apkrovų prediction'u ir realtime balansavimu.

Tokios bent iš pažiūros nelabai susijusios veiklos sritys smile

Dirbti su tuo, kuo nori,  yra prabanga. big_smile
Šiap pritaikymas nėra susijęs, bet iš esmės abiem atvėjais tai yra big data algoritmų optimizavimas.

62

Re: Pažintys moksliukams

Nė velnio nesuprantu apie tai, bet darbas su CERN skamba pakankamai kietai smile

63

Re: Pažintys moksliukams

Vik parašė:
Aivaras parašė:

Aš universitete dirbu CERN ALICE detektoriaus duomenų analizės optimizavimu.
Dirbu NASDAQ akcijų biržos sistemų apkrovų prediction'u ir realtime balansavimu.

Tokios bent iš pažiūros nelabai susijusios veiklos sritys smile

Kodėl nesusijusios? Čia ta pati sritis. Sistemų apkrovų numatymas ir balansavimas yra duomenų analizės optimizavimas.

64

Re: Pažintys moksliukams

Tomas parašė:
Vik parašė:
Aivaras parašė:

Aš universitete dirbu CERN ALICE detektoriaus duomenų analizės optimizavimu.
Dirbu NASDAQ akcijų biržos sistemų apkrovų prediction'u ir realtime balansavimu.

Tokios bent iš pažiūros nelabai susijusios veiklos sritys smile

Kodėl nesusijusios? Čia ta pati sritis. Sistemų apkrovų numatymas ir balansavimas yra duomenų analizės optimizavimas.

Matai, kai aš visame šitame supratau tik "CERN" ir "akcijų birža", tai ir atrodė nesusiję big_smile. Matematiniai dalykai nėra mano stiprioji pusė.

65

Re: Pažintys moksliukams

Vik parašė:
Tomas parašė:
Vik parašė:

Tokios bent iš pažiūros nelabai susijusios veiklos sritys smile

Kodėl nesusijusios? Čia ta pati sritis. Sistemų apkrovų numatymas ir balansavimas yra duomenų analizės optimizavimas.

Matai, kai aš visame šitame supratau tik "CERN" ir "akcijų birža", tai ir atrodė nesusiję big_smile. Matematiniai dalykai nėra mano stiprioji pusė.

Spėju ir aš ne visai teisingai supratau, bet pagal trumpą prisistatymą tai atrodo kad abu darbai yra sistemos darbo optimizavimas. Tik sistemos kitos, ir optimizavimas atitinkamai skiriasi smile Nu, bet čia Aivaras tiksliau papasakos, jis gi tiksliukas smile (no offense). Tik sekundei pabandžiau įsivaizduot, kas būtų, jei šio portalo beraščiai troliai stotų prie tokių sistemų optimizavimo darbo big_smile Tikriausiai būtų "Ai... koks skirtumas, koks čia ženklas turi būt, parašysiu kaip man lengviau... Enter... Ei! Kas išjungė šviesą?!" big_smile

66

Re: Pažintys moksliukams

Iš esmės su CERN ir ALICE mano darbas absoliučiai pagalbinis.
ALICE turi surinkus krūvą duomenų, shitload. Didžioji dalis yra unaccounted for, nepriskirta jokiai teorijai. Pagrindinių teorijų šiukšlės. Koks nors profesorius sugalvoja kokią tai hipotezę, kas ten galėtų būti, parašo tokią formulę, kurios neįmanoma simuliuoti, nes tiesiog per daug.
Tada prasideda mano darbas, formulę reikia prastinti (kintamuosius keisti konstantom) iki simuliuojamo lygio ir tada bandyti tarp tų pašalinių duomenų ieškoti ar yra kas nors panašaus ar ne. Taip ir išnaudoja mus matematikos magistrantus ETH mokslininkai.

NASDAQ - turiu kiekvieną užsakymą. Tiek buvusį, tiek real time. Tai vėl didžiulis kiekis duomenų, bandom rašyti algortimus kurie išjunginės/įjunginės serverius taip taupat pinigus arba išvengiant "žiema užklupo netikėtai".
Side project - "idealus" akcijų biržos roboto matematinis modelis, šitą rašau paperį, planuoju pristatyti kaip baigiamąjį.

Kai ALICE viskas dirbama su istoriniais duomenimis ir kokį clusterį užlaužus, nes kabliataškis ne ten - jokio real world impact nėra. NASDAQ - viskas yra real time, kiekviena klaida yra labai, labai brangi.

Trolių pas mus nėra. For reasons. big_smile

Tai va, būtų labai įdomu jei plačiau ir jūs papasakotumėt ką darot.

67

Re: Pažintys moksliukams

Aivaras parašė:

Iš esmės su CERN ir ALICE mano darbas absoliučiai pagalbinis.
ALICE turi surinkus krūvą duomenų, shitload. Didžioji dalis yra unaccounted for, nepriskirta jokiai teorijai. Pagrindinių teorijų šiukšlės. Koks nors profesorius sugalvoja kokią tai hipotezę, kas ten galėtų būti, parašo tokią formulę, kurios neįmanoma simuliuoti, nes tiesiog per daug.
Tada prasideda mano darbas, formulę reikia prastinti (kintamuosius keisti konstantom) iki simuliuojamo lygio ir tada bandyti tarp tų pašalinių duomenų ieškoti ar yra kas nors panašaus ar ne. Taip ir išnaudoja mus matematikos magistrantus ETH mokslininkai.
NASDAQ - turiu kiekvieną užsakymą. Tiek buvusį, tiek real time. Tai vėl didžiulis kiekis duomenų, bandom rašyti algortimus kurie išjunginės/įjunginės serverius taip taupat pinigus arba išvengiant "žiema užklupo netikėtai".
Side project - "idealus" akcijų biržos roboto matematinis modelis, šitą rašau paperį, planuoju pristatyti kaip baigiamąjį.
Kai ALICE viskas dirbama su istoriniais duomenimis ir kokį clusterį užlaužus, nes kabliataškis ne ten - jokio real world impact nėra. NASDAQ - viskas yra real time, kiekviena klaida yra labai, labai brangi.
Trolių pas mus nėra. For reasons. big_smile
Tai va, būtų labai įdomu jei plačiau ir jūs papasakotumėt ką darot.

Geras, čia įdomiai "taškaisi" smile Trolius tai turėjau raumeny foruminius smile Papasakosiu ir aš ką nors, tik ne šiandien. Miegot jau laikas smile

68

Re: Pažintys moksliukams

Akademija uma ne dajot jesli durak to na vecno big_smile

69 (redagavo Mantas 2015-12-18 09:21)

Re: Pažintys moksliukams

Žmonių problemos atsiranda iš jų ydų.

Mantas.

70 (redagavo Donatas 2015-12-18 17:45)

Re: Pažintys moksliukams

Visų pirma citatų nekuria, o jas išrenga iš protingų žmonių pasisakymų, visų antra šios citatos tu nė velnio nesupratai, tad sakyti, kad ji neskani...kvaila. Jeigu nesupranti paaiškinsiu - protas savo mato vieneto neturi, tad neįmanoma jo išmatuoti. O vienam protui vertint kitą protą yra neįmanoma, nes vertinimas niekada nebus objektyvus, vertinsim pagal savo supratimą ir savo įsitikinimų prizmę. Kalbant apie citatą ji yra teisinga, tik pats,jei galima, norėčiau pridėti jog skiriasi dar ir įgimtas talentas įsisavinint žinias. Jei nesupratai, ką noriu pasakyti paaiškinsiu papraščiau...ekonomistui pasakok apie fizikos dėsnius - jis jų nesupras ir atrodys kvailas, fizikui pasakok apie ekonomikos dėnius, jis jų nesupras ir atrodys kvailas. Visi mes esam unikalūs, vieniem atrodom kvaili, kitiems protingi, ir viskas čia gerai, taip ir duri būti. O kalbant apie tave, aš nedrįsčiau pasakyt, kad tu kvailas, aš drįsiu tau pasakyti, kad supratimo ir suvokimo ratas tamstos yra labai siauras, nes visa tai, ko nežinai ir nesupranti, priimi kaip sapaliones. Gyvenimo maža, kad perskaityt visas knygas, išmokt visas profesijas, todėl tiesiog protingu nebūsi, kadir koks genijus būsi, visvien bus sritis kurioje būsi kvailys.

Tomas parašė:
Donatas parašė:

Čia rimtai jūs diskutuojat apie tai kas protingas, o kas kvailas? big_smile moksliukai, jeigu save laikote netik moksliukais, bet ir protingais, tai pasakykite ką cituoju: "paklausus mokslų daktaro ar jis protingas, jis atsakys esąs per vidurį. Paklauskite vežnyčiotojo ar jis protingas, jis atsakys esąs per vidurį. Visi mes esam vienodai protingi, skiriasi tik gyvenimo patirtis.", kažkaip panašiai skambėtų išvertus į lt kalbą. Tai kas taip yra pasakęs?

Apie tai, kas protingas, o kas ne, diskutuoja čia tik kelios bobos, kurios pačios sau susigalvojo problemą ir pačios įsižeidė. O tavo citata "neskani", nes akivaizdu, kad ne visi yra vienodai protingi ir ne visi turi vienodą patirtį. Kai kurie yra/buvo net genijai, o kiti ne. Ir apskritai (ne į temą), protingomis citatomis savo profilius apsikarsto paprastai tie, kurie tų citatų esmės nesilaiko. Jiems tiesiog gražu. Manau, kad protingi žmonės kuria citatas, nes jos kyla iš jų gyvenimo patirties, o po to minios žioplių puošiasi protingomis frazėmis kaip blizgučiais. Galėčiau pateikt tūkstantį išmintingų citatų, bet tai nereiškia, kad jas visas suprantu. O grįžtant prie tavo klausimo, nežinau kieno tai citata, bet su ja nesutinku. Ji klaidinga. Bet be "nusikaltimo gali būt vartojama grožinėj literatūroj, perkeltine prasme, norint nusakyt patirties svarbumą.

71

Re: Pažintys moksliukams

No e pesaties kap tekre pestoka,,,,serdinga diekuojo, joukiaus iki asaru.

72

Re: Pažintys moksliukams

Donatai, nesakysiu, kad nesupratai, tiesiog pasireiskei ne visai savo srity, todel pataisysiu. fizikas (jeigu jis ne visiem zinomas Kubilius), ekonomikos desnius tikrai supras. va ekonomistas fizikos desnius tikrai ne kiekvienas ..

73

Re: Pažintys moksliukams

Dede Froidas sako,kad sita tema tiems,kurie negauna pakankamai sekso,arba tiesiog nemoka jo duoti {be kompleksu}.......:::026

74

Re: Pažintys moksliukams

groja parašė:

Dede Froidas sako,kad sita tema tiems,kurie negauna pakankamai sekso,arba tiesiog nemoka jo duoti {be kompleksu}.......:::026

Alternatyvi teorija: yra žmonių kurių interesai seksu nesibaigia. smile

75

Re: Pažintys moksliukams

Antanas Patamsis parašė:

Donatai, nesakysiu, kad nesupratai, tiesiog pasireiskei ne visai savo srity, todel pataisysiu. fizikas (jeigu jis ne visiem zinomas Kubilius), ekonomikos desnius tikrai supras. va ekonomistas fizikos desnius tikrai ne kiekvienas ..

Bingo.

76

Re: Pažintys moksliukams

Donatas parašė:

Visų pirma citatų nekuria, o jas išrenga iš protingų žmonių pasisakymų, visų antra šios citatos tu nė velnio nesupratai, tad sakyti, kad ji neskani...kvaila.

Vyruti, tai tu jos nesupratai. Cituoji grožinę literatūrą, kitaip tariant, poeziją, kuri gali turėt kokią nori reikšmę, nes yra abstrakti. Visų pirma, kas tas citatas, tas protingas frazes sukuria, kad kiti po to galėtų "išrengti"? smile Antra, jei tavo citatą komentuoti taip, kaip pateikei, tai ji klaidinga. Tai, kad ne visi žmonės vienodai protingi, yra faktas. Kai ištrauki abstrakčią frazę iš konteksto, jos reikšme gali manipuliuoti. Tavo citatoje protingumas įvardintas perkeltine prasme, norint pasakyti, kad vienos srities specas gali būti kvailas kitoje srityje ir tai yra tiesa. Bet tai nėra dėsnis. Talentingų, kažkurioje srityje "protingų" žmonių yra pilni pakampiai, bet yra ir turinčių daug talentų.

Jeigu nesupranti paaiškinsiu - protas savo mato vieneto neturi,

Jei nesupranti, paaiškinsiu – priklauso nuo to, ką įvardini protu. Jei protas "matavimo vienetų" neturėtų, nebūtų beprotnamių ir kalėjimų. Nebūtų net policijos.

O vienam protui vertint kitą protą yra neįmanoma, nes vertinimas niekada nebus objektyvus,...

Dar ir kaip įmanoma. Objektyvumas priklauso nuo pateiktų skaičių.

O kalbant apie tave,

Čia tema apie mane? Kažką praleidau?

aš nedrįsčiau pasakyt, kad tu kvailas,

Gali sakyt ką nori, svarbiau kuo tavo pasakymas bus paremtas.

aš drįsiu tau pasakyti, kad supratimo ir suvokimo ratas tamstos yra labai siauras, ...

Kalbi apie žmogų, kurio nepažįsti. Kai nagrinėjama siaura sritis, kuria nors viena reikšme, tai reiškia konkretumą arba tikslumą, tai neturi nieko bendro su asmens suvokimo rato platumu ar siaurumu. Ekonomistai patys nesupranta ekonomikos, pjauna grybą kaip turi būt. Kai jie bando lįst į kitas sritis... geriau patylėtų. Fizikai tiria kaip pasaulis veikia, todėl gali nusimanyti ir kitose srityse. Bet čia vėl... apie ką kalbam? Apie konkretų atvejį, ar apie poeziją?

nes visa tai, ko nežinai ir nesupranti, priimi kaip sapaliones.

Sapaliones priimu kaip sapaliones, bet tavo teiginių, kiek pamenu, nevadinau sapalionėm.

77

Re: Pažintys moksliukams

Vik parašė:
Tomas parašė:

Aš čia apie star treka apie žmones kurie skrido dideliame suplotame  vibratoriuje .

Labai įdomius vibratorius naudoji, kad "Enterprise" tau juos primena big_smile

O ooo ! Oo tu apie  sexsa  !Vik atsiusk savo vibratoriaus nuotrauka as jiems "Enterprise" bliuda su fotosopu pripiesiu galesi i facebuka ideti:::b25
Kaip manai jei jau nori kad visi taisiklingai rasytu galimaa paprasyti adminu kad sukurtu kataloga kur butu galima rasyti tik taisiklingai lietuviskai ir su visom tom tavo moksliuku raidem 'žąčęėįšųū,, ? Tame kataloge butu galima kurti moksliuku temas . Uz netaisiklinga rasima butu galima gauti bana  trims menesiams ar pusei metu ? Banas butu iskirtinai moksliuku temoms ne visam forumui 

78

Re: Pažintys moksliukams

Teo parašė:
Vik parašė:
Tomas parašė:

Aš čia apie star treka apie žmones kurie skrido dideliame suplotame  vibratoriuje .

Labai įdomius vibratorius naudoji, kad "Enterprise" tau juos primena big_smile

O ooo ! Oo tu apie  sexsa  !Vik atsiusk savo vibratoriaus nuotrauka as jiems "Enterprise" bliuda su fotosopu pripiesiu galesi i facebuka ideti:::b25
Kaip manai jei jau nori kad visi taisiklingai rasytu galimaa paprasyti adminu kad sukurtu kataloga kur butu galima rasyti tik taisiklingai lietuviskai ir su visom tom tavo moksliuku raidem 'žąčęėįšųū,, ? Tame kataloge butu galima kurti moksliuku temas . Uz netaisiklinga rasima butu galima gauti bana  trims menesiams ar pusei metu ? Banas butu iskirtinai moksliuku temoms ne visam forumui 

Raštingumas yra proto požymis. Simple.

79

Re: Pažintys moksliukams

Tomas parašė:
Andrius parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=MwBcQGSPGXg

Eik n-a-f-i-g, i-d-i-o-t-e.

Tu man kaip koks klevo lapas pageltęs, laikas jau jo praėjęs ir neatsuksi jo atgal, bet dar ant šakos kabo.

Kiek vienas antras, trečias, ketvirtas ir n... nori būti pirmu. Kalbi apie protą ir panašius epitetus įrodinėji kažkokia čia tiesą. Ally lorel aiškiai bandė jums pasakyti būkit pirma žmonės, o toliau kas norit. Bet čia jūsų ,,apsibūdinimu": ,,moksliukiai" labiau man skamba, kaip bendravimo sutrikimas (adaptuoti) ar net visai kitos problemos. Kuo realiai esi durnesnis tuo labiau manai, kad viską žinai ir supranti, o protingas visada pasakys antraip smile O raštas, **** tas raštas, bet jau čia.

80

Re: Pažintys moksliukams

Andrius parašė:
Tomas parašė:
Andrius parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=MwBcQGSPGXg

Eik n-a-f-i-g, i-d-i-o-t-e.

Tu man kaip koks klevo lapas pageltęs, laikas jau jo praėjęs ir neatsuksi jo atgal, bet dar ant šakos kabo.
Kiek vienas antras, trečias, ketvirtas ir n... nori būti pirmu. Kalbi apie protą ir panašius epitetus įrodinėji kažkokia čia tiesą. Ally lorel aiškiai bandė jums pasakyti būkit pirma žmonės, o toliau kas norit. Bet čia jūsų ,,apsibūdinimu": ,,moksliukiai" labiau man skamba, kaip bendravimo sutrikimas (adaptuoti) ar net visai kitos problemos. Kuo realiai esi durnesnis tuo labiau manai, kad viską žinai ir supranti, o protingas visada pasakys antraip smile O raštas, **** tas raštas, bet jau čia.

Tau buvo aiškiai pasakyta ir parašyta, čia ne protinių atsilikėlių tema. Susikurk temą De-bilams ir ten rašinėk. Lenda visokie neišsivystę gaižiai su pamokymais...