1

Tema: Moterys

Ko moterys čia sėdi ir rimtai neieško, tik šeip sau laiką leist, neįmanoma čia susirasti antrą pusę Įsitikinau, daugiau nei puse pasikėlusios, arogantiškos, pamaivos ir t.t .Normalių nesimato, tikrų, kurios norėtų šilumos, meilės, gražaus gyvenimo. daug nori, negu negali duot. Pasverkit galimybės išrankios panos, jei supratot mintį, jau nebetikiu, niekuo, drauge surast realybėje. Čia žmonės nesugeba susirast laukia kažko stebuklingo, arba nepaprasto. būkite paprastesni bendraukit, nebijokit kaip, aš nebijau, noriu parašau.

2

Re: Moterys

Nesiparink, jaunuoli. Cia sedi tos, kurios jau niekada nieko neras, baisios, senos , niekam netikusios.  Ne ta vieta issirinkai ieskoti, Varyk i gatve, i tikra gyvenima, nebent pats esi toks beviltiskas ir tokios pacios ieskai

3

Re: Moterys

gal taip ir yra

4

Re: Moterys

nu moterej   reik   pinigu  ir t.t.

5

Re: Moterys

nea cia sedi daug geru moteraiciu) jus zinote kad vienoje tonoje smelio yra apie 2 gramai aukso?) tai ieskoti moteri ieskoke cia panasiai kaip ieskoti auksa tonoje smelio) bet tai nera neimanoma. cia kartais uzklysta smagios moteraites

6

Re: Moterys

supratau

7

Re: Moterys

Arturas parašė:

Ko moterys čia sėdi ir rimtai neieško, tik šeip sau laiką leist, neįmanoma čia susirasti antrą pusę Įsitikinau, daugiau nei puse pasikėlusios, arogantiškos, pamaivos ir t.t .Normalių nesimato, tikrų, kurios norėtų šilumos, meilės, gražaus gyvenimo. daug nori, negu negali duot. Pasverkit galimybės išrankios panos, jei supratot mintį, jau nebetikiu, niekuo, drauge surast realybėje. Čia žmonės nesugeba susirast laukia kažko stebuklingo, arba nepaprasto. būkite paprastesni bendraukit, nebijokit kaip, aš nebijau, noriu parašau.

manau visos nori tos šilumos, meilės, gražaus gyvenimo,bet  visu pirma beveik niekas nepagalvoja kad jei nori kazka gauti, reikia kazka ir duoti atgal. Ir antra ne visi vyrai gali pasiulyti tokius santykius kokiu tikisi mergina

8

Re: Moterys

Šiaip tai jūs visada stumiate ant moterų,o patys į save net nepasižiūrit, Pastebėjau,kad čia dažniausiai būna pesimistai,nepatenkinti viskuo ir jiems rūpi tik seksas. Prie viso to dar daugelis ir neišsilavinę,neturi bent menkiausio stiliaus supratimo ir nori viską kontroliuoti. Dabar ne senovė,kad vyrai viską reguliuoja. Visi turi turėti lygias teises.
O jei grįžtant prie reikalo tai daugeliui nepatinka tokie vyrai kokius apibudinau. Pakeiskit požiūrį į pasaulį ir viskas klostysis geriau!

9

Re: Moterys

joks stumimas tokia tendencija susidaro. kad moterys per daug nori. rimtų nesimato, sėkmes jums moterys

10

Re: Moterys

siulau rinktis kasininke ,,maximoj",nupirk roze ir iteik pavargusiai moterytei,pasakyk,kad puikiai aptarnavo ir pakviesk i pasimatyma. Nuo tada vargo nematysi.

11

Re: Moterys

sakai kas ten žino

12

Re: Moterys

Viktorija parašė:
Arturas parašė:

Ko moterys čia sėdi ir rimtai neieško, tik šeip sau laiką leist, neįmanoma čia susirasti antrą pusę Įsitikinau, daugiau nei puse pasikėlusios, arogantiškos, pamaivos ir t.t .Normalių nesimato, tikrų, kurios norėtų šilumos, meilės, gražaus gyvenimo. daug nori, negu negali duot. Pasverkit galimybės išrankios panos, jei supratot mintį, jau nebetikiu, niekuo, drauge surast realybėje. Čia žmonės nesugeba susirast laukia kažko stebuklingo, arba nepaprasto. būkite paprastesni bendraukit, nebijokit kaip, aš nebijau, noriu parašau.

manau visos nori tos šilumos, meilės, gražaus gyvenimo,bet  visu pirma beveik niekas nepagalvoja kad jei nori kazka gauti, reikia kazka ir duoti atgal. Ir antra ne visi vyrai gali pasiulyti tokius santykius kokiu tikisi mergina

Nepagalvoji, kad gal ir pati nesi iš tų moterų.

13

Re: Moterys

Viktorija parašė:

Ir antra ne visi vyrai gali pasiulyti tokius santykius kokiu tikisi mergina

o kokiu santykiu tikisi merginos? kaip jos isivaizduoja tuos santykius?) dazniausiai jos turi daug svajoniu neatitinkanciu realybes

14

Re: Moterys

Konstantinas parašė:
Viktorija parašė:

Ir antra ne visi vyrai gali pasiulyti tokius santykius kokiu tikisi mergina

o kokiu santykiu tikisi merginos? kaip jos isivaizduoja tuos santykius?) dazniausiai jos turi daug svajoniu neatitinkanciu realybes

Na kaip ir vyriska auditorija apspangsta, apsvaigsta, isivaizdina ir po to jiems pasikelusios visos tampa:::001

15

Re: Moterys

Dar neapsvaigau, nes nesutikau kuri verta.

16

Re: Moterys

1)Ieskau kulturingo,save prisiziurincio,mokancio bendrauti vyro.Galincio ir mokancio palepinti mergina dovanomis.
2)Esu issilavinusi, simpatiska,grazi,seksuali ,bet nekiekvienam!!! Ieskau dzentelmeno,kuris,lepintu,myletu ir globotu!
3)Ponial?

17

Re: Moterys

Vienintelis moteru rgumentas - seksas.

18

Re: Moterys

mp parašė:

1)Ieskau kulturingo,save prisiziurincio,mokancio bendrauti vyro.Galincio ir mokancio palepinti mergina dovanomis.
2)Esu issilavinusi, simpatiska,grazi,seksuali ,bet nekiekvienam!!! Ieskau dzentelmeno,kuris,lepintu,myletu ir globotu!
3)Ponial?

va cia topinis skelbimas:
4) jeskau rymto weikino ar yra leiswu weikinu man 31 negieriu karteis rukau dirbu. prasau labei parasikite man leiswi weiknai rasikte weikinai kure ne tingy rasit rymtai

19

Re: Moterys

Prajuokinai mane su tuo 4-tu punktu :-D :-D

20

Re: Moterys

tai kur rimtos tos normalios merginos, neapgaudinėjančios. kuri vyru pasitikėtu ką bedarytu.