1

Tema: pazynciu rezultatai

Ar kas nors is cia uzsiregistravusiu susirado savo "antraja puse"?

2

Re: pazynciu rezultatai

adminas, prisidenges daugybe vardu,  parasys, kad taip.

3

Re: pazynciu rezultatai

Visokių anekdotų pasakojo man apie bendravimo ypatumus čia. Be abejo rasite. Tik kaip suprantu, ne šiandien , ne rytoj, o ir po dviejų metų dar ne smile

4

Re: pazynciu rezultatai

neradau, be šansų.

5

Re: pazynciu rezultatai

kazkaip skeptiskai nusiteike visi. Tai ko cia zmones susirinko?:)

6

Re: pazynciu rezultatai

Pabendraut gal su kitais nerandančiais hmm

7

Re: pazynciu rezultatai

siandien ar kada nors veliau ir anksciau ,vieni nusiteikia kiti tik seip leidzia laika ,ivairiu zmoniu yra ,iesko tos antros puses ,bet kad labai rimtai to nera ,malonu surasti simpatiska mergina ar merginai vaikina ,bet kai tokie laikai ,pats ieskau patikimumo ,nebuvau laimingas turedamas simpatiska mergina ,tiesiog ji visada kazkam kitam priklauso ir ja nemazai vyru pazysta ir toliau kviecia i tuos pasimatymus;) mergina ar vaikinas turetu atkreipti demesy ar jausti sirdyje ,kuris ko vertas ar pasitikejima kelia ar ne ,nes kam tada bendrauti jai tu nesijauti su tuom zmogumi gerai;)  deja nieko neradau per 2 metus ,tik malonu bendravima,bendraminciu ir draugu o kad antra puse o dar vaikinui tai be sansu ,nes istikruju merginasi renkasi vaikina,o mes joms atrodome kaip bites prie medaus ,todel jai daug skrenda prie to ziedo manes asmeniskai jau nebedomina ,nesu is tu vaikinu ,kad jai visi tai visi ,demesio neieskau;) aciu uz demesy;)

8

Re: pazynciu rezultatai

Aš tai bandžiau ieškot ir rimtai. gal esu baisus todėl ir net neparašo.

9

Re: pazynciu rezultatai

taip esu rades, draugyste ilgai nesitesi, bet... cia pradzia bendravimo padaryt galima ir toliau pratest realybeje. ieskokit ir jus  rasit tongue

10

Re: pazynciu rezultatai

neradau bet paieskos tesiasi) gal ir rasiu kokia sena nasle kai man sukaks 60 metuku ir iseisiu i pencija) o iki to laiko aktyviai ieskosiu)

11

Re: pazynciu rezultatai

moterys yra pasipiktinusios ,tik sako ,VYRAI YRA TU MOTERU PILNA SKELBIMUOSE ,SKELBIU,LT KAIP JUS JU NERANDAT ,TIK VERKSLENAT ,KAD JU NERANDAT IR SKUNDZETES;D as pasakiau  ne bet kas ir ne su betkuo eisiu,jom patinka anekdotai,linksmybes kai istiesu cia turetu visi surimteti ir susirasti antras puses ,yra tu istvirkusiu vyru ,taciau ir rimti vyrai nepripazystami ,taipat paneles nekele sedyniu nuo kompiuteriu ir neina i tuos pasimatymus ,bevaikes save yra pervertinamos pacios ,kai istiesu ju kaina irgi gali buti maza ,tiesiog tingines man atsiprasant nereikia;)

12

Re: pazynciu rezultatai

Valentinas parašė:

moterys yra pasipiktinusios ,tik sako ,VYRAI YRA TU MOTERU PILNA SKELBIMUOSE ,SKELBIU,LT KAIP JUS JU NERANDAT ,TIK VERKSLENAT ,KAD JU NERANDAT IR SKUNDZETES;D )

nea tu visiskai neteisus. pazinciu skelbimuose vyru yra daug daugiau negu moteru tai moterys turi nemaza pasirinkima. pvz skelbiu.lt jeigu paimsi skyreli "mergina iesko vaikino" ir skyreli "vaikinas iesko merginos" tai vyru skelbimu daug daugiau negu moteru. net keleta kartu daugiau. o moteriskose skelbimose beveik visos reklamuoja sekso paslaugas. na dar senos nasles 45-65 metu tik kazko rimto iesko tai kad pasirinkimo visiskai nera. o tos moterys kurios atsiliepia na neidomu man su jom bendrauti jos man atrodo visiskai kvailos. labai retai kada protinga moteri sutiksi

13

Re: pazynciu rezultatai

jeigu jau taip nagrinejate skelbiu.lt tai paimsime konkrecius skaicius. moterisku skelbimu:229 vyru skelbimu:175. bet is tu 229 moteru beveik visos siulo sekso paslaugas o is vyrisku skelbimu tik vienas kitas iesko sekso o dauguma iesko rimtu santykiu

14

Re: pazynciu rezultatai

Viktorija parašė:

Ar kas nors is cia uzsiregistravusiu susirado savo "antraja puse"?

Kas sugebejo surast-tas, manau, dingo is cia,arba viesai nesireklamuoja.

15

Re: pazynciu rezultatai

Konstantinas parašė:

jeigu jau taip nagrinejate skelbiu.lt tai paimsime konkrecius skaicius. moterisku skelbimu:229 vyru skelbimu:175. bet is tu 229 moteru beveik visos siulo sekso paslaugas o is vyrisku skelbimu tik vienas kitas iesko sekso o dauguma iesko rimtu santykiu

sakyciau vienas kitas iesko rimtu santykiu, o dauguma meiluzes (cia butent apie skelbiu.lt)

16

Re: pazynciu rezultatai

mano metu tai dauguma tinginiai,iesko lengvo grobio.po to vel iesko ir vel iesko-cia apie vyrus.o moterys tai gal sekso nori,tipo.o is tikruju,tai sliekai smegenyse.

17

Re: pazynciu rezultatai

Manau galit visi pripažinti, kad šiuolaikiniuose tarp vyrų ir moterų santykiuose yra problema? Bet kur tos problemos šaknys šaknys? Ar ir anksčiau, taip buvo? Kaip bus ateityje?

18

Re: pazynciu rezultatai

Neradau...viena kita patinkanti man tik gaila kitame mieste...sunkus atvejis cia...Ar drasos trukumas ar seip nesivarginimas del kazko..

19

Re: pazynciu rezultatai

Kad abu butu simpatiski vienas kitam tai tikrai mazai tokiu atveju. Bet karta jau pavyko sukurti seima su zmogum is pazinciu svetaines. Tiesa santuoka po 8 metu isiro,o dabar antras bandymas.
Taip,kad reikia tik zinoti ko nori. O zmogu gali sutikti bet kur...

20

Re: pazynciu rezultatai

Andrius parašė:

Manau galit visi pripažinti, kad šiuolaikiniuose tarp vyrų ir moterų santykiuose yra problema? Bet kur tos problemos šaknys šaknys? Ar ir anksčiau, taip buvo? Kaip bus ateityje?

pripazistu. o problema yra kapitalistineje santvarkoje. nes zmones susvetimejo pasidare labiau individualistai gyvena tik del vartojimo ir del karjeros. seima zmonems jau nebera vertybe. zmones sugadino pinigai