81 (redagavo NRB 2018-06-29 12:28)

Re: pazynciu rezultatai

Trinkim. smile

Galiu išduoti paslaptį, kad ir susirašinėjimo metu jaučiasi ar tinkama turėti vaikų. smile

82 (redagavo NRB 2018-06-29 12:37)

Re: pazynciu rezultatai

Gal ir kviesiu. smile

Nepriklausomai nuo susirašinėjimo kokybės ir malonių bei nemalonių jausmų kiekio - susirašinėjimo metu turi atsirasti abipusis nenugalimas poreikis susitikti.

'Jei jūra yra - nebūtina plaukti būtent tada, kai ji stipriau banguoja. Kai ji nurims - juk vistiek bus'. smile

83

Re: pazynciu rezultatai

tai ar daug kvietei? smile

84

Re: pazynciu rezultatai

Ne. smile

85

Re: pazynciu rezultatai

tai blogai... gal užtektų kviesti esant norui, o ne nenumaldomam poreikiui smile

86

Re: pazynciu rezultatai

Žiūrint kam. smile

87

Re: pazynciu rezultatai

noras nepražiopsoti likimo (Dievo, gyvenimo, Visatos) pamėtėto šanso sutikti realiai žmogų, kuris tau tinkamas. Na kaip ten protingai anksčiau rašei smile

88 (redagavo NRB 2018-06-29 12:47)

Re: pazynciu rezultatai

Vieni mėgsta tiesiog pasivaikščioti. Kiti - gauti tai, ko reikia - tuo pačiu pasivaikščiodami. smile

Negaliu patikėti, kad taip rašiau. smile

89

Re: pazynciu rezultatai

o tu ką mėgsti? wink

90

Re: pazynciu rezultatai

Pasiimti tai, kas tinka - be reikalo nevaikštant. smile

91 (redagavo NRB 2018-06-29 12:53)

Re: pazynciu rezultatai

O tu?

92

Re: pazynciu rezultatai

mėgstu vaikščioti ir stebėti, kaip keičiasi kito žmogaus norai priklausomai nuo vaikščiojimo kiekio, jei jis pats buvo itin aktyvus vaikščiojimo iniciatorius:)

93

Re: pazynciu rezultatai

NRB parašė:
Paslaptis parašė:

Viskas logiška...:::008

Kaip tai? Dėstyk.

Vyresnė, tai logiška, kad mirė anksčiau...Koks skirtumas, kada kuris mirsim, svarbiausia ar gyvenam pilnavertiškai. :::008

94 (redagavo NRB 2018-06-29 13:04)

Re: pazynciu rezultatai

Jei mes tinkame pagal vieną iš turimų tautybių, ir aš ar mes esame pavalgę maisto, nuo kurio ji vaisinga, mes būsime prilipę vienas prie kito.

Kaip mes buvome prilipę po mano pusryčių su gana riebia vištiena. smile

O kai pamaitinsime kitą ar kitas savo tautybes, pagal kurias ne - bus priešinga reakcija.

Tautybių kiekis ir ar tinkama pagal geriausią iš jų. Smegenys prioritetizuoja jas ir jei tinkama pagal vieną, bet turima stipresnė - smegenys nebus visai patenkintos, ir pradinis patikimas sumažės ar bus atmestas dėl įgimto poreikio rasti tinkamą variantą savo geriausiai tautybei.

Tai yra įdomu tuo, kad galima tai valdyti, ir pasirinkti bendrauti tomis sąlygomis, kuriomis tinkama. smile

O kas buvo tavo pusryčiams? smile

95

Re: pazynciu rezultatai

Paslaptis parašė:

irė anksčiau...Koks skirtumas, kada kuris mirsim, svarbiausia ar gyvenam pilnavertiškai. :::008

Nebūtinai logiška, nes moterys gyvena ir 10 metų ilgiau už vyrus. smile

96

Re: pazynciu rezultatai

O dabar aš esu po kiaulienos, todėl mūsų bendravimas turėtų kuriam laikui pasibaigti. smile

Bet aš vėl būsiu pavalgęs riebios vištienos, ir mes vėl norėsime bendrauti ir būti kartu. smile

Mūsų prigimties sudėtingumo ir paprastumo stebuklas. smile

97 (redagavo Anna 2018-06-29 13:10)

Re: pazynciu rezultatai

NRB,
nepusryčiauju smile

bet tai nuostabu - jei santykiai atšaltų, visa atsakomybė tektų tau - kad netinkamai maitiniesi wink

98

Re: pazynciu rezultatai

Paslaptis parašė:

Ir priešingai, pilna berniukų, kuriems jau plaukai pražilę, o gyvena pas mamytę, kuri juos apšokinėja, jie ieško moters su stora pinigine, o rankoje pastoviai buteliukas, su kokiu nors svaiginančiu gėralu, kaip kad mažiems pienukas, nes jaučiasi nesaugūs ir yra nesavarankiški...:::008

save gebiantis vyras niekada nedaleis, kad moteris ji finansuotu.

99 (redagavo NRB 2018-06-29 13:10)

Re: pazynciu rezultatai

Anna parašė:

NRB,
nepusryčiauju smile

Tai reiškia užteko reikiamo signalo iš manęs ir mano geros draugės vištienos. smile

100

Re: pazynciu rezultatai

Anna parašė:

NRB,
nepusryčiauju smile

Čia pasakėlė ir baigta ? :::008