61

Re: pazynciu rezultatai

na jeigu turi pinigu aisku kad geriau rinktis jaunesne) ir akiai malioniau ir lovoje yra ka veikti) o ka veikti su sene? tik bambes visa diena) jauna moteris tai kaip interjero detale turtingo vyro gyvenime. o jeigu turi dar daugiau pinigu gali ir harema susikurti

62

Re: pazynciu rezultatai

Paslaptis parašė:

Viskas logiška...:::008

Kaip tai? Dėstyk.

63

Re: pazynciu rezultatai

Bambėk, bambėk. Proto pamatysim. smile

64

Re: pazynciu rezultatai

proto? kieno? smile

65

Re: pazynciu rezultatai

Kaip tai kieno? Baik žaisti. smile

66

Re: pazynciu rezultatai

gerai, nežaiskim smile

tai kokie tavo pažinčių rezultatai? juk tokia ši forumo tema, atsiliepkim į ją smile

67

Re: pazynciu rezultatai

Neturiu jokio noro reaguoti į aplinkos poreikį, jei jis nesutampa su mano. smile

68

Re: pazynciu rezultatai

NRB parašė:

Neturiu jokio noro reaguoti į aplinkos poreikį, jei jis nesutampa su mano. smile

kažką primena... ar tik ne klasikinio bambėjimo pradžią? smile

69

Re: pazynciu rezultatai

Tikrai ne. smile Bet tu parašyk apie save. smile

70

Re: pazynciu rezultatai

kažkada rašiau smile
o rezultatas akivaizdus - forumas vietoj realių susitikimų:)

71

Re: pazynciu rezultatai

Tai kodėl taip? smile Niekas nepatinka iš žinučių ir nuotraukų? smile

72 (redagavo NRB 2018-06-29 11:46)

Re: pazynciu rezultatai

Reiktų baikti tuos bajerius. Galima galvoti apie kokius nori kriterijus, bet jei susitikus paaiškėja, kad tie žmonės tinka turėti vaikų, ir pakankamai gerai sutaria, kiti kriterijai išgaruoja. Net jei gerai nesutaria - vistiek išgaruoja. Juk tikimas daugintis - svarbiau. smile

73 (redagavo NRB 2018-06-29 11:52)

Re: pazynciu rezultatai

Svarbu, kad atsirastų tinkami jų turėti (jei jų reikia). Bet kuriuo atveju tai poros ryšio pagrindas. Manau čia yra daug daugiau, kurie greitai persigalvotų iš ne į taip - tinkamo varianto atveju. smile Visi svaigsta, kol nesusiduria su tikrove, kad jie tinka, ir nieko negali padaryti, kaip tik bandyti tai įgyvendinti. smile

74

Re: pazynciu rezultatai

Ne. Aš siūlau suprasti, kad geriau susitikti, nei susirašinėti bei bandyti tinkamumą pamatyti nuotraukose. Tinkam ar ne (daugintis) - paaiškėja esant kartu. Daugintis, todėl poruotis, todėl būti kartu. Išvaizda tokiu atveju tinka. Ar tinka bendravimas - paaiškės šoko metu. Taip pat ir atlyginimų skirtumas bei veiklų sritys. smile

75

Re: pazynciu rezultatai

Kalbant apie atlyginimus ir veiklų sritis ar veiklos sritį, iš kurios uždirbami pinigai - juk yra visokių atvejų su įvairiais atlyginimų skirtumais ir veiklos sričių skirtingumu - abiejų lyčių atžvilgiu, kai jie tinka turėti vaikų, tai daro ir gyvena kartu. smile

76

Re: pazynciu rezultatai

NRB parašė:

Ne. Aš siūlau suprasti, kad geriau susitikti, nei susirašinėti bei bandyti tinkamumą pamatyti nuotraukose. Tinkam ar ne (daugintis) - paaiškėja esant kartu. Daugintis, todėl poruotis, todėl būti kartu. Išvaizda tokiu atveju tinka. Ar tinka bendravimas - paaiškės šoko metu. Taip pat ir atlyginimų skirtumas bei veiklų sritys. smile

mielas NRB,
jau vakar rašiau, kad tu absoliučiai teisus smile ir aš esu už aklus pasimatymus, greitus susitikimus akis į akį, nes visi tie susirašinėjimai, ypač, kai susirašinėjančiuosius skiria tik keli km - išsidirbinėjimas ir tiek smile

77 (redagavo NRB 2018-06-29 12:11)

Re: pazynciu rezultatai

Puiku. smile

78

Re: pazynciu rezultatai

Tai dabar turėčiau pakviesti tave į pasimatymą, ir tu turėtum atsisakyti. Tad gal neatsisakytum, jei nepakviesčiau? smile

79

Re: pazynciu rezultatai

NRB,
smagu ir puiku, kai vyras taip gražiai ir su jumoru pastato mane į vietą smile

80

Re: pazynciu rezultatai

Kokia ta vieta? Čia ar ten? smile