61

Re: Moterys

Labas rytas. Žmogus ,kuris eina savęs pažinimo keliu, pritrauks tokį pat žmogų. Jei neatsiras toks žmogus, tai reiškia, kad pačiam reikia tobulėti.

62

Re: Moterys

pasikeisti? juk turit galvoj ''apsimesti''.  net jeigu ir pasiseks moteri apgauti (moteris apgauti lengva), rezultate gyvensiu su  man patinkancia moterim, bet ne savo gyvenima. kokia moteris gali buti to verta?

63

Re: Moterys

Jei netikit,kad zmones keiciasi reiskia netikit progresu,ziniomis,augimu,tobulejimu ir t.t.
O jeigu zmogus pakeite savo blogus iprocius gerais,tai cia ne tas pats zmogus kitaip besielgiantis?
Tada man gaila tu zmoniu ,kurie niekada nesikeicia.

64

Re: Moterys

dalija parašė:

Jei netikit,kad zmones keiciasi reiskia netikit progresu,ziniomis,augimu,tobulejimu ir t.t.
O jeigu zmogus pakeite savo blogus iprocius gerais,tai cia ne tas pats zmogus kitaip besielgiantis?
Tada man gaila tu zmoniu ,kurie niekada nesikeicia.

Visi kieciasi,noredami to ar ne.I gera ar i bloga,bet tai vyksta.Tipo tobuledamas tik bandai kontroliuoti prosesa,nukreipti pageidaujama likme.Gaila tu,kurie nesikeicia?Jei zmogus puikiai sutaria su aplinka ir su savim ,yra laimingas ir jam nereikia nieko keisti-tokiam belieka tik pavydeti.

65

Re: Moterys

Kai moteris sako pasikeisti (tobuleti), tai reiskia atsisakyti savo pomegiu, draugu, pakeisti idomu darba i nuobodu, bet atnesanti daugiau pajamu... ir daug kitokiu nesamoniu. ir tai reiskia, kad zmogus, sitaip pasikeites, liks savim? baikit, moteriskes, esme maskuoti madingais zodziais

66

Re: Moterys

Eik jau, Gyti. Niekas, net jaunas nenori labai keistis. Ir nebutina. Man priimtinas zmogus toks, koks jau yra ir tuo jis idomus. Su savo pomegiais, draugu ratu, aplinka, kurioje gyvena, uosviais, vaikais ir net darbu. Ka galite noreti keisti arba keistis? Pasikelimas ir arogancija - tai tik rasytine forma. Man teko viena ieskoko susirasinetoju isvysti savo akimis ir pasikalbeti. Saunus, rimtas vyras, rimtai nusiteikes ir labai jautrus. Nors rasymo formoje to nepamatai. Manyciau, kad vietines reiksmes "darbuotojai" kartais persistengia rasinedami jums vietoj to zmogaus. Greiciausiai 2/3 liai anketu yra netikros, o tik administuojamos. Kazkaip teko tai irgi patirti. Tad belieka apsisarvuoti kantrybe ir sprendima daryti tik susitikus su panele. Dazniausiai iskart visi poreikiai patenkinami. smile

67

Re: Moterys

Aiste...'' Su uosviais, vaikais ir net darbu''   gerai cia parasei... kartais sitam saite tikrai geriau rasinetis lengvai apgirtus smile